992) PKK’NIN DİN ÇIKMAZI

Yayin Tarihi 29 Aralık, 2011 
Kategori BASIN-YAYIN

 

PKK’nın din çıkmazı!

image00129.jpg

Zerdüştlüğü öven açıklamaların ardından şimdi de teröristlere Hıristiyanlık propagandası yapıldığı ortaya çıktı. 

 

PKK’nın din konusundaki yalpalamaları devam ediyor. Şehirlerde sivil cuma namazları kıldırdılar. Dağda bizler Zerdüştüz, Kürtlerin dini Zerdüştlüktür dediler. Hac ayı geldiğinde de gözlerini Avrupa’daki gurbetçilerin cebine diktiler. Düzenledikleri hac organizasyonları ile örgüte gelir sağladılar.

TRT Haber’de yer alan habere göre, ancak teröristlerin gerçek yüzünü, Kandil Dağı’nda Hıristiyanlığı simgeleyen figürlerle çektirdikleri fotoğraflar ortaya koydu. Örgütün teröristlere burada Hıristiyanlık propagandası yaptığı öğrenildi.

Hıristiyanlığı desteklemek için örgüt her şeyi düşünmüş. Ölen Hıristiyan teröristler için mezarlıkları bile var. Terör örgütünün İslamiyet’le bir sorunu olduğu ise kesin.

Amaç Halkı İslamiyet’e Düşman Etmek Teröristlere namaz kıldırılmadığı biliniyordu ve bunu destekleyen teslim olan teröristin itirafları da var.

Teslim olan “Rojhat” kod adlı terörist, ifadesinde de sözde sivil itaatsizlik için kılınan cuma namazlarının aslında örgütün halkı camiden uzak tutma taktiği olduğunu itiraf etti.

İslamiyet’e göre haram sayılan domuz etini yiyen, namazla dalga geçen teröristlere ait bu fotoğraflar daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

DÜNYA BÜLTENİ

 

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap