92) PKK’NIN ONURU(!)

Yayin Tarihi 14 Mart, 2009 
Kategori SİYASİ

PKK’NIN ONURU(!)

“Hakikatı Konuşmaktan Korkmayınız!” (ATATÜRK)

13 Mart günü yazılı ve görsel basındaki bir haber, hemen tartışma gündemine oturtuldu.

Ne idi bu haberin konusu?

“ABD Başkanı Obama’nın Türkiye’yi ziyareti öncesin de, ABD’li yetkililer Ankara’da Hükümet ve Kürt kanaat önderleri ile görüşmüşler…

Bu görüşmenin konusu:

1.   PKK’nın, dağdan indirilmesi…

2.   PKK’lı Teröristlerin, genel afdan yararlanması…

3.   TRT ŞEŞ gibi, açılımların geliştirilmesi…

4.   Kuzey Irak Kürt Devleti ile iyi ilişkilerin sağlanması”…

Bu görüşmelere Kürt Kanaat önderlerinden biri olarak katılan, Katılımcı Demokrasi Partisi (KADEP) Genel Başkanı Şerafettin ELÇİ, Haber Türk Tv’de günün haber yorumunda yaptığı açıklamalar bir skandaldır!

Türk Milleti ve Devleti’ne hakarettir! Şehit Ailelerine küfürdür!

Elçi ne dedi?

“PKK’nin dağdan indirilmesi ve silahsızlandırılması için genel af yetmez. PKK’lılar dağdan indirildikten sonra, cezaevine girin demek olmaz. PKK’lıların Onuru(!) var. Onların onurunu kırmamak gerekir…”

Emrin olur!

PKK’lıların şerefi Şerafettin Efendi,

Aslında eksik istekte bulunmuşsun!

PKK’lı şereflilerin(!) dağda kaldıkları süre hesaplanmalı ve sosyal mağduriyet tazminatı adı altında bir ödeme yapılması da  istenmeli…

Ve,

PKK’lı şerefliler(!) dağdan indikten sonra sosyal uyum paketi gereği, şehirlerde işsiz ne yapacaklar? Bunlara maaşlı iş verilmesi de istenmeli…

Nasıl olsa “Kürt sorunu ile ilgili çok iyi gelişmeler olacakmış!” Çok dinli Obama abinizde bu işlere samimi bakıyormuş… Bu fırsatı değerlendirin!

Burada ihanet var, bölücülük var!

Sanki PKK’yı, tüm Kürtler destekliyormuş gibi bir anlayış!

Sanki PKK, Kürt Halkının Kurtuluş Ordusuymuş gibi bir dayatma!

Unutmayın ki;

PKK, Hainlerin ve Bölücülerin örgütüdür… Bütün PKK’lılar hak ettiği cezayı ergeç göreceklerdir. Türk Milleti bu hainleri, AF etmezzz!

Kürtler de, Türk Milleti’nin asli bir unsurudur… Kardeşimizdir…

Türk Milleti mozaik değil. Mermerdir, mermer!

Lanet olsun sizin zihniyetinize, onurunuza, şerefinize!

Yâ Râb, bu uğursuz gecenin yok mu sabâhı?

Binlerce Şehidimizi unutan, Katilin onurunu düşünen zihniyetlerden nasıl kurtulacağız?

Katilin Onurlu, Şehidin Sahipsiz!

Hırsızın Bey, Mağdurun Aç ve İşsiz kaldığı!

Hainin İtibarlı, Vatansever’in Süründüğü!

Bu şerefsizliklerden kurtulmanın tek bir yolu vardır:

O da Bilinçlenmek ve Kimliğine sahip çıkmakla olur. Çünkü;

“Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur” İSMET İNÖNÜ

Yılmaz KARAHAN

Paylaş:

Yorumlar

“92) PKK’NIN ONURU(!)” yazisina 6 Yorum yapilmis

 1. adem usta yorum tarihi 14 Mart, 2009 13:27

  çok güzel yazmışsında kardeşim ama ismet inönü ömrünü bu vatana ihanetle tamamladı keşke atatürk ün bir sözünü koysaydın

 2. AZRA TÜRK yorum tarihi 15 Mart, 2009 00:20

  Onurunu,gururunu herşeyin üzerinde tutan ve bu sıfatların ne kadar değerli olduğunu bilen Türk Milleti bu soytarılıklara daha fazla sessiz kalmayacaktır.

  Benim ve benim gibi düşünenlerin lugatında tek bir kelime vardır; “TÜRK” Türkiye Cumhuriyeti kimliğini taşıyan her vatandaş “TÜRK” tür. Göğsünü gere gere Türk’üm diyebilmelidir;bu vatanın toğrağını çiğneyen,ekmeğini yiyen,suyunu içen kim;ben kürdüm diyorsa VATAN HAİNİDİR..!

  “NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE..!”

 3. Ertuğrul Kapusuzoğlu yorum tarihi 16 Mart, 2009 09:19

  Şerafetin Elçi, Adalet partisinden mebustu hatırladığım kadarıyla.
  Hatta bakanlık da yapmış olabilir.
  Adamın yediği def-i hacete bakın.
  Bu memlekette savcılar yok mu.
  Bu memlekette, Türk milletine, şehitlere, İstiklal marşına hakaret edenlere haddini bildirecek Adalet Bakanı ve savcılar yok mu.
  Allahtan korkun.
  Sonunda şehide de mi hakaret.

  Bırakın dini.
  Bırakın.
  Din ne diyor; “Haksızlık karşısında susan dil şeytandır.”
  Her yanımızı şeytanlar almış da haberimiz mi yok.
  Şeytanlar nerelerde,nereleri ele geçirmiş de haberimiz mi yok.

 4. Kürşad yorum tarihi 17 Mart, 2009 18:11

  PKK nın bir Kürt örgütü yada Kürt etnik kökenli halkın temsilcisi veyada sözde kurtarıcısıymıs gibi gözükmesi ve bunun hain hükümetler eliylede onaylanması ne acıdır. Ben Kürşad adlı bir Kürt etnik kökenli genç olarak bu tarz insanların beynini yıkayıcı ve bu tarz bölücü girişimleri kınıyorum. Terörürün dini ve milleti olmaz. Terör terördür, teröristte teröristtir. Bir terörist hiç bir dini veya milleti temsil etmez, çünki insanlık suçu ile din ve millet temsil edilemez. Bu en başta o dine yada o millete saygısızlıktır ve yüz kızartıcı bir davranıştır.

  Ben burdan Kürt etnik kökenli bir genç olarak ama aynı zamanda kendimi Türk milletinin bir ferdi olarak gören milliyetci bir Türk genci olarak şunu soruyorum, beyni pislik ideolojileri ile yıkanmış bazı Kürt gençlerine;

  Bizlerin hakkını savunduğunu iddea edenler değilmiydi doğuda vatandaşlarımızın yaşadığı köyleri basarak öldüren ve bunlarlada yetinmeyip çoluk, çocuk, kadın, bebek bile olları kesmeyip ordaki hayvanları bile yakarak telef edenler_? Türk silahlı kuvvetleri bu sebeplerden dolayı batıdaki ordularından bir kısmını bizim vatandaşlarımızı bu teröristlerden korumak için, onlara kalkan etmek için, bu sebeplerden doğuya kaydırmak zorunda kalmadımı_? Şimdi birde utanmadan bu hainler TSK burdan çekilsin diyor, biz onlar yüzünden dağa çıktık diyor. Ulan hainler geçmişi ne çabuk unuttunuz_? Siz dağa çıkarken orda TSK mı vardı_? Onların su an orda kurulan karakollarının ne sebeple kurulduğunu hepimiz biliyoruz. Kürt halkını dün boğazlayanlar, köyleri yakıp yıkanlar, gençleri zorla örgütlerine bağlayıp, genç kızları kendilerinin dağ haremlerine liderlerine sunanlar, ne zaman birden Kürt halkının temsilcisi ve sözde kurtarıcısı haline geldi. Kürt halkının bir an önce titreyip kendine gelmesi gerekiyor.

  Bir ikincisi Abdullah öcalan canisi ermeni asıllı değilmidir_? Yönetici kadrosundaki bir sürü katil ermeni asıllı değilmidir_? Arapların, yunanların, rusların, ermenelilerin bu örgütte işi ne_? Bu nasıl Kürt hareketidir_? Kendini akıllı zanneden bizim Kürt entellerimiz hizbullah ın ve el kaidenin abd tarafından kurulduğunu ve zamanındaki liderlerinin abd ajanları ile oluşturulduğuna akılları eriyorda PKK terör örgütünün yine aynı sebeplerden abd ve eu tarafından oluşturulup finanse edildiğini anlayamıyorlarmı_? Lafa gelince Kürt aydın, lafa gelince 3 maymun!

  Burdan kandırılmış ve beyni yıkanmış yada yıkanmakta olan kardeşlerime de sesleniyorum. Bizim eğer bir geleceğimiz varsa Türkiye Cumhuriyeti toprakları içindedir bu gelecek. Biz hepimiz birbirinden ayrılmayan Türk milletiyiz. Bize tarih etnik kökenlerimiz ile değil Türk ismiyle seslenmiş. Bu isim binlerce sene evvelde bizim milletimizin adıydı şimdide öyle. Türk bir ırk değil, Türk bir millet adıdır. Türk aynı amaç, aynı his, aynı kültür ve aynı inanç birliğinde haraket eden isnanların birliğidir. u 30 etnik kökendende oluşur, seneler sonra 150 etnik kökendende oluşur. Bunun hiç bir önemi yok.
  Biz Türk milletiyiz ve Kürtler batılı ve uzak batılı insanların hiç bir zaman kuklası olmayıp onların bizi bölme faaliyetlerinin bir maşası olmayacaktır. Bu bilince sahip Kürt kardeşlerim olduğunu etrafımdan da çok iyi biliyorum. Bizim geleceğimiz sözde Kürdistan yada x devleti değil, bizim gelecegimiz Türkiye cumhuriyeti içinde Türk milleti olarak, bir olarak yaşamaktır. Parçala ve yoket planlarının içinde hiç bir zaman olmayacağız ve kendi etnik kökenimizi nede diğer etnik kökenleri parçalatmayacak Türk milletinin de ilelebet bağımsız ve bir olmarak yaşamasında katkıda bulunacağız.

  Artık Kürt kardeşlerimede aklınızı başınıza alın diyorum. Ben bir erzincanlıyım, bazı bağnaz lar hemen benim gibi konusan insanları Türk gibi olmuş, dönmüş, bilmemne olmuş diye empoze etmeye çalışırlar. Kendini bilen akıllı Kürtleri bu şekilde aşağılıyarak insanlara ezik göstermeye ve haksız göstermeye çalışırlar. Bu numaralarada düşmeyeceğiz ve düşmeyin.

 5. AZRA TÜRK yorum tarihi 25 Mart, 2009 23:14

  Kürşad arkadaşım,yorumların örnek yorumlardır..Kutlarım..!

 6. cevdet durmaz yorum tarihi 2 Nisan, 2009 14:41

  KÜRŞAT KARDEŞİM SENİ KUTLUYORUM .ÖRNEK VATANDAŞSIN SADECE KÜRTLERE DEĞİL BÜTÜN ÜLKE HAİNLERİNE .TÜRKİYEYE İHANET EDEN TÜRKLER DE VAR HEPSİNİN ALLAH CEZALARINI VERSİN TABİKİ KANUNLARIMIZ DA.AH ŞU DÜŞMANLARIMIZA UŞAK OLMAKTAN VAZGEÇEBİLSEK.BEN SİZLERİ ÖRNEK ALIYORUM PEŞİNİZDEN GİDİYORUM.SAYGILAR.

Yorum yap