88) TÜRK MİLLETİ HAZIRDIR

Yayin Tarihi 12 Kasım, 2008 
Kategori ATATÜRK

turk_milleti_hazirdir.wmv

image0012.gif

Paylaş:

Yorumlar

“88) TÜRK MİLLETİ HAZIRDIR” yazisina 4 Yorum yapilmis

 1. inci zeynep yorum tarihi 13 Kasım, 2008 00:36

  ;;))
  BU GECMİSTEKİ CEVABIMIZDI;)MÜKEMMEL HAZIRLANMIS.
  VAROLSUNLAR.SN.Y.BEY, SİZDE, İLETTİGİNİZ,İCİN.
  –BUGÜN ORDAYDILAR;(…
  –KESKE BUGÜNDE İZMİRDE BÖYLE CEVAP VERİCEK BİR ER MEYDANI OLASYMIS..NEYSE,YİNEDE SN.BASBUG’A DEGERLİ/AKILLI İZMİR HALKI GÖSTERDİGİ MÜKEMMEL MİSAFİRPERVERLİKLE, VEDE NE GEREKİYORSA,O SEKİLDE CEVAP VERMİS:)BRAVO.
  AMA YİNEDE İCİM BURUK;;(( NASIL OLUYORDA BİZ BUGÜNLERE GETİRİYORUZ BU VATANI!!HANGİ HAKLA?
  BU UGURDA CAN VERMİS SON GAZİMİZDE ARTIK YOK.
  -YIL 1980 12 EYLÜL;İNGİLTERENİN SAYGIN BBC 2 TV.Sİ SAAT;22.00DE ÜLKEMİZDEKİ DARBEYİ HABER VERİYOR!HEMDE ASKERİ HAKLI BULARAK!
  _ALMANYADA ARD.DE AYNI SEKİLDE,
  BRÜKSELDEKİ NATO KARARGAHIDA!HEMDE ÜLKEMİZDEKİ 2 BÜYÜK SİYASİ PARTİNİN BECERİKSİZLİKLERİNDEN VE ÜLKEYİ BÖLME NOKTASINA GETİRMELERİNDEN ÖTÜRÜ ORDUNUN MÜDAHELESİNİ ANLATIYOR!
  WASHLNGTONDA İSE;KENNEDY CENTER’DA DAMDAKİ KEMANCI MÜZİKALİNİ İZLEYEN BASKAN JİMMY CARTER, DIS İSLERİ BAKANININ KENDISINE VERDİGİ BU HABERİ İRKİLEREK KARSILIYOR..AMA BAKAN;Don’t worry Mr.president;OUR boys??!!has done it”.yani;TELASLANMAYIN SN.BASKAN, DARBEYİ BİZİM COCUKLAR GERCEKLESTİRDİ!!” diyor……!
  ing.ve amerk.alıların darbeyi bu kadar cabuk kabul etmelerinin BİZİMKİLER?sözüyle alakası olmasının ve bu bizimkiler?, sözünde kimler vardı?baskaca?ve hala da TÜRK KAMUOYUNCA bilinmeyenler..DİYOR.ercan c.oglu.-gölgedeki sessiz tanıklar- kitabında.
  ***BİZ HAZIRIZDA..HAİNLERDE EPEYCE HAZIR!
  -ALLAH MUHAFAZA..DİYE DİYE TÜM TARİHİ İNTİKAMLARINI ALDILAR!HAFSALAMIZ SASTI KALDI!!UZUN YILLAR HIRS, İNTİKAM ARZUSUYLA!YANIP TUTUSMUSLAR!
  VAY ANASINA..
  YARADANIM HEPSİNE!İC VE DIS!AYRI AYRI ÖYLE DERTLER VERKİ, GELDİKLERİ GİBİ GERİLERİNE BİLE BAKMADAN YOKOLSUNLAR!
  da DİLERİMİZ GERCEKTEN DÖKÜLMEK ÜZERE!YA SABIR YA SELAMET.

 2. İlknur Arkun yorum tarihi 10 Ocak, 2009 00:23

  mükemmel olmuş.söyleyecek söz yok.bundan daha güzel cevap olamazdı.

 3. OĞUZHAN OĞUZ yorum tarihi 22 Şubat, 2009 23:51

  İŞTE GERÇEK VE BÜYÜK DEVLET ADAMLIĞI BUDUR.FAZLA SÖZE NE HACET…..

 4. ahmet varankaya yorum tarihi 22 Ağustos, 2011 07:04

  işte bu türklük yani türk düşmanlarının karşısına türk komutanı olarak cıkacaksın o korkakların türk askerinin ünüfmasını gormesi korkmalarına yetiyor tabiki oünüformayı görünce atatürkü hatırlıyorlar türkün atasını mustafa kemali…….. Olgunluk, yetkinlik, tamlık, eksiksizlik. 2. En yüksek değer, mükemmellik, değer baha. 3. Bilgi, fazilet….anlamına gelen …kemali..gürüyorlar.Rabbimin türk islama müjdecisini görüyorlar.türk askeri demek islamın askeri demektir.islamın askeri Rabbimin askeri demektir.Rabbimn askeri, ali askerdir. alidr.dayanın sabredin Rabbimin askerleri Rabbimin müjdesi yakındır.dualarımız.sizedir. vatan icin feda ettiginiz canalarınıza canlarımız feda olsun canlarımız fedaya hazırdır.yüce Rabbimin emri küvveti ve birlıkteligi,ile

Yorum yap