84) ANITKABİR BELGESELİ

Yayin Tarihi 5 Kasım, 2008 
Kategori ATATÜRK

ANITKABİR BELGESELİ

antkabir

Anıtkabir belgeseli, “Türk Silahlı Kuvvetleri” tarafından hazırlanmıştır. Bu gösterimin süresi 68 dakika olup 76 mb boyutundadır. Belgeseli izleyelim, izlettirelim.

Çocuklarımızın körpe dimağına “Mustafacığı” değil, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü nakş ettirelim. Kurtuluş; Atatürk’ün fikirlerini anlamak, sevmek, yaşamak ve yaşattırmaktadır.

Atatürk’ü ölüm yıl dönümünde rahmet ve saygı ile anar iken eserlerinin yılmaz bekçisi, fikirlerinin izcisiyiz.

YILMAZ KARAHAN

Videoyu Açın: 

http://www.yenidenergenekon.com/wp-content/uploads/2008/11/anitkabir_150.wmv

Paylaş:

Yorumlar

“84) ANITKABİR BELGESELİ” yazisina 5 Yorum yapilmis

 1. Gökhan BOZKURT yorum tarihi 6 Kasım, 2008 10:37

  Her Türk’ün gururla seyretmesi gereken son yıllarda seyrettiğim en muazzam belgesel, hiç bir yerde görmediğim müthiş görüntüler.

  Eğitimcilerimiz ve öğrencilerimiz için bulunmaz bir yapıt…

  Her BOZKURT’un arşivinde bulunması gereken bir belgesel.

  Hocam KARAHAN; sonsuz teşekkürler…

 2. Mustafa ZAİMOĞLU yorum tarihi 8 Kasım, 2008 19:35

  MAİL SAYFAMI AÇAR AÇMAZ MÜTHİŞ GURUR DUYDUM.YENİDEN ERGENEKON,VE ANITKABİR BELGESELİ
  HENÜZ İNDİRİYORUM HEYECANLA BEKLİYOR,SABIRSIZLIKLA
  MAİL DOST VE ARKADAŞLARIM İLE PAYLAŞMAYI.DERLEYEN DÜZENLEYEN VE KİTLELERE ULŞAMASINA DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER SAYGILAR.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

  Sevgi ve SAYGILARIMLA

  Mustafa ZAİMOĞLU

 3. Gülseren USER yorum tarihi 8 Kasım, 2008 23:28

  ONA,O BÜYÜK İNSANA HAYRANLIĞIM BİN KAT İDİ BİN KAT DAHA ARTTI. SENİ İÇİMİZDEN SÖKÜP ATAMAYACAKLAR. BİZLER YAŞADIKCA SEN DE YAŞAYACAKSIN ATAM. SENİN ÇİZDİĞİN YOLDA,İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI MUSTAFA KEMAL’LER ÇOK BU ÜLKEDE. RUHUN ŞAD OLSUN VE NUR IŞIKLAR İÇİNDE YAT BÜYÜK ÖNDER. CUMHURİYETİ KURMAK İÇİN SAVAŞTIN,ÇALIŞTIN,ÇABALADIN. HÜRRİYETİ VERMEDİN Mİ BU ÜLKE İNSANINA. YÜCE HATIRAN KARŞISINDA SAYGI İLE EĞİLİYORUZ.

 4. deniz kabasakal yorum tarihi 3 Nisan, 2011 16:54

  seni seviyoruz atam

 5. Burhan Yılmaz yorum tarihi 13 Kasım, 2014 20:15

  Bir Lider ki dünyada eşi yok. Türk kelimesinin kozmik anlamını bilmek Atatürk gibi bir Tanrısal varlığa ait olabilirdi. İşte burada bunu görüyoruz. Bazı şeyler durdukça kıymeti artar. İnsanlarımızında tekamül seviyesi yükseldikçe Atasını daha iyi tanıyacaktır. Yok edilmeye bütün dünya tarafından ant içilmiş bir milleti küllerinden ancak Atamız çıkarabilirdi. Ve öyle de oldu. Atamıza ve Türk Milletine sahip çıkmak bizim namus ve şeref borcumuzdur. Namussuzların ve şerefsizlerin böyle bir görevi yoktur. Onlar sümüklü böcek gibi her zaman ezilmeye mahkum, büyüklüğü ve yüceliği anlamayacak kadar zavallılardır. Biz işimize bakalım. Yüce ruh evrensel güç Atatürk astralimizde bizleri gözlüyor. O’nu çok iyi görenlerdenim. Tanrı Türk’ü Koruyacaktır. Çünkü buyuruculuk Türk’ündür. Tanrı’nın Türk Milletine bir hediyesidir. 10 bin yıllık Program halen uygulamadadır. İlk sekiz bini Hunlara kadar olandı. Son iki bin yıl bu yüzyılımıza kadardı. Bundan sonra ki program üçüncü safhadır. Yaşayanlar görecek…

Yorum yap