798) Ay’dan Gelen Melek

Yayin Tarihi 4 Aralık, 2015 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

Ay’dan Gelen Melek…

image001

WASHINGTON, DC – Ünlü bir bilim adamı ay yüzeyinde akıllı bir yaşam formunun yerlesmiş oldugunu gösteren önemli bir kanıt elde etti: 10 inch (25,4 cm) melek heykeli bulunan ay taşı keşfetti.

Jeolog Dr Morris Charles geçtiğimiz hafta NASA laboratuvar görevlileri Apollon 11 astronotlarinin 40 yıl önce 1969 da getirdiği melek yontulmuş bir ay taşını meydana çıkarttı. Dr Charles 23 yıl boyunca NASA bilim adamı olarak calıştı. 1987 yılında ajansdan ayrıldı. Hala eski meslektaşlarının çok yakın ilişkiler içindedir.

Dr. Charles:
“Bu heykelcik ve etkilerinin kesinlikle şaşırtıcı olduğunu söyledi. Bu demektir ki ayda bir zamanlar yaşam için elverişli bir atmosfer olduğu anlamına geliyor. Ve daha fazlası var, güzellik duygusuna sahip sofistike bir canlı (insan) topluluğunun olduğunu anlayabiliriz.”
Melek – bir insansı kadın, sırtında ve uzun saçlarına ek olarak kanatları – sadece Ayın yükseklerinde bulunan demir bir bileşikden yapılmıştır.

Başka bir gezegenden gelen yabancılar tarafından düşürülmüş olduğu olasılığını bir kenara bırakırsak . O elle gümüş metalik parlaklık veren bir şeyle silinmiş. Metalin kimyasal analiz edilmesiyle Jeologlar bu eski heykelin 200.000 yıllık olduğunu belirlediler 170.000 yıl önce insan türünün dünyadaki çıktığı düşünüldüğünde bu heykelin daha önce yapıldığı anlamına gelir.

Bu Sümerliler ve Annunaki hikayelerinde bize M.Ö. 18. yüzyılda ziyaret eden kanatlı ilahlardan bahsedildi. Belki de Sümerler bu Ay varlıkları tarafından ziyaret edildi ve Bunun sonucunda kendi resimlerinde bu heykelleri modellenmiştir.
Bu heykelin önemi düşünürken, diğerleri neden bu kadar uzun süre gizli kalmış endişeleniyorsunuz. Dr Charles uzun yıllardır NASA çalışanları tarafından yaygın olarak bilinir. Fakat uzay dairesi uzmanları, dünya çapında panik ortaya çıkmasından korktukları için bu bilginin son derece gizli kalmasını sağladılar.

NASA resmi olarak Dr Charles’in iddialarını reddediyor.
Heykel fotoğrafçılar ve haberciler için gösteriliyordu artık çalışma yapacaklar için gizli bir yerde saklaniyor.
Antik Astronotlar – Zecharia Sitchin zaten Onikinci Gezegen olarak bilinen gezegenden gelen ve Sümerdeki tanrı ve tanrıça heykellerinin her iki tarafta da çıkıntıları olan özel kasklar (Ortaçağda cehaleti ile şeytan boynuzları olarak bilindi) taktıklarını göstermiştir bu ise onları mükemmel pilotlar gibi gösteriyor Bu heykeller ‘kulaklıkları olan ve SHU.GAR.RA ile gösterilmistir – Bu kelimenin tam anlamıyla “bu sizi Evren içinde uzaklara götürür anlamına gelen bir terimdir .
Başka bir imaj Kuzey İsrailde keşfedildi, M.Ö. dokuzuncu bin yıl kadar öncesine ait olan, bir kask ve koruma gözlüğü ile tanrı resimi bulunur. Ayrıca Sümer de Tanrıça Ishtar adına yapılmış bir tapınak da bulunan bir resimde aşağıdaki gibidir:

image002

Bütün bunlar bize bu elbisenin sahibinin bir balon pilotu veya bir astronot olduğunu göstermektedir.

https://insanveevren.wordpress.com/

Video izle: https://www.youtube.com/watch?v=S2Uc4WMkd5s

 

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap