622) BİZ O ŞEHİTLERE LAYIK MIYIZ?

Yayin Tarihi 16 Temmuz, 2012 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

Biz o şehitlere layık mıyız?

Uzman Çavuş Cevdet Deniz Özdemir’in şehit olduğu haberini yine yüreğimiz yanarak öğrendik.. Nice şehitlerimiz oldu, nice yuvalar yıkıldı, nice nişanlılar boyun büktü, nice yavrular yetim kaldı.. Sonuçta 6 binin üzerinde Ocak söndü…

Askerimizin en büyük muzdarip olduğu konu, teröristlerin öldürülmemesi için verilen emirlerdir..! Sahi madem askerimiz, polisimiz, terörist öldürmeyecek ise, aranızda gizli bir ateşkes yaptığınız var sayılır ise, o zaman bu gençlere bu güvenlik güçlerine yazık değil mi? Hangi makam “öldürmeyin” emri veriyor..?

Ey Kılıçdaroğlu, ey Bahçeli, bunu siz araştırtacaksanız, bunu siz gündeme getirteceksiniz? Ben yazmıyorum. Şehit olan askerimiz sayfasında paylaşıyor bunu.. Yarın da askerlerin facebook’a girmesi yasaktır  diye bir emir de verilebilir!

Kamuoyu neden uyuyor? Kimdir askerimize  “ateş etmeyin, vurmayın“ emrini veren ?? Söyleyin Allah aşkına birisi çıkıp ta delikanlıca ben teröristlerin öldürülmesini  istemiyorum! desin.. Kim bu babayiğit? Ben bu delikanlının çıkıp ta  yüce Türk Milletinin huzurunda , “BEN TERÖRİSTLERİN ÖLDÜRÜLMEMESİ İÇİN TALİMAT VERDİM, BEN ASKERE POLİSE ATEŞ ETMEYİN EMRİ VERDİM!“ desin..  desin de görelim birlikte..

Hiç kimse ikiyüzlü olmasın, her gittiği yerde değişik konuşmasın..! Türk Vatandaşlarına Türkiye’yi dar ettiniz, dar ettirdiniz..  Türk ile oynayanın sonu helaktır..!

Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum, her kim  teröriste ateş etmeyin, vurmayın emrini verdi ise..! Türk kamuoyu bu iddia ortalığı kasıp kavuracak bir iddiadır..! Lütfen dikkat kesilin olaya, lütfen sahip çıkın bu memlekete.  Türk Milletinin geleceği 3-5 kişinin iki dudağı arasında değildir, olamaz da..

Uzman Çavuş Cevdet Deniz Özdemir’in facebook’taki sayfasına   yazdıkları ise yüreğimize bir derin yara daha açtı.. Ne diyor orada sevgili şehidimiz,

‘Sen rahat uyuyasın diye sırtımda 40 kilo yük, aklımda vatanım dağlarda geziyorum’ şeklindeki sitemkar yazısı  öyle bir ateş düşürdü ki, bunu anlayan anlar.. Anlamayana da söylenecek söz yok.. Anlamayan da Türklüğünü, hasletlerini, Milli duygularını, Türkiye sevdasını kaybetmiş kişilerdir..

 

‘Susuşumuz merminin namluda duruşu gibidir’

Bir şehidin beyinlerin çalışması için ateşlediği sözler bu kadarla da bitmiyor..

Şehit Özdemir sevdiği sözlere,  ‘Susuşumuz merminin namluda duruşu gibidir’ yazıyor..

Ayrıca duvarında  25 Haziran 2012’de yazdığı   kapak olacak bir bir yazı var.. Şerefi olan bu yazıdan nasibini alır.. Olmayana da şeref aşılayamazsınız ki! para ile de alınıp onlara verilemez..

Ne diyor şehidimiz, şehit olmadan önce?

 ‘Benim ödediğim vergilerle lüks arabalarla gezip, benim ölmeme göz kapatıp, öldürmeme izin vermeyen zevatlar artık uyanın. Sen rahat uyuyasın diye sırtımda 40 kilo yük, aklımda vatanım dağlarda geziyorum’

 

Daha ne yazsın garip şehidim! Anlayan anlasın, buradan ders alacak olan alsın, almayacak olana da …………………. Edirne’den Kars’a kadar  otoban var..

Peki biz şehitler için ne yapıyoruz?

Hergün davul-zurna düğün derneklere devam..

Havai fişekler atıyoruz! Ne için ise?

Utanmadan Ankara’nın en büyük Bulvarı Atatürk Bulvarı Üzerinden Güvenpark’ tan başlayan Ankara otobüs turları yapıp, otobüslerdeki müziği sonuna kadar açıp, gençlere göbek attırıyoruz otobüslerde.. Ben bu görüntülerden utanıyorum, hicap duyuyorum..

 Hergün vatan evlatları şehit olurken, bizim yaptıklarımız ortada.. Lütfen Sayın Melih Gökçek hergün şehit gelirken o otobüslerde Ankara havası çaldırıp göbek attırtmayınız.. Yakışmıyor, yakışmıyor, yakışmıyor.. Allah’ın da rızası yok, analar ağlarken keyf yapılmasına, aleni bir şekilde zevk-ü sefa yapılmasına..!

Sen rahat uyu şehidim….  BiZ RAHAT UYUYALIM DİYE SİZ 40 KİLO YÜKLE GEZERKEN, BİZ DE HALA UYUYORUZ.. Bir gün bu memlekette Türk’ü ve Türkiye’yi düşünecek insan sayısı artacak..

Rahşan DADAŞ

http://www.haberte.com/biz-o-sehidlere-layik-miyiz-makale,346.html

 

image00123.jpg

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap