609) KORE’DE TÜRK ASKERLERİ’NİN BOZKURTU

Yayin Tarihi 16 Mayıs, 2012 
Kategori TÜRK DÜNYASI

KORE’DE TÜRK ASKERLERİ’NİN

BOZKURTU

image00112.jpg

Türkiye, Türk Bayrağı ve Bozkurt’lu tablo Kore’deki Türk Askerleri tarafından gösteriliyor. (1950-1953)

image0025.jpg

Hazırlayan: Yılmaz Karahan

Kaynak:  http://www.google.de/imgres

Paylaş:

Yorumlar

“609) KORE’DE TÜRK ASKERLERİ’NİN BOZKURTU” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. Halis Yılmaz yorum tarihi 16 Mayıs, 2012 10:35

  50 Senedir yapılan yalanlara kanan,asil Türk Milletine ithaf olunur.İşte özün buuu.Sen hala mankurt olmaya devam et.

 2. Özkan EKEKON yorum tarihi 19 Mayıs, 2012 13:30

  TEŞEKKÜR ederim Sayın KARAKAN
  Kominizme TÜRK’ün KORE’de vurduğu darbe TÜRK mehmetçiği’nin Bozkutlu Türkiye bayrağında Kars Ardahan sınırındaki kıvılcımları gösteriyor.
  İşte o kıvılcımlar bugün Orta Asya TÜRK Cumhuriyetlerinin hürriyetini getirmiştir.
  İnşallah Doğu Türkistan Kerkük, Güney Azerbaycan, !2 Adalar, Batı Trakya ve diğer esir TÜRK topraklarında da gerçekleşir.
  Özkan EKEKON

 3. enis atakan yorum tarihi 20 Mayıs, 2012 02:50

  Sayın Özkan EKEKON,öncelikle kendimi bir Türk Milliyetçisi olarak gören biri olduğumu belirtmek isterim yanlış anlaşılmasın.İki hatalı noktaya işaret ederek fikrimi paylaşarak gaz verme durumumuzu gerçeklere çekmek isterim.Öncelikle ikinci resimdeki askerler Türk değil,ABD’li!60-75 yıllarındaki miğfer ve üniforma düzenindeler.Bizim asla böyle bir nizamiye kapımız olamaz.Askerliğini yapanlar bilir…Böyle kaidenin üstünde kurtmu çöl çakalı mı ne olduğu belli olmayan resimleri konu eden arkadaşın bilgi eksikliğine bırakıyorum,samimiyetinden endişem yok. İkinci nokta lütfen ama lütfen büyük bir ulus olmamıza rağmen,savaş kaybetmemiş bir ulus olduğumuz anlatılmaya çalışılarak gençlere songaz gidilip mankurt insanlar oluşturmak istenir? onu yapmayalım artık resmen bayatladı.Siz bir buraya yazı yazarak renginizi belli ettiğinizi düşündüğüm için lütfen neden doğru dürüst bir kore harbi filmimiz çekilmedi?neden bir prodüksüyon yapılmadı?malzemesine bakınca Çanakkale kadar çok gözüken bu savaş bizim abd ordusu ile iletişimizi kaybedip kendi totolarını kurtarmak adına taburumuzu Çin 17.kolordusunun kendileri arasına bırakması sonucu olmuş ve sonucu çok dramatik bir şekilde sonuçlanmış bir savaştır.Yani işin aslı orda çinliler bizi resmen biçtiler,hemde pusuya düşürüp! o 700’den fazla vatan evladı makinalıların önünde ateş edecek yer kalmayıncaya kadar siperlerde şehit düştüler!! bizmi kominizme darbe vurduk?abd ne zaman isterse o zaman mücadele ederiz kominizmle bırakınız bu gazlı gazoz tarih derslerini mir’im.bırakınız!a-dam-lar bi-zi kul-lan-dı-lar!Başkada ciddi bir çatışma yaşamamış olan taburumuza taaruz eden çinliler karşılarında Türklerin olduğunu duyunca hepsini öldürme emri aldıkları da bilinmektedir.Savaşta mağlupta olabiriz,galipte..Önemli olan bunu doğru anlamalı ve anlatmalıyız.Önemli olan duruşumuz ve ruhumuzdur…

Yorum yap