490) BU SAATTEN SONRA, SİZİ EVREN BİLE KURTARAMAZ

Yayin Tarihi 3 Ağustos, 2010 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

Bu saatten sonra, sizi Evren bile kurtaramaz

image0012.jpg

Adını koymaktan kaçınsalar da, kendileri de biliyor ki ‘açılım’ denilen yıkım planı ülkenin başına büyük iş açmıştır.
O yandaşlar ki, bölücüler Dörtyol’da dört polisi şehit edip ‘iç savaş provasının’ fitilini ateşlemelerine rağmen “MHP’li başkan yardımcısı gözaltında” haberine, acuru kökünden kavramış gibi sapa sağlam sarılmışlardır…
Sabah akşam ‘Ergenekon’, ‘Jitem “, ” MHP’üzerinden PKK’yı aklama çabası içine giren bu güruh, her ne hikmetse görülmesi gerekeni bir türlü görmek istemiyorlar.
Onlara kalırsa, ülkücünün ya ‘ölüsü’ ya da ‘eskisi’ makbul. 
Ölüsüne ‘timsah gözyaşı’ döküp, halkın duygularını istismar edeceksin. ‘Eskisinin’ de eline bir mikrofon tutuşturup,  “Hadi koçum, Tayyip abinin değirmenine su taşıyacak bir iki laf ediver…”  diyeceksin.
İlginçtir değil mi, o eskiler, Öcalan’ı paşa yapıp, Türkbükü’ne yerleştirmeye karar veren hemcinslerinin herzelerine sessiz kalmıştır.
Demek ki o eskiler artık ‘başka’ bir şeydir.
Aslında ekranlara bugün ‘ne’ iseler ‘o etiket’ile çıkmaları daha onurlu olur, fakat ‘hesap’ başka.
* * *
Cemil Çiçek’in birkaç sayfalık açıklamalarında bir cümlelik yer tutan ‘etnik terör’ itirafı, Tayyip Erdoğan’ın “Terör bitecekse biz çekiliriz” sözleri, kraldan fazla kralcılık yapan ‘menfaat kenelerini’ çırılçıplak ortada bırakmıştır.
‘Ar duygusunu’ kaybedip, sürekli ‘hedef’ şaşırtan ve sanki ‘bölücü terör’ yokmuş da, perde arkasında ‘devlet’ varmış gibi kin kusanlar, bu kez suçüstü yakalanmıştır.
Uluslararası güçlerin elinde ‘piyon’ olan ve Türkiye’ye, Türk’e vurmak için kurgulanıp ‘serseri mayın’ gibi medyanın içine salınan ihanet şebekelerinin maskeleri düşmek üzeredir.
Çiçek’in ‘organları yer değiştirmiş adam’ diye tanımladığı Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, “Bayrak , özerklik istiyoruz”  diyerek, menfaat kenelerini zora sokan son kişi olmuştur.
Ama, yarın buna da bir manşet uydururlar:
– “Baydemir’i  kafasına yerleştirilen çiple derin devlet konuşturuyor.”
Kendilerine verilen ‘psikolojik savaş’ görevini öylesine abarttılar ki, Çiçek’in Baydemir’e uygun gördüğü ifade, bu çakal sürüsü için de geçerlidir.
* * *
Evet, ülke ‘etnik terör’ kıskacında ve adım adım bir kaosa sürüklenmek isteniyor. Kafayı ‘kuma’gömüp, masa başı manşetlerle topu ‘başka yerlere’ atarak işin içinden çıkacaklarını sanmışlardır. Fakat eylem ayaklarına dolanmıştır.
Bugün geldiğimiz noktanın, ‘aylar öncesinden’ devletin ilgili birimlerine rapor edildiği, tehlikeye dikkat çekildiği artık biliniyor.
Basına sızan bilgilere göre MİT,  “Eğer açılım iyi yönetilemezse, PKK kanlı saldırılarını artıracak ve şiddeti şehirlere yayacak” şeklinde uyarıda bulunmuş.
Tabii menfaat keneleri onun için de bir ‘tevil’ geliştirebilir. Şaşmamak lazım.
Onlar değil mi ki, Kandil’i ‘komşu kapısı’ yapıp teröristlerin ‘faziletlerini’ sayıp dökmeye başladılar. Onlar değil mi ki, yıllarca asker, polis kanı döken canilere sayfalarını açtılar. Onlar değil mi ki, her kanlı saldırı sonrasında eşkıyayı ‘aklamak’ için akla hayale gelmedik komplo teorileri geliştirdiler.
Şaşmamak lazım. Belli ki ihale büyük.
Dönen meblağ yahut bedel, ‘aklımızın’alacağından çok öte bir şey olmalı.
* * *
İşbirlikçi kenelerin işleri giderek zora giriyor.
Sırtlarında taşıdıkları ‘iktidar’ da, kol kanat gerdikleri ‘bölücüler’ de itiraf ve ifşaatlarıyla bunlara her gün bir darbe indiriyor.
Bu saatten sonra Netekim Paşa’ya bile ‘evet’ dedirtseler, artık çıkış yollarının kalmadığı aşikardır.

İSRAFİL K.KUMBASAR

http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=14331

Paylaş:

Yorumlar

“490) BU SAATTEN SONRA, SİZİ EVREN BİLE KURTARAMAZ” yazisina 2 Yorum yapilmis

 1. ZEYNEP İNCİ yorum tarihi 3 Ağustos, 2010 12:25

  REZALET!
  *İSTE!
  -DÜNYADADA BÖYLE BİZDEDE!ERKEKLERİN YAPTIGI POLİTİKA BU KADAR OLUR:(
  -BUNLARI TOPRAKDA CALISTIRICAKSIN..VERECEKSİN YANLARINA RUS KIZLARINI..OH!DÜNYA BUYMUS DİYECEKLER:(
  *NERDEEE??BENİM DEDEMLER..BABAMLAR..NERDEEEE ANADOLUNUN EMEKCİ KÖYLÜLERİ..NE EFENDİ İNSANLARMIS YAW!
  UTANIYORUZ!
  TÜH!
  *TOPARLANIN ARTIK ERKEK MİLLETİ!!!!!!!!!!!sonra sizi saymadıgımız vakit BOZULUYORSUNUZ!niye acaba?
  *BİR DÜSÜNÜNÜZ BİR ZAHMET!
  -kendinize bir bakınız ltfn!
  ***HERKES!GECMİSDEN BUGÜNE!!dogrumu yaptıklarınız?

 2. alptuğ telmaç yorum tarihi 4 Ağustos, 2010 02:22

  sayın zeynep inci; Bahsi geçen konunun erkekle kadınla cinsiyetle ilgisi yok sonuçta erkeklerin yerinde kadınlarda olsaydı yöntemler farklı olsa bile sonuçları farklı olmayacaktır.Yani faktör cinsiyet değil insan faktörüdür.
  saygılar…

Yorum yap