47) PKK’NIN GERÇEK LİDERİ !

Yayin Tarihi 11 Ocak, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

image00179.jpg

 

Dün İmralı’da avukatı ile görüşen terörist başı Öcalan’ın mesajları bugün PKK’nın medya organında yayınlandı. Açıklamalarında DTP’nin yanı sıra Barzani ve Talabani’ye de ağır eleştirilerde bulunan Öcalan’ın kamuoyuna gönderdiği mesajlardan PKK’nın köşeye sıkışması ile nasıl bir panik halinde olduğu kolayca anlaşılıyor.PKK’nın yayın organında yayınlanan açıklamada DTP’yi “çalışmamak” ve “derdini anlatamamakla” suçlayan Abdullah Öcalan, “Gerekirse beş gün Ankara’da kalın, geri kalan zamanda halk içine karışıp çalışın” mesajı ile DTP’ye yönelttiği eleştirileri sürdürdü.

BARZANİ VE TALABANİ’Yİ HEDEF ALDI

PKK’nın kan kaybından duyduğu öfkeyi Kuzey Irak yönetimine de yönelten terörist başı, Irak Devlet Başkanı Celal Talabani’nin “Kürtlere karşı” AKP hükümeti ile bir anlaşma yaptığını öne sürdü. Cumhurbaşkanı Gül ile ABD Başkanı Bush’un görüşmesi ile ilgili olarak ise tam bir uzlaşma sağlandığını dile getiren Öcalan, Talabani ve Barzani’nin şu an PKK’nın gerçek liderleri olduğunu söyledi.
Terörist başı, açıklamasında özellikle Talabani’yi hedef aldı. Öcalan Iraklı Kürt lider hakkında, “PKK’nin tasfiye edilmesini istediğini mi sanıyorsunuz? Aslında PKK’nin başı bugün Talabani’dir, Barzani’dir. Talabani benden daha pratik PKK lideridir.” diye konuştu.

 

VATAN

Paylaş:

Yorumlar

“47) PKK’NIN GERÇEK LİDERİ !” yazisina 5 Yorum yapilmis

 1. zorlu yorum tarihi 11 Ocak, 2008 18:10

  bunu 2 yıl önce söyledik ama kimse aldırış etmedi işte şimdide itiraf geldi.

 2. ALİ KARASİVRİ yorum tarihi 11 Ocak, 2008 20:14

  KİM NE OLURSA OLSUN HİÇ BİRŞEYİMİZ YOKSA ŞANLI TARİHİMİZ VAR KİMSE BÖLEMEZ BU TOPRAKLARIN HER METRE KARESİNDE KAN VAR KÜRTÜYLE LAZIYLA ÇERKEZİYLE TATARIYLA TÜRKİYE CUMHURİYETİ HEPİMİZİN ATALARIMIZ OMUZ OMUZA KAZANDI BU VATANI….!

 3. cengiz han yorum tarihi 11 Ocak, 2008 23:47

  günaydın,,,,,,sanırım apo yeni anlamış kendinin kullanıldığını ve talabani ve barzaninin pkk nin lideri onlar olduğunu,,,talabani ve barzanide ileride kullanıldığını anlayınca oda amerika diyecek,,,bence kısadan konuşalım. dünyanın başına amerika bela.ama halkı değil.yönetenler.

 4. cigdem tunc yorum tarihi 12 Ocak, 2008 18:41

  HEPSİDE AYNI KÖPEK SOYU..ŞEREFSİZ, ADİLER..
  BİZİM TOPRAGIMIZDAN BİR KARIŞ ALAMAZLAR..ONLARIN BOŞ KAFALARI ANCAK HAİNLİK VE İTLİGE CALIŞIR…ARKADAN VURMAK ONUN ANCAK ONUN GİBİ SOYSUZLARIN İSİDİR.YAZIKLAR OLSUN..
  APOSUDA AYNI BARZANİSİDE, TALABANİSİDE…ŞEREFSİZLER…
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
  SAYGILAR

 5. AYTEN ERİŞ yorum tarihi 13 Ocak, 2008 17:30

  Türkçemizde bir deyim vardır.al birini vur birine.Bunlarında hepsi aynı soysuz,şerefsizler.BU TOPRAKLAR KOLAY ELDE EDİLMEDİ ONUN İÇİN BU ŞERFSİZLERİDE,DİGERLERİNİDE VATANIMIZDAN ÇIKARMAMIZ LAZIM. YANİ NE ABD, NE AB NE IMF.TAM BAGIMSIZ TÜRKİYE.YOK DİN KARDEŞİYMİŞ, YOK NATOÜLKESİ İMİŞ.HAYIR EFENDİM.TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.BU MİLLET TARİHTE TÜRKTÜ,ŞİMDİDE TÜRK VE GELECEKTE DE TÜRK OLACAKTIR. TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR. NE MUTLU TÜRKÜM DİYEBİLENE.

Yorum yap