402) SUSUN, SUSSUNLAR, HEPSİNİ SUSTURUN!!!

Yayin Tarihi 25 Temmuz, 2009 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

SUSUN, SUSSUNLAR, HEPSİNİ SUSTURUN!!!

 image00165.jpg

 Örgütlü toplum neymiş? Demokratik haklarını kullansınlarmış !

Memleketin çıkarları, halkın çıkarları, ulusal sivil toplum kuruluşları el ele vererek, demokratik haklar çerçevesinde ...”

Bana bak bunların niyeti iyi değil…

Nasıl olurda, Çin’de Doğu Türkistan’da yaşanan katliamların, çiğnenmekte olan insan haklarının gereğince takipçisi olmazsınız diye, bazıları yeri göğü inletiyor .. Başımıza bela, susmalı, susturulmalı bunlar…

“– Arkadaş, mazlum ulusların başkaldırmasını, bağımsızlığını savunuyorsun da, Türkler, Uygurlar apaçık zulümlere bir parça karşı çıkınca, başkaldırınca, ideolojini unutuyormusun? Olmaz öyle şey, onlara da sahip çık…  Hem onlar etnik topluluk falan değil, binlerce yıllık tarihin, uygarlığın mirasçısı .. Büyük Türk Ulusu’nun önemli bir parçası .. Ve de yakın tarihinde, onlarca yıldır, katliama, mezalime uğrayan .. İşte zor şartlarda ulaşabilen haberlerden, olanlar orta yerde .. Hepimiz sahip çıkalım, ama fiili durum, işgal ve kuşatma altındalar, ne yapabiliyoruz ki? İşte SAHİPSİZ TÜRK, TÜRK DÜNYASI bu olanlardan ders almalı, ilişkiler artmalı, birliktelik artmalı…”

Birileri gene demiş ki, milletin birliği bozulamaz .. Bize inat söylüyorlar .. Bir değil iki .. O da değil 36 etnik grup var, var, işte açık gerçek .. Biz doğrusunu söylüyoruz… Maksatlı bunlar, fitne ve fesatın merkezi ..

Birde bazıları yolsuzluklara kafayı takmış .. Yok yolsuzluklar alabildiğine yaygınlaşmış, yok biz üstünü örtüyormuşuz, denetimcileri tamamen emrimize bağlamışız, yok bağımsız yolsuzlukla mücadele birimi lazımmış…  Yok biz yolsuzluklarımızın kanun önünde hesabı sorulmasın diye yasa çıkarıyor, yönetmelik çıkarıyor yada gerekli yasaları çıkartmayarak hukuki boşluk yaratıyormuşuz .. Ortalığı karıştırıyor bunlar, susmalı .. Biz,  böylelerine birde maaş mı vereceğiz, atın iti, susar herhalde ..

Güçlüyüz kardeşim, istediğimiz adamı, rütbesine filan bakmadan, tutup içeri atıyoruz.. Daha da atacağız .. O kadar…  Millet bize inanıyor, yani büyük kısmı, basının, medyanın büyük kısmı elimize geçti .. Çatlak sesleri de birer, ikişer Çok uyanığız, din istismarcılığında rekorlar kırdık, çok sıkıştık mı, halk aleyhimize döner gibi oldu mu, dağıtıveriyoruz , anla işte dağıtıveriyoruz, kapı, kapı…  

Sadece milletin büyük kısmı mı? Zaten büyük devletlerde bizi destekliyor…  Nasıl desteklemezler ki, ne isterlerse yapıyoruz .. Vatan toprağı mı?  Al kardeşim, sözümü olur ..

Yakında daha büyük işler yapmak üzereyiz, barış masasına oturacağız. Zor işler vesselam .. Eli kalem tutan, bizden çekinmeden eleştiride bulunan, büyük gücümüzü dikkate almayan, VATAN TEHLİKEDE diyen  herkes sustumu? susturuldu mu? Bir yolunu bulun;

 HEPSİNİ SUSTURUN!!!

MUSTAFA KÖSE –   

25.07.2009  –  SAMSUN ..

image00222.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“402) SUSUN, SUSSUNLAR, HEPSİNİ SUSTURUN!!!” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. ZEYNEP İNCİ yorum tarihi 27 Temmuz, 2009 21:10

  DISARIDAN,BOOOLL!PARA GELİYORSA?BU TOPLULUKLARDA,YOLLARA DÜSER TABİİ!P A R A …
  HERSEY ONUN İCİN:(
  **TÜRK BAYRAKLARINI ÜRETİP++SATIP!!PARA KAZANANLAR
  EN KARLI CIKANLAR HERHALDE—
  *ALLAH RAHMET EYLESİN,BU KONU İCİN YARGILAYACAKLARDI!NEREDEYSE,MHP.Lİ M.VEKİLİ,SN.GÜLÜ.

 2. ZEYNEP İNCİ yorum tarihi 29 Temmuz, 2009 03:33

  SİMDİLİK!SUSUN SİZDE;(
  *ELBET BUNLARDA GECER?
  BÖYLELİKLE HAYATI ÖGRENİN!
  İNANDIGI UGURDA HİC DURMADAN YÜRÜMELİ..UYUMAMALI İNSAN*
  HELE TÜRKLER HİC!
  -GEVSERSENİZ,BOSVERİRSENİZ,BİNBİRPARCA OLURSANIZ!
  *SONU BÖYLEDİR İSTE:(
  *KİM SUCLU DENSE?
  -HEPİNİZ KUSURSUZuz DERSİNİZ.
  CALISAN KAZANIYOR.KOLAYMI?HAYATIN ZENGİNLİKLERİNİ YASAYABILMEK!HERSEY P A R A imis..bize ögretien DEGERLER artık gecersiz.

 3. ahmet yorum tarihi 4 Ağustos, 2009 00:02

  Cin Halk Cuhuriyeti Musluman Turklerin hepsini idam edebilirsin.Coluk Cocuk kadin ihtiyar kursunada dizzen asla TURKLERI yenemezsin.

Yorum yap