390) Ağladığımız Ülke Filistin’in İhaneti

Yayin Tarihi 22 Nisan, 2015 
Kategori SİYASİ

Ağladığımız Ülke Filistin’in İhaneti

Filistin Devleti, sözde Ermeni soykırımının 100. yıl anısına, Ermenistan görüşünü destekleyici pul bastırmıştır!

image001

Ermenilerin, Türkler tarafından soy kırımına uğradığını ifade eden pul

Filistin Devletini “kardeş devlet” olarak görmenin mükafatı bu mu olmalıydı?

image002

12 Ocak 2015 tarihinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kardeş Filistin Devleti Başkanı Mahmud Abbas

Unutmadık!

“Kavmi Necip = Güzel, temiz millet” diyerek onurlandırdığımız ve koruduğumuz Araplar, Kutsal Toprakları İngiliz çizmesi ile kirleterek Osmanlı Askerini arkadan vurmuşlardır. Filistin halkının tamamı olmasa da, Filistinlilerin Türklere karşı duydukları düşmanlığı ve yaptıkları ihanetleri unutmadık..!

Biliyoruz!

Kudus’ü, ecdad emaneti olarak gören Sultan Abdülhamid Han, Yahudilere yerleşim izni vermedi. Ancak Filistinliler topraklarını para karşılığında Yahudilere sattığını da biliyoruz..!

Görüyoruz!

Filistin bayrağındaki üç dikey şeridin renkleri Abbasi, Emevi ve Fatimi hilafetlerini simgeler. Kırmızı üçgen ise Arapların Türklere karşı isyanlarının simgesi olduğunu da görüyoruz..!

image003

Bu kadar ihanete rağmen, sırf din kardeşliği ve kutsal toprakların kirletilmemesi uğruna Türk Devleti ihanetleri sineye çekmiştir.

Unutmayacağız!

Unutturmayacağız!

Elbet birgün hesap sorulacaktır!

YILMAZ KARAHAN

NOT: Bu pulun, Filistin Devleti tarafından basılmadığına ve sahte olduğuna dair resmi açıklama yapılmadığı taktirde yazı kaldırılmayacaktır.

 

Paylaş:

Yorumlar

“390) Ağladığımız Ülke Filistin’in İhaneti” yazisina 4 Yorum yapilmis

  1. DUATEPE POLATLI yorum tarihi 22 Nisan, 2015 19:14

    AKILLANACAGIZ AKILLANACAGIZ AMA İŞ İŞTEN GEÇEÇEK? ( OSMANLI PARÇALANIRKEN TÜRK YARALI ASKERLERİNİ ARKADAN VURAN YARALILARI İNGİLİZ LAWRENCE NİN PEŞİNE TAKILIP ÖLDÜRENDE BUNLARDIR İSRAİLE TOPRAK SATANDA BUNLARDIR PKK ( APO )YU BEKA VADİSİNDE EĞİTİP ÜZERİMİZE SALAN DA BUNLARDIR..

  2. ömer f. beşkardeş yorum tarihi 23 Nisan, 2015 09:28

    BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ…SİNSİ İNGİLİZ SİYASETİ, KENDİ TARİH ŞUURU VE BİLİNCİMİZİN HALA OLMAYIŞI VE EĞİTİM SİSTEMİMİZİ DİN AĞIRLIKLI YAPMAMIZ VE ÇAĞDAŞ EĞİTİMİ , EVRENSEL VE ULUS BİLİNCİMİZİ YOK ETMEYE ÇALIŞANLAR ÖVÜNSÜNLER, ZİL TAKIP OYNASINLAR.

  3. Yılmaz Karahan yorum tarihi 1 Mayıs, 2015 12:33
  4. Necati Ertaş yorum tarihi 2 Mayıs, 2015 17:11

    Lütfen Filistin için aşırı yüceltmektende, alçaltmaktanda kaçınalım. Onlar bu kadarına değmezler, iyi anlamda ne yapılacaksa insanlık için yapalım.

Yorum yap