39) GÜL’E PIŞ PIŞ, GÜLLÜ’YE NOEL …

Yayin Tarihi 9 Ocak, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

BUSH’tan Gül’e PIŞ PIŞ

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ABD ziyaretinde Oval Ofis’te kameralara bu ilginç görüntü yansıdı.

09 Ocak 2008 / 11:33

image00165.jpg

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Beyaz Saray’da ABD Başkanı George W. Bush ile 40 dakika süren görüşmesinde ilginç bir enstanetene kameralara yansıdı. 

SAMİMİYET Mİ KABALIK MI?
Oval Ofis’teki görüşme öncesinde kameraların kayıtta olduğu bir anda Bush’un, bir iki adım önünde olan Gül’e oturmasını işaret etmek için sırtına yumuşak bir şekilde vurması dikkatlerden kaçmadı.

Hayrünnisa Gül Noel indirimini kaçırmadı

Hayrünnisa Gül, Dışişleri Bakanı Ali Babacan’ın eşi Zeynep Babacan ile Filene’s Basement mağazasında Noel indirimini kaçırmadı.

09 Ocak 2008 / 09:58

image00218.jpg

HAYRÜNİSA HANIM AMERİKA’DA ALIŞVERİŞ YAPTI
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ABD Başkanı George W. Bush ile görüşürken “First Lady”ler de çay içmek üzere bir araya geldi. Hayrünnisa Gül, Dışişleri Bakanı Ali Babacan’ın eşi Zeynep Babacan ve Devlet Bakanı Mehmet Şimşek’in eşi Annalisa Şimşek’i Beyaz Saray’ın kapısında karşılayan Laura Bush, Türk konuklarına önce Beyaz Saray’ı gezdirdi. Ardından da çay ve tatlı ikram ederek bir süre sohbet etti.

NOEL İNDİRİMİNİ KAÇIRMADI
Hayrünnisa Gül, Dışişleri Bakanı Ali Babacan’ın eşi Zeynep Babacan ile Filene’s Basement mağazasında Noel indirimini kaçırmadı. Oğlu Mehmet Emre Gül için mavi bir kazak ve Dockers marka üç adet çorap aldı. First Lady, eşarp için Fashion Centre Pentagon City’de bulunan Macy’s’i tercih etti.
Akşama kadar alışveriş yapan Hayrünnisa Gül ve Zeynep Babacan, eşleri onuruna Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği’nde düzenlenen yemeği 40 dakika geciktirdi.

Akşam

 

 

Paylaş:

Yorumlar

“39) GÜL’E PIŞ PIŞ, GÜLLÜ’YE NOEL …” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. mugegulses yorum tarihi 16 Ocak, 2008 16:35

    gorgusuz seyler hem beyinleri bos hem goruntuleri nahos…

Yorum yap