39) ABD’NİN YASAKLADIĞI REKLAM

Yayin Tarihi 12 Aralık, 2007 
Kategori SLAYTLAR-RESİMLER

americanaziflag.gif

abdnin_yasakladigi_reklam.pps

Paylaş:

Yorumlar

“39) ABD’NİN YASAKLADIĞI REKLAM” yazisina 5 Yorum yapilmis

 1. haymatloslu yorum tarihi 12 Aralık, 2007 05:25

  abd ağam yar paşam yar, bilmem kaç bin km”den gidip ülkeler işgal ediyor , alt tarafı bir reklamımı yasaklayamaz, evlatlığı rte”de TÜRKİYE”de yasaklarsa hiç şaşmam !!!
  İnsanlar ölmüş ölmemiş abd”nin umrundamı, adamlar para ugruna herseyi yapıyorlar, bizim rte ve haramileride basta unakıtan parayı verene satıyor, eeee! abd”nin evlatlıkları bunlar.
  Aslında Turkiyede benimde yapacağım bir reklam varda yaparsam sırf beni asmak davasına, apo şerefsizi için kaldırdıkları idamı zırt bir anayasa değiştirip geri getirirler.

 2. Samet Acaroğlu yorum tarihi 12 Aralık, 2007 13:43

  BENİM DÜŞÜNCEMDE,ABD’LERİ SOVİYETLER BİRLİĞİNİN DAĞILMASINDAN ÖNCE,İDAREYİ MASLAHATCI MÜTTEFİKİMİZDİ.DAĞILDIKTAN SONRA SADECE TÜRK DEVLETİNİN DEĞİL,BÜTÜN DÜYANIN TERÖR VE TERÖRİST YETİŞTİREN BİR ÜLKESİ OLMUŞTUR.TÜRKİYE’YE KARŞI YAPTIKLARINI TARİHİ KRONOLOJİK OLARAK SIALADIĞIMIZDA CİLTLER DOLUSU BELGELİ İHANETLERİ MEVCUTUR.KENDİ MENFAATLARINA ZARAR GELECEK EN UFAK İŞARETLERDEN BİLE HİLLE SEZERLER.HİÇ BİR TÜRK UNUTMASIN Kİ ABD DUŞMANDIR VE TÜRK DUŞMANIDIR.GAFLET VE DALALET İÇİNDE OLANLARIN İSE DOSTU VE MÜTTEFİKİDİR.ZAVALLILAR AH TU EDERLERDE ÇIKMAZIN İÇİNDEN NASIL ÇIKILACAĞI HAKKINDA BİRTÜRLÜ DÜŞÜNÜPDE ‘ATATÜRK’ÜN GEÇLİK HİTABESİNİ’TEKRAR TEKRAR OKUMAZLAR.DUŞMAN ORADA TANIMLANMIŞTIR.KURTULUŞU DA ORADA BELİRTİLMEKTEDİR.ACAROĞLU SAYGILARIMLA

 3. Metin YILMAZ yorum tarihi 12 Aralık, 2007 18:27

  Amerika ne kadar emperyalist ise, o kadar da faşisttir!

 4. okan yorum tarihi 25 Aralık, 2007 00:38

  amerika çok piş ve vicdansız orozpu bir ülkenin tekidir

 5. Mehmet ÖZTÜRK yorum tarihi 29 Aralık, 2007 18:01

  Sanırım dünyada kapitalizmin uyguladığı asıl terörü bundan daha güzel ifade eden reklam yoktur.

Yorum yap