387) COVİD-19’un Kesin Olarak Tedavisi Bulunmuş!

Yayin Tarihi 4 Kasım, 2020 
Kategori SOSYAL

COVİD-19’un kesin olarak tedavisi bulundu

Tıp ve Biomedikal mühendislik alanlarında California Üniversitesi Profesörlerinden Mehmet Çilingiroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Corona tedavisinin kesin olarak bulunduğunu iddia etti.

Çilingiroğlu paylaşımında şunları söyledi:

“Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Aylarca önce söylemiş olduğum bu virüsün kesin tedavisi olacağına inandığım Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak. Defolacak Covid belası

Recombinant teknoloji ile bir sentetik farklı monoclonal antibodylerin olduğu bir karışım sayın Trump’ta da kullanıldı

O kadar güzel ve taze bir haberim var ki size Kemerleri bağlayın Sayın Trump’ın tedavisinde de kullanılan ve şahsen benim virüsün yüzde yüz tedavisinde kullanılacağına inandığım aylardan beri size söylediğim Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibody tedavisinin Faz2 Faz3 çalışmaları bugün açıklandı. Yaklaşık 700- 800 kişiye yakın hastada recombinant tedavisinde Turmp’a verilen tedaviyi alan kişilerde sentetik antibodylerde ister yüksek ister düşük doz olsun bu hastalar ayakta tedavi ediliyor, kötüleşmesi engelleniyor. Remdesivir’de çoğalmasını engelliyor”

https://www.turkishnews.com/tr/content/2020/10/31/covid-19un-kesin-olarak-tedavisi-nulundu/

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap