298) KIRK YILDA NE DEĞİŞTİ?

Yayin Tarihi 25 Temmuz, 2012 
Kategori SOSYAL

KIRK YILDA NE DEĞİŞTİ?

Aşağıda basına intikal eden 2 taciz olayının fotoğrafları verilmiştir. Bu taciz olaylarının biri 1970 yılında diğeri 2009 yılında görüntülenmiştir. Aradan tam 40 yıl geçmesine rağmen sapıklık zihniyetinde bir değişiklik var mı?

İlk fotoğraf tam bir utanç tablosudur. Caminin merdivenlerine yatarak, mini etekli bayanı aşağıdan seyretmek sapıklığı nasıl izah edilebilir?

Edebiyat Hocam demişti ki;

“Eğitimin kalitesi, insanı yüceltir de, alçaltır da!”

YILMAZ KARAHAN

 

Cami merdivenindeki 34 tacizci

image00137.jpg

Bir İtalyan kadın turist, 14 Haziran 1970 tarihli Hürriyet’in deyimiyle “Milanolu güzel sekreter Giardina Guistina”, mini etekle İstanbul’da dolaşınca peşine epey kalabalık bir erkek topluluğu takmış. Gazetenin her nedense tacizciler yerine “çapkın erkekler” demeyi tercih ettiği topluluk kadının peşine Eminönü’nde takılmış, Sultanahmet Camii’ne kadar peşinden gitmişler. Habere göre Guistina, camiden çıkarken kendisini merdivenlerde yatarak bekleyen kalabalığın üzerinden atlayarak inebilmiş. “Turist ve seyircileri” başlıklı haberin fotoğrafında Sultanahmet merdivenlerinde Guistina’yı “seyreden” tam 34 erkek görülüyor. (milli-tarih.blogspot.com)

Bodrum’da Sezon (Taciz Sezonu) Başladı!

image00215.jpg

image0038.jpg

Muğla’nın Bodrum ilçesine gelen ilk turistlerle birlikte ‘plaj tacizleri de başladı.

Bodrum’a gelen yılın ilk turistleri, kent merkezindeki Kumbahçe ile Paşatarlası plajlarında güneşlenmeye başladı.

Paşatarlası Plajı’nda yalnız güneşlenen Danimarkalı bir turist ise tacize uğradı. Kadın turistin hemen yakınında toplanan bir grup erkek, genç kadını bakışlarıyla taciz etmeye başladı. Gruptan bir kişi de telefonla görüşüyormuş gibi yapıp, kadının yanına yaklaştı ve bakışlarıyla tacizini dakikalarca sürdürdü. Erkeklerin tacizinden bunalan kadın turist de giyinip oteline dönmek zorunda kaldı. Daha sonra 5 yıldızlı Diamond Of Bodrum Otel’in güvenlik görevlilerince uyarılan grup plajı terk etti. (http://www.turkbaron.net)

 

 

Paylaş:

Yorumlar

“298) KIRK YILDA NE DEĞİŞTİ?” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. ZÜHAL ASMA yorum tarihi 1 Ağustos, 2012 21:02

    BUNLARI 2 SENE ÖNCE SULTAN AHMETE 2 YABANCIYI GÖTÜRDÜGÜMDE GÖRMÜSTÜM!=:(–VEE,İCERİSİNİN O İGRENC KOKUSUNU HALA DAHA UNUTAMADIM:(–BİR DAHA HAYATDA GİTMEK İSTEMEZSİNİZ!O KADAR KARISIK PİS KOKULAR!VE TABİİKİ KAPIDA TURİSTLERDEN PARA YOPLAYAN KÜRT GİBİ TÜRKCE KONUSANLAR!–OYSA BİZİM CAMİLERİMİZDE SADECE KUSLAR OLURDU İSTANBULDA ESKİDEN*******************

Yorum yap