231) LAWRENS’DE NAMAZ KILMIŞTI !

Yayin Tarihi 16 Mayıs, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

image00143.jpg

 Arap kıyafeti giyen ve namaz kılan İngiliz ajanı, binlerce Türk’ün kanının çöl kumlarına akmasına neden olmuştu.

Lawrens de namaz kılmıştı
Kraliçe’nin  Türkiye ziyaretinde, başını örterek camileri ziyaret etmesi, Kur’an-ı Kerim dinlemesi, ünlü İngiliz casus Lawrens’i hatırlattı. Lawrens de, namaz kılarak Arapları Osmanlı’ya karşı kışkırtmıştı. Milli Gazete yazarı Afet Ilgaz, “Duatepe, Kraliçe ve bir kitap” başlıklı yazısında, Kraliçe’nin ziyaretiyle Lawrens arasında bağ kuruyordu: İşte Ilgaz’ın yazısından çarpıcı bölümler: 

“.. Kraliçe’nin gelişi, bu rahatsızlığımı çoğaltıyor. İngilizlerin varlığı, bu ülkeyi hep kuşkulandırmıştır. Daha doğrusu hep kuşkulandıramamıştır. Kuşkulandırsaydı Casus Lawrens, namaz kılarak ve Arap kıyafeti giyerek Osmanlı’nın çöküşündeki o melun yerini o kadar kolaylıkla alamazdı. O zamandan beri İngilizlerin sakinleştiklerini ve suya sabuna dokunmadan, ”huzurlu“ bir hayat sürmeye karar verdiklerini söyliyemeyiz. Bütün olayların ve girişimlerin arkasındaki Sionizm, susmaz çünkü. Hedefine varmadan susmaz ve hedefi de bu topraklardır. Kraliçe şimdi, durup dururken neden geliyor? Hadi, canı Boğaz’da yemek istedi de ondan geliyor diyelim. O halde Bursa’ya neden gidip Kur’ân dinliyeceği, Türkiye’nin bütün kanallarından ilan ediliyor? Kur’ân dinlemek isterse Kur’ân dinler, bunu bütün Müslümanlara duyurmanın alemi ne?

Paylaş:

Yorumlar

“231) LAWRENS’DE NAMAZ KILMIŞTI !” yazisina 2 Yorum yapilmis

  1. Necmiye Güneş yorum tarihi 16 Mayıs, 2008 09:23

    Bunu bütün Türkiye’ye duyurmanın alemi var.Bizim duygularımızı sömürmek,İngilizlere karşı kalbimizde hoş muhabbet oluşturmak.Belkide majesteleri Türkiye de kendi devletine ait bölge seçmiştir.İleride ingiliz sömürüsü altındadır, diye ilan edebileceği İngiltere sular altında kaldığında,yerleşeceği yeri seçmiştir.Kimbilir burası Bursa civarıda olabilir.Hollanda kraliçeside Kayseriye gitmişti.Onların bölgeside orası olabilir.Onlar Vatanıma geldikçe kalbimde muhabbet değil kin oluşuyor.Onların gelişi hayra alamet değil.Geç kalmadan uyanırız İNŞALLAH

  2. yaşar toptaş yorum tarihi 16 Mayıs, 2008 09:53

    MÜSLÜMANLARIN BAŞINA NE GELDİYSE GÖRÜNÜŞE HER SÖYLENENE İNANMALARINDAN GELMEKTEDİR

Yorum yap