227) PARA TOPLAMAYA DEVAM…

Yayin Tarihi 12 Mayıs, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

 

5 trilyon cepte,

PARA TOPLAMAYA DEVAM

Kanaltürk’ü satan Tuncay Özkan, internet sitesindeki bağış kampanyasına devam ediyor.

12 Mayıs 2008 / 17:26

image00128.jpg

5 TRİLYON CEPTE, PARA TOPLAMAYA DEVAM
Kanaltürk televizyonunu 5 trilyona İpek-Koza satan Tuncay Özkan, “
Bizkaçkişiyiz” adlı sitede bağış toplamaya devam ediyor. 1 milyon 269 bin 928 kişiye ulaşan üye sayısı ile büyük bir kitle oluşturan Tuncay Özkan, NAMERDE MUHTAÇ OLMAMAK İÇİN 12..’YE SMS YOLLAYIN şeklinde çağrıda bulunarak üyelera bağış yapmaları konusundaki çağrısına devam ediyor.

image0029.jpg

“BİZKAÇKİŞİYİZ PLATFORMU YOLUNA DEVAM EDİYOR”
Kanaltürk’ün satışının ardından “Bizkaçkişiyiz” platformunun sitesinde bir açıklama yayınlandı. “
Bizkackisiyiz sivil toplum platformunun Kanaltürk tv ile resmi hiçbir bağlantısı yoktur. Platformun yayın organı, buluşma noktası olan www.bizkackisiyiz.com İnternet sitesi ve 1202 bilgi paylaşım hattı Penna şirketi üzerinden hizmet vermektedir.” Denilen açıklamada, bağış yapılacak şirketin satılan Kanaltürk’ün bağlı olduğu şirkete bağlı olmadığı vurgulandı.

ÜYELER MESAJ BOMBARDIMANINA TUTTU
Platform üyeleri satış haberinin ardından “Bizkaçkişiyiz” sitesini mesaj bombardımanına tuttu. Satışa büyük tepki gösteren platform üyeleri Bu açıklama yetmez.Tuncay Özkan’dan açıklama bekliyoruz. Sayın Tuncay Özkan’ın ana sayfada bu satışla ilgili açıklayızı bir yazı yazmasını bekliyoruz”, “Bizler cepleri boş, ama yüreği vatan sevgisi ile dolu insanlarız. Paramız olsa zaten bu kanalı Fethullahçılara sattırmazdık”, “Nedir bu? Bomba gibi düştü tepemize. Kanalın satılmasına değil, Koza’ya satılmasına karşıyım” şeklindeki mesajlarla Tuncay Özkan’a ve bu satışa tepki gösteriyorlar.

SİZ DE Mİ BU HALKA YALAN SÖYLEDİNİZ?
bizkackisiyiz.com üyeleri siteye attıkları mesajlarla Tuncay Özkan’a soruyor: 

Siz de mi yalan söylediniz?

– Tuncay Özkan, ne olur Kanaltürk’ü Bugün gazetesine sattığınız haberinin yalan olduğunu söyleyin….

ENSONHABER.com/ÖZEL

 

 

Paylaş:

Yorumlar

“227) PARA TOPLAMAYA DEVAM…” yazisina 2 Yorum yapilmis

 1. Rıdvan Akgün yorum tarihi 13 Mayıs, 2008 15:10

  Haticeye değil neticeye bakalım.Dinciler bir zafer daha kazanmıştır.
  Maddi güçleri Türkiye Cumhuriyetine daha ne zararlar verecek onu düşünelim.
  Ve sayalım tarikatçı kanal sayısını. Bir de dönüp Milliyetçi, vatansever Basın ve televizyonları..
  Mhp bile bu oyların ve diğer getirilerinin peşinde olduktan sonra “ört ki ölem”…

 2. Samet Acar yorum tarihi 14 Mayıs, 2008 18:12

  Bakınız arakadaşlar,ortağı göz yaşları döküyordu.”Ben hiç bir ferde hesap vermem,ancak halka hesap veririm.”Seni sahtekar,ben halkım,halk ferdiğim bana hesap vermiyeceksin de toplu olark mı gelip bize hesap ver diğelim”gibi ,ama işin aslı şu:Senden hesap soran olmaz kaygılanma,kendini kuruntulaştırma,sen,Fetullah’a hizmetine dolaylı yollardan devam et,paranı kazanda unutma bu millet aptaldeğil,öğle mi sanıyor sun?Kendini lbu milletin de temsilcisi sanma,sen yokken biz,biz yoken onlar vardı,sen kendini bu ülkede kahraman mı sanıyorsun ?Ne yaptın?Para topladığını biz ,bizler söylemiyoruz,halk söylüyor.Eğer ,bir ihtiyacın varsa bizler çok sadaka,fitre ,zekaat bu ülkede verdik sana da veririz.Hiç banasın denmez.Yeter ki ağlama Atatürk’ün maskesine bürünme !Bizler çok postlar gördük !Bizleri aldatmak için en az bir asırı beklemen gerekir,hey para dotu!…?

Yorum yap