168) TUNCAY ÖZKAN, KONUŞUYOR !

Yayin Tarihi 23 Mart, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

 

Tuncay Özkan: KÖPEKSİN

Tuncay Özkan’dan Başbakan ve Milli Eğitim Bakanı’na ağır hakaretler..

23 Mart 2008 / 12:10

image00172.jpg

Kendisinin gözaltına alınıp alınmamasıyla ilgili olarak da, “Beni götürmezlerse, işkence tezgahlarından geçirmezlerse, ben de onların yüzüne tükürmezsem namerdim.” dedi.

BAŞBAKAN KUYRUKLU YALANCI
Tuncay Özkan, Biz Kaç Kişiyiz Denizli Platformu tarafından Bakbay Düğün Salonu’nda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katıldı. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Özkan, Başbakan Erdoğan hakkında yorum yaparken bir katılımcının, “Yalancı!” diye bağırması üzerine şunları söyledi: “Yalancı, hem de kuyruklu yalancı. Bir ülkenin başbakanı, sokaktaki ite köpeğe beni hedef göstermek için, ’82 yaşındaki kadının başörtüsünü çekti, aldı.’ diyor. Anadolu’da bir kadının başörtüsünün çekip alınmasının ne anlama geldiğini ben bilirim. Ben Anadolu çocuğuyum, başka bir şey çocuğu değilim.

BENİ DE ALMAZLARSA YÜZLERİNE TÜKÜRECEĞİM
Ergenekon davası kapsamında gözaltına alınan Cumhuriyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlhan Selçuk’un gözaltına alınış şeklini de eleştiren Özkan, “
Mustafa Kemal’in askeri olarak beni götürmezlerse, işkence tezgahlarından geçirmezlerse, ben de onların yüzüne tükürmezsem namerdim. Onlardan her türlü namussuzluğu beklerim, beni bu yoldan alıkoyamazlar. Ben halkımdan ayrılmam. Sizlerle beraber karanlıkla mücadele etmeye devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

ANDIMIZI SİLDİLER
Eğitim anlayışının toptan değiştirilmeye başlandığını da iddia eden Özkan, “Andımızı sildiler. Türklerin kurtuluşunu, Fransızların Kahramanmaraş’tan, Gaziantep’ten çıkışını, Sütçü İmam öyküsünü, Fransızlar istemiyor diye kitaptan çıkardılar.” dedi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI KÖPEK
Konuşması sırasında dinleyicilerden birinin, “Milli Eğitim Bakanı yobaz!” diye bağırması üzerine de şunları söyledi: “Yobaz ama nasıl yobaz? Özel okulların Atatürk köşelerini kaldırtıyor. Emperyalizmin uşakları ki nasıl uşaklar. Uşak bile değil, köpek bunlar köpek.

CHP KABUL ETMEZSE TÜRKİYE’Yİ DOLAŞACAĞIM
Mayıs ayının beklenmesini isteyen Tuncay Özkan, sözlerini şöyle tamamladı: “Ben CHP’ye üyelik başvurusu yapacağım. Kabul ederlerse oradayım, yoksa Mustafa Kemal’in bayrağını açıp Türkiye’yi dolaşacağım.”

ENSON HABER

ziyaretcidefteri21111126.gif

Paylaş:

Yorumlar

“168) TUNCAY ÖZKAN, KONUŞUYOR !” yazisina 5 Yorum yapilmis

 1. ÖZGÜR KADIN yorum tarihi 24 Mart, 2008 04:52

  SATILIYORUZ DOSTLAR

  TUNCAY ÖZKANIN SÖYLEMLERİ DOĞRU.HER GÜN BİRAZ DAHA BİLENİYORUZ.BASKILAR ARTTIKÇA SUSACAKMIYIZ ,YANILIYORLAR .YALNIZ HİÇ UMMADIĞIMIZ BİRİLERİ MECLİSTE ONLARA KOLTUK DEĞNEYİ OLMAYA BAŞLADI.BUNA ÇOOOK İÇERLİYORUZ .TÜRKÇÜLER KİMLİKLERİNİ UNUTTU ÜMMETCİLERE YARDIM EDİYOR YAZIKLAR OLSUN VERDİĞİMİZ OYLAR DA HARAMMM. ARTIK CUMHURİYETCİLERLE BİRLİKTEYİZ .ŞİMDİ HEPİMİZ CUMHURİYETCİYİZ.TÜM TÜRKLER ,CUMHURİYETCİLER, TEK PARTİDE TOPLANIYORUZZZ.KÖRLER GÖRSÜN SAĞIRLAR DUYSUN MEDYUMLAR HABER VERSİN. TUNCAY ÖZKAN GİBİ HEPİMİZ AYDINLARIMIZA ,ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ.BU ARADA TÜPRAŞ NE OLDU BİLENİNİZ VARMI.EGE İNGİLİZ KAYNIYOR BİLENİNİZ VARMI. SATILIYORUZ DOSTLARR NERDESİNİZ. BİZ MECLİSE AKP YE DESTEĞE GÖNDERMEDİK SİZLERİ. S A T I L I Y O R U Z.YOKSA BAHÇELER DE Mİ SATILDI HABERİMİZ YOK.

 2. Mehmet BALTACI yorum tarihi 25 Mart, 2008 03:38

  Bu siteye Bayıldım.Ne Mutlu Türküm diyerek kimlik sahibi olduğunuzu sanıyorsunuz.Allahın adını anarak yazısına başlayanlarla Allaha savaş açanları nasılda yanyana koymuşsunuz.Heralde ortak paydanız ulusalcılık.Bu memleketin satıldığından bahsedenler heralde satılmayı sadece şirket satışı zannediyorlar.Hangi şeyiniz Türk tarafından Türke göre Dilinizmi?Kıyafetinizmi? Yasalarınızmı? Teknolojinizmi?Akıl sahibi olmadan titresenizde kendinize gelemessiniz.Bu memleketin zavallılar farkında olmadan kominizmi destekliyorsunuz.Orda herşey devletin. Ama onlar çoktan sattılar arpalıklarını(Özelleştirmeler) Şimdi fidel amcanız gitti orasıda satılacak.

 3. yaşar toptaş yorum tarihi 26 Mart, 2008 10:14

  mehmet beyin görüşüne aynen katılıyorum dünün komünisti masonu bilmem neyi islam düşmanı bu gün atatürkçü kesildi özgür kadın atatürkü atatürk mustfa kemali mustafa kemal yapan değerler nedir atatürkü,mustafa kemalin en zor zor anlarında etrafında yanlarında kimler hangi düşüncenin fikrin insanları vardı tuncay özkan atatürkçülük maskesi altında islam düşmanlığı yapıyor diğerleride öyle bakın cumhuriyet mitinglerine katılanlara acaba içlerinde bir tane hakiki anlamda milliyetçi varmı

 4. Talha GENCER yorum tarihi 27 Mart, 2008 19:01

  Tuncay Ö, Başbakanda seni çok takıyo ya!! Atatürk’ü arkasına alan kendini Adam sanıyor. Soğan kadar beyninle başbakan üzerinden reklamını yapmaya uğraşıyorsun ama gördüğün gibi iplenmiyorsun! Köpeklikten kasıt, kendi çıkarların için birilerine hizmet etmekse, Seçimlerden önce Chp den aldığın 3 milyon dolar ve yaptığın yayınlar buna güzel bir bir örnek oldu.

 5. özgürce yorum tarihi 27 Mart, 2008 22:49

  Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır Hz. Muhammet [S.A.V.]
  Hakikati konuşmaktan, korkmayınız. M.K.ATATÜRK Bir musibet, bin nasihatten daha faydalıdır. [Atasözü] Aklı selim insanların yolu bellidir, onlar HZ.MUHAMMET ve eshabının,[hakkın yolundan] vede M.K.ATATÜRK ün muasır medeniyet yolu,ATATÜRK demek istiyorki, haçlıların daha önüne geçin, onlara kendinizi ezdirmeyin. Nasılmı? çok çalışarak ve beynini çalıştırarak.

Yorum yap