146) BRE! SEN KİMSİN?

Yayin Tarihi 17 Temmuz, 2009 
Kategori SOSYAL

BRE! SEN KİMSİN?

Türklüğün düşmanlarını biliyorum ve anlıyorum… Bundan dolayı da düşmanlarımızdan korkmuyorum… Çünkü fikirlerini biliyor ve neler yapabileceklerini de görüyoruz…

Düşmanlarımızın, Türkiye ve Türk Milleti üzerindeki kendi milli ülkülerini gerçekleştirmek hususundaki verdikleri mücadelenin, Ülkemiz üzerinde bugün ve gelecekte olacak tahribatını da anlıyoruz…

İnsan bilmediğinden korkmalı… Bilebildiğin, gördüğün, anlayabildiğin ve tedbirini alabileceğin herhangi bir zararlıdan korkmamalıyız!

Ancak benim korkum var!

Kimden mi?

Bize; bizden görünüp, biz gibi yaşayamayanlardan!

Düşmanın emellerine ulaşmasını sağlayıcı en etkili faktör bunlardır… Milli terbiye ve ülküsü hususunda mankurtlaşan içimizdekiler, aslında küresel siyasetin iyi bir müşterisi olduklarının farkında değiller.

Söylemlerde, “Vatan-Millet-Sakarya”

Yaşamında, “Her şey angarya”

Zaman; gönül bahçelerinde, saklambaç oynama zamanı değil… Zaman; çiçek-böcek-göbek zamanı da değil…

Türklük yolunda;

Ya “ÇERİ” olacaksın!

Ya “GERİ” kalacaksın!

YILMAZ KARAHAN

image0011.gif

Paylaş:

Yorumlar

“146) BRE! SEN KİMSİN?” yazisina 7 Yorum yapilmis

 1. sezer ceylan yorum tarihi 17 Temmuz, 2009 17:55

  SAYIN, HOCAM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİNİZ
  BİZE BİZDENMİŞ GİBİ GÖZÜKÜPTE GERÇEKTE MASON SERMAYELERİNE HİZMET EDİP ONLARIN ÇIKAR VE MENFEATLERİNİ KORUMAK VE KOLLAMAKTAN BAŞKA HİÇBİR ÖZGE AMAÇ TAŞIMAYAN BU İNSAN SURATLI BUKELEMUN VE TAYFALARINDAN ALLAH BU MİLLETİ KORUSUN. BUNLAR TIBKI ARJANTİNDE İKTİDAR OLAN CARLOS MENEN DENEN SERMAYE KÖPEĞİNİ HATIRLATIYOR. ODA İKTİDARA GELİRKEN HALKINA BEN SİZİ ASLA ALDATMAYACAĞIM DEDİ.
  VE İLK İŞİ DEVLETİN ELİNDEKİ MİLLİ VARLIKLARI SATMAK OLDU VE HALK AÇLIKTAN SOKAKLARA DÖKÜLDÜ.
  GERÇEKLER KANIMA DOKUNUYOR.

 2. HÜSEYİN ÇAKIROĞLU yorum tarihi 17 Temmuz, 2009 18:19

  VALLA YILMAZ BEY ÇOK İYİ ANLATTINIZ TŞK EDERİM.

 3. muhammet arslan yorum tarihi 17 Temmuz, 2009 20:21

  sayın hocam her şekliyle söyledikleriniz kuşkusuz dogru malesef sözde aydınlarımız bu ülkenin kuyusunu kazmaya devam ediyorlar yeri geldiginde bu ülkenin aydını çıkar menfaatleri sözkonusu olunca hepsi ermeni sözün yeri gelmişken orhan pamuku ta bu hükümet el üstünde tutmakta nedense

 4. vahdet oruc yorum tarihi 17 Temmuz, 2009 21:08

  turkcu bir dusuncenin millet icinde yayilmasinin mankurtluktan cikmasinin zamani coktan geciyor ama ki kendini bilmeyenlerde var sizlerde iyi bilirsinizki ATASINI TANIMAYAN IT PEISNDE GEZER.

 5. Aydın Ayoğlu yorum tarihi 18 Temmuz, 2009 21:09

  Bu dönemde mankurtlaşmayı her milletten daha çok Türkler içine görülüyor maalesef. Ne yazık ki bu mankurtlar kendi halkımızdan oluşuyorlar ve düşmanlarımız artık silahla değil bizim kendi içimizdeki mankurtları kullanarak amaçlarına ulaşıyor, bizim Türkçede bir ata sözü var der ki “Ağacın kurdu özünden emele gelir.”

  Evet her milletin yok olmaya doğru gitmesinin ilk adımlarını mankurtlar atar ve böylece düşmanın silah kullanmasını gerek kalmaz çünkü mankut olan ülkeleri ele geçirmek hiç de zor değil ve o zaman ki bir ülkenin Başbakanı, Cumhur Başkanı, bakanları ve Milletvekilleri gibi aydınları ve o ülkeyi yöneten insanları mankurtlaşsalar daha da kolay o ülke düşmn eline geçir.
  Bu devran’da düşmanlar artık deve derisini kullanmıyorlar daha modern araçları kullanıyorlar, bu zamanın Deve Derisi Medyadır, medyalar insanları öyle tatlı tatlı ve yavaş yavaş ve acı çektirmeden mankurtlaştırıyorlar ki kimse bile farkında olmuyor, inanmıyorsanız sadece 1 ay AKP’nin yandaş medyalarını ve gazetelerini her gün iki saat izleyin veya okuyun öyle bir mankurt olursunuz ki Juan Juan’lar bile bu mankurtlaştırmadan kafaları karışır.
  Mankurtlaşmak için iki adım var birinci adım AKP’ye bağlı olan medyayı ve gazeteleri takip etmek ikinci adımda mankurtlaşmıssınız.

  Mademki bir ülkenin Başbakanı ve Cumhur Başkanları mankurtlar artık düşmana gerek yok öyle bir kendi milletini ve ülkesini rahatca düşmana teslim ederler ki su bardakta bile sallanmaz ve kimsenin haberi bile olmaz, örneğin Boğaz etrafındaki arazı ve villaların Yahudilere satışı veya mayınlı arazının temizlenmesi için bu bölgeyi 49 yıl yahudilere ve İsraile teslim etmek, Ermeniler’den özüe dileme kapmanıyası açmak vb……..

  Tanrı Bizi Mankurtlardan ve Mankurtlaşmaktan Korusun.

  Aydın
  Güney Azerbaycan

 6. ZEYNEP İNCİ yorum tarihi 23 Temmuz, 2009 00:17

  ikinci!!liberal demokrat?lar;
  gecmiste ATATÜRKÜ alasagı etmeye calısmıslar,ve galip gelen taraf ortada.AMA;
  1946 da yer altına inmisler,1950 den sonrada HEP YÖNETİMDEYDİLER diyor!!!!!
  özdemir ince,
  Hürrüyetdeki kösesinde;yazı dizisi yapmıs!
  cumartesi gene devam edicekmis aynı yazıya.
  **DAHA FAZLA HAYAL KURMAMAK GEREK.hersey göründügünden ne kadarda FARKLIYMIS megerse.

 7. Münür TUZLA yorum tarihi 15 Şubat, 2011 23:08

  Çok güzel bir çalışma,teşekkür ederim

Yorum yap