13) YAMYAM AVRUPA!

Yayin Tarihi 5 Aralık, 2007 
Kategori SOSYAL

 

YAMYAM AVRUPA!

image00141.jpg

Bazı politikacılarımız ile bazı Türklük terbiyesinden yoksun hain zihniyetli materyalist küreselcilere ve sürekli örnek olarak gösterdikleri Avrupa Birliğine dahil olmak için her türlü tavizi verenlere bu yazı ithaf olunur;

İnsan eti yeme meselesi Afrikalı ilkel kabilelere yakıştırılır. Bu bilgiyi verenler kim ?

Tabi ki sömürgeci, emperyalist Avrupalılar…

Ancak tarihi gerçek bu mu ?

Belki Afrika’da insan eti yenmiştir…

Ancak belgeli bir şeklide Avrupa’da yendiği de ispat edilmiştir.

İsmail Hami Danişmend’in “Tarihi Hakikatler” eserinin 1. cildinin 31. sayfasında Avrupalı nın yamyamlığı anlatılır.

“Haçlıların, Türk Şehitlerinin cesetlerini yedikleri tarihi bir gerçektir. Fakat asıl mühim olanı Avrupalının, Avrupa’daki yamyamlığıdır. Tarihçi profesör Ch. Seignobos’un 1907 yılında yazdığı “Le Moyen Age” adlı eserinde;

1026 yılında meydana gelen kıtlıkta açlıktan o kadar insan ölmüştür ki büyük çukurlar kazılıp yüzlercesi birden içlerine atılmıştır. Aç kimselerde bu çukurları açıp cesetleri yiyorlardı. Çocuklara bir elma veya bir yumurta gösterip onları yanlarına çağırıyorlar ve çocukları boğazlayıp karınlarını doyuruyorlardı… Adamın biri Tournus pazarında pişmiş insan eti getirip satma cüretini gösterdi… Evine misafir olarak gelenleri, öldürüp yiyorlardı… Bunların çoğu yakılarak cezalandırıldı…”

Milli Şairimiz M.A. Ersoy “Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar?” demekle, Avrupalıların yamyamlığını mı anlatmak istemişti ?

Atatürk’ün fotoğraflarına bile tahammül edemeyen Yamyam Avrupalı, Katil Amerikalı!

Artık insan yerine, devletleri fitne kazanında kaynatıp parçalayarak, liberal demokratik kepçesi ile yutuyor..!

Ey Türk! Titre ve Kendine Dön!

Daha kaç musibet yaşamalısın ki, nasihat olsun?

Yılmaz KARAHAN

Paylaş:

Yorumlar

“13) YAMYAM AVRUPA!” yazisina 8 Yorum yapilmis

 1. Metin YILMAZ yorum tarihi 5 Aralık, 2007 10:45

  İşte kapısında beklediğimiz Avrupa’nın gerçek yüzü!

 2. Murat Bülent Hattatoğlu yorum tarihi 5 Aralık, 2007 11:11

  Merhaba,

 3. haymatloslu yorum tarihi 5 Aralık, 2007 15:14

  bu yine bir derece asıl yamyamların pps sunumu var bebek yiyorlar CiHAN TÜRK OLSUN grubuma gelen bu maile ilişkin olarak yorum konusu verecegim umarım pps yi degerlendirirsiniz ibretlik bir yamyamlık ozellikle bebek yeme resteurantları var tam bir vahşet.

 4. alpaslan demir yorum tarihi 5 Aralık, 2007 15:32

  bizi avrupa diye avrupanın kapısında küçülten boşbakan utansın ama artık şüphem yok boşbakanımız da avrupalıdır bunu iyice kanıtladı yazık…

 5. Samet Acaroğlu yorum tarihi 5 Aralık, 2007 16:02

  SİYASİ TARİHİ BİR KEZ DAHA GÖZDEN GEÇİRMEK GEREKLİDİR.AVRUPALI’YA NE SÖYLESENİZ AZDIR.FAKAT BİZLERİ İDARE EDEN SABATAYİTLERE VE KRİPTOLARI AVRUPALIDAN SAYMAYACAK MIYIZ?yOSA MI BUNLARA BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERİNİZ VAR MI DİYECEĞİZ?TÜKİYE’Yİ TÜRKLER İDARE ETMEDİKÇE AB.YE ÇOK ŞEY SÖYLİYECEĞİZ GALİBA… ACAROĞLU

 6. Nuriye Özdinçer Karakurt yorum tarihi 22 Mart, 2009 10:47

  AB-ABD uğruna tüm değerlerimizi kaybetmek üzereyiz.Değerli açıklamalarınızın bir çok çevreye ışık olması umuduyla ..Saygılarımla..

 7. ALI SUTCU yorum tarihi 25 Mart, 2009 23:12

  ıste avrupalıların qercek yuzu…bıze barbar dıyen TURK MILLETINE medenıyetsız dıyen ınsanlar bunları okusunlar ve oqrensınler kımın ne olduqunu…TURK IRKI SAGOLSUN!!!

 8. BOZKALE yorum tarihi 20 Temmuz, 2010 10:09

  yamyam avrupa: türkiye avrupa birliğine girmiye çalışıyor:her halde kendilerini yamayam avrupaya yedirtmeye çalışıyorlar.Yamyam Avrupa:EY TÜRK TİTRE KENDİNE DÖN.

Yorum yap