113) MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN, OTOPSİ RAPORU AÇIKLANDI!

Yayin Tarihi 31 Mart, 2009 
Kategori SOSYAL

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN,

OTOPSİ RAPORU AÇIKLANDI! 

image00161.jpg

Kahramanmaraş’taki helikopter kazasında ölen BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer dört kişinin ön otopsi raporu açıklandı.
Rapor sonucuna göre, kazadan sonra bir saati geçmeyecek zaman diliminde yaşamını yitirdikleri kanaatine varıldığı kaydedildi.

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk, Muhsin Yazıcıoğlu ile diğer dört kişinin cenazelerinin getirildiği Kahramanmaraş Devlet Hastanesi’nde, Cumhuriyet Savcılığı tarafından oluşturulan Adana Adli Tıp Kurumu Grup Başkanlığı’ndan görevlilerin de aralarında bulunduğu 4 adli tıp uzmanı ile bir patologun yer aldığı 5 kişilik ekibin otopsi yaptığını açıkladı.

Yapılan ölü muayene ve otopsi işlemlerinde kazada hayatını kaybedenlerin tamamında ölüme yol açacak ciddi travmatik yaralanmaların söz konusu olduğunu belirten Başsavcı Fevzi Büyüktümtürk, “Bu nedenle ölümlerin tamamının kazayı takip eden kısa bir süre içerisinde meydana geldiği, bu sürenin yarım saat ile bir saati geçmeyecek bir zaman diliminde olduğu düşünce ve kanaatine varıldığı bilirkişi tarafından ifade edilmiştir” dedi.

Başsavcı Büyüktümtürk, kazanın oluş şekline ilişkin araştırma ve incelemenin de Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından büyük bir titizlik ve hassasiyetle sürdürüldüğünü de kaydetti.

Milliyet.com.tr

Paylaş:

Yorumlar

“113) MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN, OTOPSİ RAPORU AÇIKLANDI!” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. Yasemin Yüksel yorum tarihi 31 Mart, 2009 18:24

  İnsanlık duyguları taşıyan herkesi etkileyen kötü..acı bir ölümdü..
  Dağlarda şehit olan askerlerimiz..onlarıda hiç unutmayalım hepsi için dua edelim..
  Allah rahmet eylesin..

 2. ömer dönük yorum tarihi 12 Temmuz, 2009 10:42

  sen üsüdün biz yandık koca reis

 3. ömer ulaş yorum tarihi 3 Ekim, 2010 14:01

  allah aşkına bu rapora kaç kişi inanır bu resmen suikas oldugunu herkes biliyor suikastı kapatmak için hazırlanmış bir adli tıp raporudur bunun hesabı sorulul elbette kazadan sonra ölmesini beklediler ve öldüğüne kanaad ettikten sonra kaza mehaline gittiler ve bunun sorumlularıda bugünün ikdidarıdır kendilerine tek gizli rakip gördükleri için bu suikasti gerçekleştirdiler geçmişe dönün bir bakın akp ikdidara geldigi günden itibaren muhsin başkana kaçkez suikas amaçlı kaza süsü vermeye çalıştılar milliyetçilere uzanan eller kırılsın sen ölmedin koca reis dünyanı degiştirdin ama biz hergün ölüyoruz ruhun şaat mekanın cennet olsun ülküdaşım

Yorum yap