108) KAHROLSUN HARAMİZADELER!

Yayin Tarihi 24 Mart, 2009 
Kategori SOSYAL

KAHROLSUN HARAMİZADELER!

Varlık yönetimindeki başarısı ve güvenilirliği ile dünyada ün yapan United Bank of Switzerland (UBS), sayılı Türk zenginlerine ait yaklaşık 300 milyon doları batırmış!

Medyadan edindiğimiz bilgilere göre yurt dışındaki bankalarda 150 milyar dolar tutarında bir paranın, Türk zenginleri tarafından mevduat olarak bulundurduğudur.

Ülkemizde Milli Burjuvazi yoktur. Gayri Müslim vatandaşlarımız ile birkaç Türk Ailesinin dışında, sermaye birikimine sahip bir yatırımcı olmamıştır. Zenginliği ile ünlü tüm iş adamlarımız Devlet desteği ve bazı finans kaynağından buldukları krediler ile bugünkü mal varlığına sahip olmuşlardır…

Bu kişilerin zengin edilmesinin tek sebebi ülke ekonomisine katkıları olması içindir…

Devletimizin imkanlarından,

Vatanımızın kaynaklarından,

Milletimizin emeğinden,

Zenginleşen bu haramizadelerin milyarlarca dolarları yurt dışına çıkarmaya hakları yoktur. Çünkü bu para Ülkemizde yatırıma dönmelidir. İşsize iş, Aşsıza aş olmalıdır.

Bu paralar Türk Milleti’nin alın teridir, emeğidir, hakkıdır!

Bu paralar Ülkemizin sosyal barışıdır!

Halkımız yoksulluk ile cebelleşirken, bunlar sefahat içinde “Har vurup, harman savuramazlar!”

Hükümetlerimiz ekonomi de iyileştirme yapmak gayesi ile, özelleştirme avutmasıyla belki de değerinin altında tüm milli  varlıklarımız yabancılara satılırken!

IMF’nin kapısında 20 milyar dolar için ümüğümüz sıkılırken! “1 Dakika, 150 milyar dolar Türkiye’ye gelecek! Yatırıma dönüşecek!” diye Türkçe konuşmak gerek!

Belki de, Milletimin bu çalınan sermayesi yurt içinde yatırıma dönüştürülmesi istenmiyor! Çünkü bu sermayenin Ülkemizde yatırıma dönüştüğünü bir düşünelim!!!

Sağlık, eğitim, ulaşım, ekonomi, ve sosyal güvenlik alanlarında kalkınma sağlanacak. Halkımız mutluluğu kucaklayacak… Aşevlerinin önünde birbirlerini tepelemeyecek… Kömür için kapı önünde beklemeyecek…

Sevgili Peygamberimiz, “Komşusu aç iken, Tok yatan Bizden değildir” buyurmuştur.

O halde milletime bu yoksulluğu reva görenler;  

İnsan da olamaz, Müslüman da!

Yılmaz KARAHAN

para_resimleri.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“108) KAHROLSUN HARAMİZADELER!” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. HÜSAMETTİN ŞENER yorum tarihi 28 Mart, 2009 11:16

  Bu ülke hırsız zenginlerin tekelinde kalmış. Çakaralmaz demokrasi ile idare ediliyor tezimin isbatı.
  Dünya ‘da sosyal adalet düzeni en bozuk ülkelerin başında geliyor. Bir avuş hırsız zengin zulümkarlar. Diğer tarafta Milyonlarca Yoksul TÜRK müslüman halk.
  Sadece oy kullanır. SEÇİLEMEZ uyduruk demokrasi ile idare edilen devlet.
  Binlerce Buluşuma 30 (OTUZ) yılda hala bir kuruş kredi dahi vermeyen Hırsız zulümkar zenginler idaresi. 2325 Depremi TAM İSABET derecesinde Aylar Öncesinden Tesbit Edecek Üstün TEKNOLOJİ’Yİ bgerçekleştirdiğimi Devletin en üst makamlarına bildirdiğim halde hala Bir kuruş Kredi dahi vermedikleri Bütün DÜNYA’YA İnternet İle İSBATLADIM. Artık bu hırsız idarecilerin İDAM FERMANI Kendi Tutarsız davranışları ile TESCİL EDİLDİ.
  http://www.depremerkenuyari.com

 2. Arkun yorum tarihi 11 Mayıs, 2009 15:50

  “EVE LAZIMKEN CAMİİYE HARAM”der büyüklerimiz.çok merak ettim bu malum kişiler yani zenginler,bu serveti yaparken yanlarında çalışanlarına ne kadar adiller!acaba günü gününe maaşları ödeniyormu?bu şeklde kriz bahane edilerek servet yapanlar dolu.Banane amerikadan banane başka ülkelerden,benim m,lletimin çocukları açken,baba çalışırken eve para götüremezken,maddi imkansızlıklardan dolayı birsürü ailenin huzuru kaçarken,banane onlardan.ben olsam utanırdım onların yerine..ama malum damar çatlayalı çok oldu.onların yerinede biz utanıyoruz artık.

 3. ZEYNEP İNCİ yorum tarihi 12 Mayıs, 2009 01:31

  **BÖYLELİKLE!!BUNLAR HEM SOSYETEYİ;( TESKİL EDİYOR!
  ***HEMDE,İKTİDAR OLANLARI BELİRLİYORLAR.
  -yani;cemaatlesiyorlar.Böylelikle,parada belli cevrede kalıyor!

Yorum yap