1) SELAM

Yayin Tarihi 21 Mayıs, 2007 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

image00134.jpg

Söz ola kese savaşı ,

Söz ola götüre başı ,

Söz ola ağulu aşı ,

Bal ile yağ ede bir Söz . (Yunus Emre)

SELAM

Allah-ü Teala’nın , güzel SELAM ismi ile sizlere, yazılarımı sunmaya geldim…

Selam, Rahmettir. 

Selam, Berekettir…

Selam, Kurtuluştur…

Selam, Kötülüklerden kaçıştır…

Selam, Ayıplardan korunmadır…

Selam, Sevdiğinle bir olmadır…

Selam, Güzel SÖZ dür…

Değerli Türk Milliyetçisi Kardeşlerim,

Merhum Cemil MERİÇ hocamızın güzel bir sözü ile, sohbetime başlamak isterim. “Yaşayanları, ölüler idare eder.” Gerçektende uğruna can verilen tüm fikirlerin sahipleri ebediyete intikal etmiş olanlardır. Bu fikir adamları aynı zamanda liderdirler. Yaşadıkları dönemlerde de hayatlarını tehlikeye atarak DAVA’larını savunmuşlardır.

Bir Türk olarak, lider deyince ilk aklıma gelen Atatürk’tür… Nasıl gelmesin ki; 80 yıl önce Türk Gençliğine yaptığı hitabeti, O’nun ne kadar büyük bir lider olduğunun ispatıdır.

Hanımefendiler, beyefendiler,

Ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamı vatanımızın bölünmezliğini, devletimizin üniter yapısını ve milletimizin birliğini tehdit etmektedir…

Özelleştirme adı altında devletimizin tüm işletmeleri ve malları bir bir elden çıkartıldı!

Madenlerimiz ve topraklarımız yabancılara peşkeş çekilmekte!

Tarım ve hayvancılığımız yok edildi!

AB uyum yasaları adı altında çıkartılan yasalarla huzur ve güven ortamı yok edildi. Mağdur ve mazlum haksız, hırsız ve zalim “İnsan hakları zırhına” büründürülerek haklı duruma getirtildi!

“Demokratik haklar” söylemleri ile Milletimizi Türk-Kürt, Alevi-Sünni kavgasının içine attılar!

Dinimizi, diyalog söylemleri ile MOON tarikatı misyonerlerinin etkisi ile hadis ve sünnetlerin reddine, Amentünün değiştirilmesine tevessül ettiler!

Aslında Türk-İslam Alemine hep haçlı zihniyeti ile bakan yabancılara kızmamak gerekir. Onlar kendi ülkülerini gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Bizim bu duruma düşmemizin gerçeğinde “Bizden görünüp, bize yakışmayan işler yapan, bizim seçtiklerimiz de ve biz seçenlerdedir”

Dinine, Milletine, Devletine ve Vatanına düşman olan ülkeler;

Seni sevdiğini ve dost olmak istediğini söylüyor ve yaklaşıyorsa, bil ki; Biz kendi değerlerimizi unutup el alem gibi yaşamaya ve düşünmeye başladığımız zamanlardır. Bir an önce Türk-İslam Ülküsüne sarılmamız gerekir.

Her Türk; Bir Oğuz’dur, Alparslan’dır, Fatih’tir, Yavuz’dur, Abdülhamit’tir, Atatürk’tür, Yesevi’dir, Yunus’tur, Hz. Ebubekir’dir, Hz. Osman’dır, Hz. Ömer’dir, Hz. Ali’dir,

Hz. Muhammed (S.A.V.)’ in askeridir.

Ey çilekeş Türk!

Başka Vatanımız yok!

Başka Devletimiz yok!

Başka Bayrağımız yok!

Başka Kitab’ımız asla yok!

Gaflet uykusundan uyanmanın zamanı… Vakit geçmeden toparlan… Küskün komşun ve arkadaşın varsa barış… Gün Dayanışma ve Birlik günüdür… Artık, Ergenekon dan Yeniden çıkalım…

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN!

Yılmaz KARAHAN

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap