80) ATATÜRK BELGESELLERİ

Yayin Tarihi 4 Ekim, 2008 
Kategori ATATÜRK

atabyrk.gif

19mayis150.wmv

23nisan150.wmv

cumhuriyet150.wmv

Paylaş:

Yorumlar

“80) ATATÜRK BELGESELLERİ” yazisina 4 Yorum yapilmis

 1. ZÜHAL ASMA yorum tarihi 28 Ekim, 2008 15:29

  VARLIGIMIZ TÜRK VARLIGINA TÜRKİYEYE FEDA OLSUN.
  *YA TÜRK OLARAK, ÖZGÜRCE YASARIZ, YADA ZİNDANA ATILMADAN, PRANGA VURULMADAN, CANIMIZI KENDİMİZ ALIRIZ.YÜCE ATAMIZ;SENİNLE SADECE BİZ DEGİL DÜNYA LİDERLERİDE iFTİHAR ETMİSTİR.
  -İZİNDEYİZ.
  *COK DEGERLİ İNSANIMIZ SN.Y.KHAN,VAROLUNUZ.ELLERİNİZE,BEYNİNİZE SAGLIK.
  ***HÜDAMIZIN YARDIMIYLA, İNSAALLAH NİCE 29 EKİMLERE, NE GÜNLER GECMEMİSKİ..BUNLARDA GECİCEKDİR ELBET.DOGRULAR KAZANACAKTIR.İNANCIMIZ SONSUZ.79 YASINDAKİ ANNEMLE HALA ARDINDAN GÖZYASI DÖKTÜGÜMÜZ YÜCE/ESSİZ ATATÜRKÜMÜZÜN RUHU BİZE YİNE ÖNDER OLACAKTIR.O HEP İCİMİZDEDİR.HİC ÖLMİYECEKTİR.
  -NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, HER GÜN TÜRKÜM DİYORUM, GÖGSÜMÜ GERE GERE…

 2. Hu lya yorum tarihi 29 Ekim, 2008 20:29

  Yüreğinize sağlık ama biz bu vatana diri lâzımız. Kanımızın son damlasına kadar savaşırız. Ölüm, hemen olur; Atamız kadar stratejik yaşamalıyız. Atamız, öyle öngörülü ki fazla iyi niyetli, zayıf hafızalı insanlarımız, o günleri unutmasın diye kutlamalarla hatırlamamızı istemiştir o günleri.Kutlamanın sevinci ayrı tabii.”Dışardan yönetilen yöneticilerle,içerden de dış ülkelerin çıkarları doğrultusunda yönlendirilen, yönetilen halk” kendini ne kadar yönetir?Bunu da sorgulamalıyız bugün. Hâlâ “Avrupa Birliği” diye konuşmalar yapan, Başbakan, Bakanlar, Valiler ve Kaymakamlar, ya bilgisizler ya da maaş aldıkları bu vatana ihânet içindeler…Bizim devlet politikamız AB’ci olmak için her kahpeliğe “olur” vermek mi yoksa millî politikalar belirleyip ülkeyi ileri milletlerin de ilerisine taşımak mıdır?Cevabı, herkes biliyor; seyredenler utansın, utananlar ayağa kalksın! “Halk değil medya seçiyor yönetenleri” bunun adı cumhuriyetse kutlu olsun!

 3. Sait Metin yorum tarihi 30 Ekim, 2008 18:34

  Türk vatanını sahiplenmiş,cumhuriyeti sahiplenmiş,Türk milletini sahiplenmiş,bize bunları bahşeden insanın sevgisi ta iliklerine kadar işlemiş bir kişi olarak,böyle bir film hakkında nasıl iyi bir şeyler düşünebilir ki insan.Beni hayal kırıklığına uğrattı Can Dündar.Onu seviyor ve saygı duyuyordum.Bu filmi ne için yaptığı apaçık ortada.Türkiye’ye ve Türk milletine değil ama başka amaçlara hizmet ettiği aşikar.Bu güne kadar yaptıkları da benim için sıfırlanmıştır.Bu ülke için tehlikeden başka bir şey değildir.Artık Nobel ödülü de alır başka ödüller de.Nalet olsun bunlara.

 4. ZÜHAL ASMA yorum tarihi 29 Ekim, 2011 13:27

  İNSAALLAH 100.YILDADA BUNU BURADA GÖREBİLMEK ÜMİDİ,DUASI,TEMENNİSİYLE*HER GÜN TÜRKÜM DİYECEGİM GÖGSÜMÜ GERE GERE(*(*(*(*(*-DİYEMEYENLERİN ADINADA(*

Yorum yap