312) YURT İÇİ VE DIŞI ŞEHİTLİKLER (Bu Kitapları alalım)

Yayin Tarihi 14 Ekim, 2008 
Kategori TÜRK DÜNYASI

ŞEHİTLİKLERİMİZ

d-bayrak.gif

Türk Milleti, vatan bildiği toprak üzerinde tarih boyunca bir bayrak altında, özgür olarak kalabilmesini şehitlerine borçludur.Memleketin en buhranlı ve müşkül anlarında, vatanımızı düşman istilâsından, zulümden, felâket ve mûsibetlerden korumak azmiyle yüzyıllar boyunca üç kıt’ada amansız mücadelelere girerek şehit olmuş ecdadımızın evlatları, Cumhuriyet Türkiyesi’nin ona hayat veren şerefli mazisini oluşturmuştur.

Türk töresinde vatan, millet ve bayrak sevgisi her sevginin önünde gelir. Bunun içindir ki, Türk insanı vatan için ölmeyi bir görev bilmekte, oğlunu şehit veren anne ve baba acısını yüreğine gömerek “vatan sağ olsun” diyebilmektedir. Tüm şehitlerimizin;

Ruhları şad, mekanları Cennet olsun!

YURT DIŞI ŞEHİTLİKLER

image00119.jpg

Kitap Satış Fiyatı

19.5 YTL.

CD Satış Fiyatı

5 YTL.

YURT İÇİ ŞEHİTLİKLER

image0026.jpg

Kitap Satış Fiyatı

40.5 YTL.

CD Satış Fiyatı

Hazırlanma aşamasındadır.

SATIN ALMA İŞLEMİ

Bu yayınlar Silâhlı Kuvvetler mensubu subay, astsubay, askerî ve sivil memurlar, uzman jandarmalar ile bunların emeklilerine ve askerî, sivil okul öğretmen ve öğrencileri ile Türk Askerî Tarih Komisyonu üyelerine % 40 indirimli olarak satılmaktadır. Ayrıca en az on adet kitap/dergi satın alan dernek, vakıf, kurum, kuruluş ve yayın evlerine %30’a kadar indirim uygulanır. Sivil şahıs, kurum ve kuruluşlara normal fiyatından satışa sunulmuştur. Ödemeli isteyenler MSB 1 No.lı Merkez Saymanlık Müdürlüğü’nün TC Merkez Bankası’ndaki 350101167/113 No.lı Hesabına T.C. Kimlik Numarasını belirterek para yatırmaları gerekmektedir.

NOT : Kitap ve CD satışlarında, Posta Ücreti alıcıya aittir.

Paylaş:

Yorumlar

“312) YURT İÇİ VE DIŞI ŞEHİTLİKLER (Bu Kitapları alalım)” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. Oğuzhan OĞUZ yorum tarihi 14 Ekim, 2008 21:51

    HERKESİN, HER TÜRKÜN OKUMASI GEREKEN BU KİTAPLARDA,*SİVİL ŞAHIS KURUM VEKURULUŞLARA NORMAL FİYATINDAN SATIŞA SUNULMUŞTUR* DİYEREK ÇİFTE STANDART UYGULANMASINI,ESEFLE KARŞILIYORUM.

Yorum yap