298) 33. DERECELİ MASON’UN İTİRAFI!

Yayin Tarihi 28 Ekim, 2008 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

33 dereceli Mason”un itirafı,

siyonizim.gif


Yıl 1948, Ağustosun 1”i.
Yunan Komünist Halk Cumhuriyeti (ELD)”nin “Laiki foni” yani “Halkın sesi” isimli gazetesinin 685”inci nüshasında, Bulgar Yahudilerinden 33 dereceli farmason Avram Beneraoysan şunları yazar:

 

Mefkûremizi imha edici darbe vuranların akıbeti, feci şartlar altında ölümdür!..”

33 dereceli komünist mason hangi darbeden bahsetmektedir ve “akıbeti feci şartlar altında ölüm” olan kimdir?

Bırakalım onu da kendi söylesin: “(..) Mustafa Kemal Atatürk, 10.10.1935 tarihinde Ankara”da Çankaya köşkünde doktor Mim Kemal Öke”ye hitaben, ”Mason cemiyetinin faaliyetini inkılaplarıma muarız gördüğüm için kapatılmasını elzem gördüm. Bu dakikadan itibaren bu cemiyeti ölmüş biliniz. Ve bir daha diriltmeğe teşebbüs etmeyiniz” demişti..

(…)

O zannetti ki; bütün muhalif ve muarızlarını tasfiye ve bertaraf ettiği gibi masonları da tasfiyeye tabi tutmaya muvaffak olacaktır.

Fakat asla! Türkiye”deki mason cemiyetinin Kemal Atatürk tarafından kapatılarak faaliyetinin durdurulduğunu Moskova”da tarihi bir yerde yoldaşlar arasında yapılan bir toplantıda işittiğim zaman, beynimden okla vurulmuş gibi sersemledim. Heyecandan şaşırmış bir halde, oradakilere şaşkınlık içinde haykırdım: ”

– O sarı lider ortadan suret-i katiyetle kaldırılacaktır!”

İşte böyle.. 1948 yılı Ağustos ayının 1”inde Yunan Komünist Halk Cumhuriyeti örgütünün yayın organı “Laiki Foni”nin 685 sayılı nüshasında Ege ve Balkanların kıdemli komünistlerinden 33 derece mason Bulgar Yahudi Avram Benaroyas”ın itirafları.

Bu itiraflar General Cevat Rifat Atilhan tarafından çevrilmiş,, “Atatürk”ün Ölümündeki Sır Perdesi” alt başlığı ile gazeteci Ogün Deli tarafından kaleme alınan “Agoni” isimli derlemeye de alınmıştır. Biz oradan aktarıyoruz. Evet, Atatürk Türkiye”deki mason derneklerini, “Kökü dışarıda Yahudi uşakları” diyerek kapatıyor ve dünya masonları bunun üzerine Moskova”da gerçekleştirdikleri bir toplantıda, “O sarı lider suret-i katiyetle ortadan kaldırılacaktır!” kararı alıyorlar.

Sonrasını zamanın kıdemli komünistlerinden 33 dereceli mason Avram Benaroyas”ın kaleminden okumaya devam edelim: “

– Atatürk”ün âni bir dönüşle mason cemiyetini kapatması bizi pek derin bir düşünceye sevk etmişti. İlk anlarda Kemal Atatürk”ü silahla ortadan kaldırmayı düşündük Sarı lider kendiliğinden bu çemberin içine girip hayatını bize teslim etti…” Ve devam ediyor üstat mason Benaroysan:“- Doktorlarımız Atatürk”ün ölümünün ani oluşunu tehlikeli gördüklerinden; 1937 ortalarında,ismini açıklayamayacağım bir doktor, bazı şöhretlere dayanarak Atatürk”e ilk darbeyi sinir organlarını zaafa düşürmek suretiyle indirdi..”

İşin özü bu.. Detayları Lazer Yayınları arasında çıkan “Agoni”den öğrenebilirsiniz. Yunanistan”da yayınlanan 1 Ağustos 1948 tarih ve 685 sayılı “Laiki Foni” gazetesine ve zamanın kıdemli komünisti 33 derece mason Benaroysan”ın hayatına ulaşmak Atatürkçü bir Genelkurmay için, TBMM için, Atatürkçülüğü kimseye bırakmayan emekli generaller, mesela Çevik Bir için hiç de zor olmasa gerek…

Adamlar, mason derneklerini kapattığı için Atatürk”ü biz öldürdük. Önce vurmayı düşündük, sonra başaramamaktan korktuk, onun çevresini kuşattık, güvenini sağladık, sonra da hedefimize ulaştık diyor……….

Anlatılanlar hakikat ise, yedi düveli yenen Atatürk, üç buçuk masonun elinde can çekişe çekişe can vermiş ve onun canını alanlardan hesap sorulmamış…. Ya sonra?.. Mason dernekleri 1948 yılında “İnönü”nün emri ve Celal Bayar”ın desteği ile” tekrar faaliyete geçtiler. Halkevlerine devredilen mallarını da geri aldılar…

 Peki, burada bitti mi?.. Hayır, bitmedi, bitecek gibi de görünmüyor… Atatürk”ün bedenini ortadan kaldıranlar oklarını onun ilkeleri ve felsefesine, onun çok sevdiği milletine ve milletinin değerlerine tevcih ettiler… Üzülerek ifade edelim ki bu bahiste de başarılı oldular…

Lütfen, “Atatürk”ten, milli devletten, Lozan”dan vazgeçin” diyen ve “Şehitlik ve gazilik kavramları kaldırılsın” diyenlerle, “Türkiye mozaiktir,millet değil, halklardır” diyenlere dikkatle bakınız… Pek çoğunun yüksek dereceli masonlar olduğunu göreceksiniz… Ben daha ne diyeyim!… 

HASAN DEMİR-YENIÇAG GAZETESİ

Paylaş:

Yorumlar

“298) 33. DERECELİ MASON’UN İTİRAFI!” yazisina 13 Yorum yapilmis

 1. HALÛK TARCAN yorum tarihi 28 Ekim, 2008 22:00

  Atatürk dönemini yaşadım.Öldüğü, öğrendiğime göre öldürülüdüğü yıl 13 yaşındaydım… nasıl günlerce ağlaığımızı çok yiyi hatırlıyorum..
  fakat, yapılan bu alçalığa inanmam çok zor.. Bu cinayetin amacı ne idi ? Masonların ellerin ne geçti? Localarına sahip olmak için ülkenin bu günlere gelmesine sebep oldular… Acaba, iftihar edebiliyorler mı?
  Çotan gebermişolcaklardır… Mekânları herhalde Cehennem olcatır.
  halûk tarcan

 2. arif sarıtok yorum tarihi 28 Ekim, 2008 23:10

  ben türk üm başkasını tanımam biz osmaniyeli yiz .bu vata nı kimse ye vermeyiz .vatan sana canım feda

 3. Hayati Binler yorum tarihi 29 Ekim, 2008 08:07

  Şimdi asıl sorulması gereken şu: Atatürkçülüğü kimseye bırakmayanlar, her dem onun adını anıp onun arkasına gizlenenler! Madem bu masonlar memleket için son derece zararlı ise niçin faaliyetlerine müsaade ediliyor?

 4. EMİRCAN BORAN yorum tarihi 29 Ekim, 2008 20:02

  ASLINDA OSMANLININ İSPANYOLLARIN ELLERİNDE ALIP SELANİĞE YERLEŞTİRİLMESİYLE BAŞLAR.1. MEŞRUTİYET YUTTURMASI,İKİNCİ MEŞRUTİYET YUTTURMASI YİNE AYNİ SOYSUZLARIN DÜZENLEMESİ VE CUMHURİYET DÖNEMİ,HİÇ DEĞİŞMEDİLER.DÜNYA DEVİ DİYE ÖĞÜNEN ZAVALLI USA BİLE BUNLARIN OYUNCAĞI..BENİM IRKIM DUNYA DA 17000 YILDIR VAR VE BİLİNEN 16 DEVLET KURMUŞ OLMASI BİR HAKİKAT.KİM BUNLAR,ASALAK,PARAGÖZ,TANRININ NALETLEDİĞİ BİR KAVİM.PİSLİĞİN VE PARANIN DIŞINDA NELERİ VAR..SADECE SOYTARILIĞI

 5. fuat köse yorum tarihi 31 Ekim, 2008 01:07

  arkadaşım emircan boran benim masonlarla ve bu siyonistlerle yazılan yazılarım engellenmekte şüphe duymaktayım bu sitenin doğruluğu hakkında

 6. fuat köse yorum tarihi 31 Ekim, 2008 01:09

  ben onu anlamıom neden sebataistler denince sansür konluyo yorumlarıma neden ? sizdemi onlardansıznı sizinde farkınızmı yok?

 7. hakkıgörkemli yorum tarihi 8 Ocak, 2009 17:42

  bende arastırmalar yaptım gizli cekimler izledim mason bi tanıdıgım vardı o görüntüleri görünce üyesi oldugu mason locasını terk etti.Yeni üyeleri ve kademesiz üyeleri hiç bir ayine dahil etmiyorlar.İçlerinde oldugu halde masonlar kötü yanlarını göstermiolar.Her seyi bilmek için 33.derece olmak gerek.1 doların arkasında bi üçgen ve üstünde göz var o göz şeytanın gözü masonların gücünü gösterio demekki parayı bile onlar basıo…

 8. şener kılıç yorum tarihi 19 Haziran, 2010 19:09

  33 üncü derece mason olmak demek katıksız piç demek

 9. Hasan Demir yorum tarihi 16 Kasım, 2015 17:39

  MASONLARDAN TÜRKİYE’YE KANLI HEDİYE: ASALA – PKK
  http://www.acikistihbarat.com/Sayfalar/haberdetay.aspx?id=847

 10. Zeki Bingöl yorum tarihi 18 Kasım, 2015 18:04

  Masonların 1989’da Türkiye ile İlgili Aldığı Kararlar
  http://www.acikistihbarat.com/Sayfalar/haberdetay.aspx?id=6204

 11. Hakan Yılmaz Çebi yorum tarihi 19 Kasım, 2015 15:07

  Masonlar Türkiye’deki Petrolü Kime Saklıyorlar
  http://www.acikistihbarat.com/Sayfalar/haberdetay.aspx?id=6326

 12. Hasan Demir yorum tarihi 15 Ekim, 2016 09:47

  MASONLAR VE ORDULAR
  İtalya’da ki Gladio’nun P2 Mason Locası ile içli dışlı olduğu belgelerle ispatlandı.
  Önce bu hatırlatmayı yapalım ve ardından asıl konumuza dönelim.
  Yenişafak, “General infazında Mason izi” başlıklı haberine, “General Rızayev’in Azerbaycan’da mason locasının kurulmasına karşı olduğu için ortadan kaldırıldığı ileri sürüldü. Aliyev’in masonların izin talebini geri çevirmesinde, en çok güvendiği komutan olan Rızayev’in tavsiyesiyle hareket ettiği iddia edildi” cümlesi ile giriyor.
  Haberin ilerleyen bölümlerinde Azeri güvenlik birimlerinin suikastın arkasındaki uzantılara ulaşabilmek için birkaç senaryo üzerinde durduğu, bu senaryolardan birine göre de, suikastın arkasında masonların olduğu dile getiriliyor.
  “Türkiye Büyük Mason Locası, 14 Haziran 2003 tarihli toplantısında, ileride Azerbaycan’da kurulması düşünülen bağımsız bir Büyük Loca’nın çekirdeğini oluşturacak bir Loca kurulması için çalışmalara başlama kararı aldı. Bu amaçla üç büyük ilden beş üst düzey masonun katılımıyla bir komisyon kuruldu, ‘Yeni Ufuk’adı verilen komisyonun başkanlığına bir Azeri getirildi. Komisyon 2003’te Haydar Aliyev yönetimine Bakü merkezli bir loca için başvurdu, ancak olumlu bir cevap alamadı.”
  “Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası’nın yayın organı Tefsiye dergisinin Mart 2008 sayısında, Azerbaycan Büyük Mason Locası’nın yakında kurulacağı müjdelenmişti. Duyuruda, ‘Bugün değişik vadilerde Loca çalışmalarına muntazaman devam etmekte olan Kardeşler ve tekris olmayı bekleyen hariciler, Bağımsız Azerbaycan Büyük Locası’nın kurulmasında üzerlerine düşen onur verici görevi gerçekleştirecekler’denilmişti.” (Yenişafak, 17 Şubat 2003)
  Gazete, Azerbaycan Hava Kuvvetleri’nin 17 yıllık komutanı General Rail Rızayev’in telkinleri ile Aliyev yönetiminden masonlara bu iznin çıkmadığının altını çiziyor ve generalin katili olarak masonları işaret ediyor.
  Masonlar, loca açmamıza izin vermedi diye Aliyev’in çok güvendiği bir generaline suikast düzenleyebilir mi, denilebilir.
  Bilemeyiz…
  Amma, İtalya gibi bir ülkede, P-2 Mason Locası, mafya ile işbirliğine girerek ülkeyi çöküşün eşiğine getirecek kadar pek çok suikasta imza atabiliyorsa ve bu da İtalyan savcı ve mahkemeleri tarafından belgelenmişse; benzeri ve daha basit bir olay Azerbaycan’da ve başka ülkelerde neden olmasın.
  Biz gelelim Türkiye’ye…
  Eski savcı Gültekin Avcı, “Türk Gladiosunun çözülebilmesi için mason localarının üzerine gidilmesi gerekir” diyorsa ve rahmetli Atatürk’ün huzurundan büyük öfke ve hakaretle kovduğu ve localarını kapattırdığı o masonlar İnönü döneminde uykudan uyanıp zamanla ordu dahil bütün kurumlara sızabiliyor, çok üst görevlere gelebiliyorlarsa, biz bugün neyi tartışıyoruz!
  Sağda solda gömülmüş silahlar bulunuyor. P-2 Mason Locası’nın merkezinde olduğu İtalya Gladiosu’nun tam 139 gizli silah deposu bulunmamış mıydı?
  Bir de…
  Mason ritüelleri Tevrat ritüelleridir ve ne kadar inkâr ederlerse etsinler dünyanın her noktasındaki masonların İsrail’le ya bir bağlantıları ya da İsrail’e çok özel bir sevgi ve saygıları vardır..
  Üzeyir Garih’in de İsrail’in ülke dışındaki Yahudilere uyguladığı yasadışı vergiye itiraz ettiği için İsrail ajanları tarafından öldürüldüğü iddia edilmiyor mu?
  Ediliyor…
  Sonra Garih cinayetinin bir yerlerinde Gladio’nun da devreye girdiği yazılıp çizilmiyor mu?
  Evet, yazılıp çiziliyor..
  Peki, böyle bir ülkede bu konularla yakından ilgilenen, araştırmalar yapan ve kitaplar yazan emekli bir savcı, “Türk Gladiosunu çözebilmek için masonların üzerine gidilmesi gerekir” diyorsa; bu yabana atılabilir bir şey midir?
  Emekli generalinden, Yargıtay Başkanına kadar herkesi sorgulayan Cumhuriyet savcılarının masonların üzerine gidilmesi gerektiğini söyleyen emekli meslektaşlarını çağırıp, “Çıkar şu dilinin altındaki bakla ile elinin altındaki belgeyi” demeleri gerekmez mi?
  .. ve ..
  GERÇEK PAŞALAR VE MASON MAŞALAR!
  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/gercek-pasalar-ve-mason-masalar-14326yy.htm

 13. Hasan Demir yorum tarihi 13 Mart, 2017 22:00

  ERMENİLERİ AZDIRAN; YAHUDİLERDİR !
  Her yıl 24 Nisan yaklaşırken Türkiye’yi yönetenleri bir panik basar. Çünkü bu tarih, sözde Ermeni soykırımının dünyanın her noktasında ve özellikle de ABD’de yoğun bir şekilde gündeme getirildiği tarihtir, Beyaz Saray’da oturana, “Soykırımı tanı” mektuplarının yazıldığı tarihtir. Beyaz Saray’da oturanlar için her 24 Nisan, Türkiye’den bir şeyler koparmak için mükemmel bir fırsattır.
  * * *
  Erdoğan da Yahudi tuzağına fena düştü
  Her yıl 24 Nisan yaklaşırken Türkiye”yi yönetenleri bir panik basar.
  Çünkü bu tarih, sözde Ermeni soykırımının dünyanın her noktasında ve özellikle de ABD”de yoğun bir şekilde gündeme getirildiği tarihtir, Beyaz Saray”da oturana, “Soykırımı tanı” mektuplarının yazıldığı tarihtir. Beyaz Saray”da oturanlar için her 24 Nisan, Türkiye”den bir şeyler koparmak için mükemmel bir fırsattır.
  Tabi bu fırsatı ABD”deki Yahudi lobisi de çok iyi kullanır.
  Zaten ABD Başkanları Türkiye”yi yönetenlere sinyal gönderir.
  Bu bir lobi işidir, derler.
  Biliyorsunuz, bizde Ermeni lobisinden de güçlü bir Yahudi lobisi vardır.
  Ermeni lobisine karşı bizi güçlü kılmak için Yahudi lobisini devreye sokun, böylece bu yıl da Ermeni iddialarını üstü kapalı geçmemiz kolaylaşır, Türkiye de rahat eder.
  Dedik ya, bu yıl da öyle oldu. Ermeni lobisi Bush”a, “Soykırımı tanı” diye bir mektup gönderdi.
  Bush da Türkiye”den İncirlik”in kullanım hakkını uzatma ve genişletmesini istedi.
  Aynı anda Yahudi lobisi devreye sokuldu.
  Erdoğan hemen telefona sarıldı, İsrail Devlet Başkanı”nı arayıp “Filistin”de yaptıklarınız için teşekkür ederim” dedi ve bu ülkeye 200 milyon dolarlık bir ihale veriverdi.
  Bu jestler karşısında Ankara bekliyor ki Beyaz Saray İncirlik jestine karşı Ermeni”lere mesafeli dursun, Yahudi lobisi de İsrail”e verilen ihaleler hürmetine Ermeni lobisini çelmelesin.
  Görüldüğü gibi Türkiye”ye bir iftira atılıyor ve bu iftirayı kayda geçirmemek için bir yandan Yahudiler, diğer yandan ABD yönetimi Türkiye”den sürekli bir şeyler alıyor. Bu devletlerarası bir ilişki değil, bu mafyavari bir soygundur ve vermekle bu işin sonu gelmez.
  Nitekim gelmiyor, her 24 Nisan yaklaşırken Türkiye İsrail”e, Yahudi şirketlerine ve ABD”ye sürekli bir şeyler veriyor, sürekli tavizkâr oluyor.
  Çünkü tezgâh zaten onların tezgâhı.
  Ve çünkü Ermenileri azdıran da ABD”yi ele geçirmiş bulunan Yahudiler ve masonlar.
  Şimdi sizlere Ali Özoğlu’nun yazdığı ‘Şifre Çözüldü-Masonlar’dan Türkiye’ye kanlı hediye: ASALA-PKK’ isimli kitaptan bir mason toplantısında yapılan bir konuşmayı aktaracağım.
  Tarih: 13 mayıs 1983
  Ülke: Kanada
  Konuşma, ” Yüce Musa adına Tevrat adına, Talmut adına, ulusumuz adına..” cümlesiyle başlıyor.
  Gündem maddesi “Ermenistan-Asala-Türkiye” Konuşma çok uzun.
  Selçuklular ve Osmanlı”nın kuruluş ve yıkılışı anlatılıyor, sonra söz günümüze, sözde soykırım bahsine geliyor. İşte konuşmacı üstat masonun ağzından dökülenler:
  “-Tarihin çeşitli bölümlerinde Ermenileri kışkırttık.
  Dünya basınındaki biraderlerimiz aracılığıyla konuyu açtık, yaydık, destekledik.
  Ermeni gençlerini Filistin kamplarında CIA yardımıyla eğittik.
  ASALA adını verdiğimiz bu örgütü eylem yapacak seviyeye getirdik, silah ve patlayıcı konusunda deneyim kazanmalarını sağladık.
  Örgüte ürettiğimiz silah ve malzemeleri sattık, para kazandık.
  Boğuşsun dursun, oyalansın, kontrolümüzde olsun ve bize ihtiyaç duysun diye Türkiye”ye sorun hediye ettik.”
  13 Mayıs 1983”te, Kanada”daki mason toplantısında, “üstat” şecaatini arza devam ediyor:
  “- Dünyanın neresinde yaşıyor olurlarsa olsunlar, Ermenilerde bir öç alma duygusu yarattık.
  Geçmişte Ermenilerin Türklere yaptıklarını, sanki Türkler Ermenilere yapmış gibi değiştirip kaşıyarak kapanmış, iyi olmuş bir yarayı yeniden kanattık.
  Ermenilerin Türkiye”den toprak talep etmelerini, nakit para tazminatı istemelerini önerdik.
  Bundaki amacımız Ermenileri toprak sahibi yapmak değildi.
  Zaten ülkeleri, toprakları vardı.
  Kendi topraklarını bile kullanamıyorlardı.
  Ermeniler adına Türkiye”den istediğimiz topraklar aslında ”Büyük İsrail Devleti”nin ileride sınırlarına yarayacağı topraklardı.”
  İşte işin özü bu. Ve Türkiye işte bu tuzağın bizzat hazırlayıcısı olan Yahudi ve masonlardan, her 24 Nisan”a doğru “Beni bu tuzaktan kurtar” diye yardım istiyor.
  Karşılığında ise Yahudi şirketlerine ve İsrail”e ihale veriyor, ABD’deki Yahudi lobilerine nakit para ödüyor.
  Böylece bizzat tuzağın sahipleri Türkiye”nin parası ile Türkiye”nin altını oymayı sürdürüyorlar. 21 Nisan 2005 – Yeniçağ Gazetesi
  ***
  https://www.eren.com.tr/kitap/sifre-cozuldu-masonlardan-turkiyeye-kanli-hediye-asala-p13043928.html

Yorum yap