289) PKK’YI KOLLAMAK!

Yayin Tarihi 21 Ekim, 2008 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

Ergenekon’a bağlayıp PKK’yı kollamak

NEDEN acaba?.. Uyuşturucu baronesi, ülkenin en büyük kentinde uluorta eşkıya çetesinin propagandasını böyle rahatça yapabiliyor da..!
Yakasına yapışılamıyor..!

Malum koro, derin desteklerle Ergenekon ile PKK kol koladır..” teranesi ile millete ha bire üfürükten nağmeler sunarken, Silivri’deki davada, dünyanın en önemli mafyatik-karanlık çetesi PKK‘nın bir tek adamı, sanıklar arasında bile yok!..

Nasıl oluyor da, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yerle bir etme yolunda açık seçik görüş bildiren, bu ülkenin çocuklarını Kürt-Türk demeden katleden kurşunlayan, bu faaliyetler için uyuşturucu kaçakçılığı dahil her türlü alçakça suç ticaretini yapan, ülkenin milyarlarca dolarlık milli gelirini dinamitleyen suç çetesine, dokunulmazlık zırhı ile bayraktarlık edenler Ergenekon‘a müdahil olmalıyız!..” yüzsüzlüğünde ortalıkta dolaşabiliyorlar?!.

Çünkü, bu ülke vatandaşı son on-on beş yılda bir zihin istilasının da yoğun etkisi altındadır!.. Eşkiya çetesinin önünü açmakla görevli “yol açıcılar!..” uluslar arası efendilerinin direktifleri doğrultusunda, eşkıya çetesi lehine işlerini iyi yapıyorlardı!..

Onlara göre “dün” en mühim hadise “Silivri’deki dava” idi ve bütün kanalları oraya bağlayıp vatandaşın eşkıyaya kafasını takmasını önlemek ister gibiydiler!.. Oysa, bir önceki gün ve onun öncesinde, Türkiye’nin bir çok yerleşiminde “ayaklanma denemesi” başlatılmıştı ve çok sinsice “iç çatışma” kıvılcımları yakılması için yangın körükleniyordu!..

Bu “saldırıları” da TBMM mensubu PKK yandaşları, kendilerini hiç gizlemeden yapıyorlardı…

Üstüste verilen yirmiden fazla şehidin mezar toprağının ıslaklığı sürerken…

Kadıköy Meydanı’nda kürsüye fırlayan kadın “Dağlardaki gerilla..!” diye çığlıklar atıp “Sayın eşkiyabaşı”na bağlılık sözlerini sıralayabiliyordu ve adı da;

Pervin Buldan‘dı TBMM‘de Iğdır milletvekiliydi..!

Ve bakın başka kimdi bu Pervin hanım… Hani “PKK eroin ticareti..” falan diyoruz ya… Kocası, uluslararası narkotik polisi envanterinde “Uyuşturucu kralı..” diye tanınan Savaş Buldan’dı… Kayınbiraderi olan uyuşturucu kaçakçısı Buldan ise, işte bu Pervin Hanım’ın üzerinde “Dokunmayın TBMM aracıdır” plakası bulunan aracı ile eroin pazarlığına giderken yakalanmıştı!..

Yüksekovalı bu ailenin “asıl reisi” olarak tanınan kişi ise Necdet Buldan adlı ağalarıdır. Bakın iz sürülünce yollar nerelerden geçiyor, anlamaya çalışalım…

Necdet Buldan, yıllar önce Apo’cularla ters düşüp önce Almanya‘ya kaçtı, sonra Irak‘ın kuzeyine geldi..Şimdi Barzani‘nin koltuğu altında..Vee..AKP ile, bazı Hakkarili dostları aracılığı ile Türkiye’ye dönüş pazarlıkları yapıyor… Buldan’lar Barzani ile akraba… Gelinleri Kadıköy meydanında hangi PKK’dan söz ediyor, Barzani‘ninkilerden mi Aponunkilerden mi ne dersiniz?.. Cevabı bulunca, Türkiye bu gün saldıran “asıl gücün” de eline ulaşmış olursunuz!..

İşte bu “Asıl güç” bizleri koyun sürüsü gibi yönlendirmeye, uçurumdan aşağıya sürmeye çalışıyor!.. Üstelik salak yerine de koyarak!.. Şöyle ki; Kadıköy meydanını basan, ellerinde PKK bezleri, Apo fotoğrafları olan militan sürüsü, F-tipi cemaatın televizyonu tarafından Ergenekon yandaşları, Apo lehine gösteri için Kadıköy’ün altını üstüne getirdi!..” diye yayın yapıyorlar ki, “Çüşünüz” yani..!

Yani aziz okuyucu, belki bilmek isterseniz…

Bendeniz, bu yazıda sözünü ettiğim “düşman güçlere”, onları koltuklayan Pervin Hanım’a, ya da Apo fedaisi olarak Türk devletine her türlü saldırıyı yapan eş başkan Emine Hanım’a, o ünlü Sabahat Hanım’a, ne hanım ağalara ne de, eşkıya çetesi önünde diz çöküp bölgede ihale-toprak ağalığını sürdürebilen bir takım DTP‘lilere, Barzani bezirganı işbirlikçilere falan kızmıyorum, işlerini gayet güzel yapıyorlar… Bu topraklar, tarih boyunca dinamik, bir ve ne yaptığını bilenin olmuş…

Şu özünlü halimize bakınız da, kime kızmak gerekir görebiliyor muyuz!..

İşte bu yüzden, “Ergenekon” gibi kutsal bir düstur, böyle kolayca paçavra edilebilmekte, bu “isim” yargı ile paramparça edilmek istenmekte ve…

Büyük bir suç çetesi de, bu davaya “müdahil olacağım” diye ortaya çıkabilmektedir!!!

Behiç KILIÇ

Paylaş:

Yorumlar

“289) PKK’YI KOLLAMAK!” yazisina 2 Yorum yapilmis

 1. fuat köse yorum tarihi 29 Ekim, 2008 23:05

  arkadaşım doğru diosunda pkk yandaşlarıda orada örneğin peki doğu perinçek niye burda sonra sevgi erenerol bunların amacı bell neden derin bi araştırma yapılmadan pkk ile bağlantı kuramassınız yalan ben ce nedemi? düşüncem sadece mason localarının kuvvetleri yer değiştirio peki neden sebataistleri yazmıosunuz ? peki tek tek masonşarın ismini açıklamıosunuz yoksa içinizdedemi var akp hükümetini savunmuyorum savunmamda onlarda mason kökenli insan çok milleti gerçekleri tek taraflı heber yapın olmuo arkadaşlar düzen değişio sadece dün şaraonun cebine giriosa bugun abrahamın cebine girio i ce araştırın arkadaşlar mozaik yapı çökertilmek istenio buda mozaik ustalarının işine gelmio ama monoton olmak daha tehlikeli

 2. ZÜHAL ASMA yorum tarihi 2 Kasım, 2008 01:44

  *GALİBA, HEP SÖYLEMEYE CALISTIKLARI SU;DİNLER ARASI DİALOG ADI ALTINDA YAPMAK İSTEDİKLERİ.
  YENİ DÜNYA ÜLKESİ VE O ÜLKEDEKİ GERCEK LOBİLERİN DİNİ KİTAPLARINDAKİ KARARLARI..TABİİ.KATOLİKLER VE ORTODOKSALARDAN BASKA, YUNAN,RUM!EPEY SÖZ SAHİBİLER!KIBRISTA BU KONUNUN İCİNDE COK BELLİ..TÜRK KİLİSESİ KAC ADETTİR?BİZDE BİLEN VARMI?SANIRIM, ZAMANINDA ONU KURAN ZAT, PATRİKHANEYİ BASMIS!BİRDE TORUNLARI ZORLU CIKINCA, EN KESTİRME YOL,CEZAYA REVA GÖRÜLMEK OLMALI?KİMBİLİR..FAZLA BİLMEDİGİMİZ KONULARDA AHKAM KESMEK BİZE DÜSMEZ.BUNLARIN TÜM BU İSLERİN ALTINDAN NASIL KALKACAKLARINI DÜNYA HENÜZ PEK BİLEMEZ!HERHALDE İCERDEKİ, DISARDAKİ HERKES BU KONULARIN DISINDA OLMALI.İNSAALLAH SUCSUZLAR,ÜLKE DOSTLARI BİRAN ÖNCE NORMALE DÖNSÜNLER.DİLERİZ.COK ÜZÜLÜYORUZ, ÜLKEMİZİN İNSANLARINI, SÜREKLİ KARAMASARLIGA İTEN BİR ÜLKE OLMAMIZA,HERGÜN BASKA OYUN SAHNEYE KONARMISCASINA DİKKATLERİN BASKA YERLERE CEKİLMESİNE!UZAKTAN BAKINCA HİC ADİL GÖRÜNMÜYOR.HİCDE YAKISTIRAMIYORUZ!BU MEMLEKETİN TOPRAGINDA YASAYANLARA.ALLAH KİMSEYİ, BORCLU,İFTİRA ALTINDA,BASKI ALTINDA BIRAKMASIN.
  *YARADAN,ELBET KENDİ ADALETİNİ KONUSTURACAKTIR.
  ”bir abd.filmi görmüstük, bir vakitler;fevkalade gercekci bir cümle vardı orada!!ama belki burası sansür uygular diye tam acık yazamıyacagım;adalet istiyorsanız, g.eve..d….mek istiyorsanız, mahkemeye düsün”diyordu!
  BURADAN CIKAN ANLAM SUYDU;DÜSÜNÜNÜZKİ!!DÜNYANIN KANUNLARIYLA NASILDA TERS..KULLARIN KOYDUGU YASALAR!
  -YARADANIM, BİRAZ HUZUR VER BİZE..NOOLUR.
  KİMSEYİ, ACİZ BIRAKMA, İFTİRACI YAPMA, İNKARCI HİC YAPMA!KURANIMIZDA BUNU COK SIK!!TEKRARLAR.
  ONU HER GECE OKURUM..UZUN YILLARDIR.

  -TÜRKİYE ZARARLI CIKMASINDA,GERİSİNİ ONLAR HALLETSİN.

Yorum yap