275) HİTLER ALMANYA’SININ FOTOĞRAFLARI (LIFE DERGİSİ)

Yayin Tarihi 12 Mart, 2011 
Kategori SLAYTLAR-RESİMLER

hitler.pps

hitler31.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“275) HİTLER ALMANYA’SININ FOTOĞRAFLARI (LIFE DERGİSİ)” yazisina 5 Yorum yapilmis

 1. celil tan yorum tarihi 13 Mart, 2011 18:57

  sanki bir marifet milyonlarin katilinin fotolari serrgilemek.

 2. abdullah uzunca yorum tarihi 8 Haziran, 2011 22:04

  bütün insanlık yahudiler hariç bu muhtereme çok şey borçlu belki cenab-ı hak bu kulunu bu görev için yarattı.hitler olmasaydı bu gün için avrupanın nüfusunu bir düşünün?

 3. Fatih Balkanlı yorum tarihi 20 Haziran, 2012 23:27

  Ülkemizde Hitler gibi bir caniye muhterem diyen maalesefe fikir yobazları çıkmaktadır. Hitler milyonlarca kişinin hayatına kastetmiş, önce Almanlara sonra da tüm Avrupalılara kan ve gözyaşı getirmiş bir zalimdir. Kendine dindar diyen, dinidarlar, Hitlerin yanındaki devşirme imamları biraz tarihten okusunlar. Belki Saraybosnada neden Sırpların katliam yaotıklarının ipucunu bulabilirler..”Zalime alkış tutan zalimler halkasına dahil olur.”
  Bank of England’a ta Waterloo’dan beri sahip olan (Batmayan Güneş İmpratorluğunun Merkez Bankasına yani)Rotchilds Hanedanı, Wall Street ve FED’i ele geçirdikten sonra, artık sadece Avrupa değil tüm Dünyayı idareye başlamıştır. (PARANIN NASIL İDARE OLUNDUĞUNU BİLEMEYEN tüm insanlar – özellikle islam alemi – bunu bir türlü anlayamadığı için KÖLELİĞE Mahkum olarak yaşamakla cezalandırılmıştır. Önce ülkeleri savaştırırsın, BORÇ takarsın. Sonra da inşa ettirirsin yine BORÇ takarsın. Bu basit denklemi çözemeyenler, hala SIRLAR Perdesi gib ikavramların arkasında bir şey aramaktalar.Ama Duvardan başka bir şey bulamamaktalar.) Bu aile Tüm Zion olan Yahudiler adına (yahudilerin %90-95’i Hazar Türküdür) “PARA TİCARETİ” yapmaktadır. Bunların dost hanedanları, ABD’deki Rockefeller vb. (ZION Ailelerdir.)1600 sonlarından itibaren, Avrupadaki tüm hanedanlarla kan bağı kurmuşlar, gerekirse ünvanları satın almışlar, ve bu zionlar işi sonradan aristokrasiye de dökmüşlerdir. Avrupadaki yahudiler ve hahamlar, ZİON Anlayışına ve devletine karşıydılar. Buna karşı da amansız bir mücadele yürütüyorlardır. Kısacası Zİon Hanedanları tarafındna cezalanadırlmalaır gerkiyordu. Ceza Kesici olarakta Salak, korkak ve şahsiyetsiz kişilk bozukluğu olan Adolf’u buldular. Kilise tarafından Yahudilerin sahibi ünvanı verilen İngiltere Hanedanı da bu asiliği kabul edemezdi. İtaatsizliğin cezası Hitler gibi bir belayı Avrupada palazlandırmaktı. Dünyada herkes bu Zion Ailelere köle olmak zorundadırlar. Çünkü Bu aileler PARA TİCARETİ yaparlar. O nedenle her rejim ve görüşte mutlak GÜÇ sahibidirler. Hitleri, Soveyetlere karşı saldırtmak içinde KİLİSE birebir destek olmuştur. (Biraz Hitler Almanyasındna kaçanların nasıol kaöatıklarını nasıl AMerikada NAZi-NASA oluştuğunu araştırıversinler.) Ülkemizde ne Tarih bilgisi var, ne araştırma, ne de kıyaslamalı düşünce…Ne de bilgiye saygı…Bir kaç densiz, bir kaç bıyıklı veya sakalı göbeğinde hoca, bu Hitler Canisini övünce, bizdeki zavallı gençlerde bu CANİleri’hürmet’ abidesi zannediyor. Velhasılı, BİLGİ SAHİBİ OLUNMADAN FİKİR SAHİBİ OLUNMAZ.

 4. Mojekler Mekany: Turkmenistan yorum tarihi 12 Haziran, 2015 14:49

  ahh bu Hitler gibisi çiksaydida tüm sionistleri denize katletseydi, liderlerden bunu yapacak yok görünen..

 5. Mojekler Mekany: Turkmenistan yorum tarihi 12 Haziran, 2015 14:56

  fatih balkanli, sozlerin dogru, ama kimlere mesaj gonderiyorsun onu’da biliyorum, onun kitaplarini okudum, o yuzden o muhterem dediklerine dil uzatmakdan daşda dururum, çunki o bir islam aliniyse bende ona dil uzatsam kendim kafir hatinim talak olur. en dogrusunu Allah bilir, yobazsa hesabini kendi verecek Cenabi Hakkin huzurunda, Ama o muhteremin karşisina çikip ona paralel ust akil falan diyen birisinin yahudileredaha fazla hizmetinin oldugunu görüyoruz..

Yorum yap