873) ABD, SİVİL AVLAMAK İÇİN ÖLÜM TİMİ KURMUŞ!

Yayin Tarihi 29 Mart, 2011 
Kategori BASIN-YAYIN

ABD, sivil avlamak için ölüm timi kurmuş

 image00134.jpg

ABD askerlerinin sivilleri öldürmek için ölüm timleri oluşturdukları, bu timlerin yaptığı saldırıları da kaydettikleri ortaya çıktı 

 

İnternette yayınlanan bir video ABD askerlerinin sivilleri öldürmek için ölüm timleri oluşturduklarını ve saldırılarını kaydettiklerini ortaya çıkardı.

 

NTV’nin haberine göre, ABD’nin Afganistan’daki operasyonlarıyla ilgili olarak her geçen gün yeni iddia ve görüntüler ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Alman Der Spigel dergisinde öldürülen sivillerle birlikte fotoğraf çektiren ABD askelerinin görüntüleri yer almıştı. Son ortaya çıkan görüntüler ise tartışmaları daha da arttıracak gibi.

 

Videoda ABD askerlerinin oluşturdukları ‘ölüm timleri’nin görüntüleri yer alıyor. ‘Motorcycle Kill’ adıyla yayınlanan bu video, Afgan sivilleri öldüren ve cesetleri hırpalayan ‘ölüm timi’ mensuplarının kendi aralarında paylaştıkları görüntülerin bir toplaması.

DÜNYA BÜLTENİ

Paylaş:

Yorumlar

“873) ABD, SİVİL AVLAMAK İÇİN ÖLÜM TİMİ KURMUŞ!” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. Nuray Günay yorum tarihi 29 Mart, 2011 19:38

    1492’de Amerika kıtasına ayak basan Avrupalılar, 100-150 milyon arasındaki Amerika yerlilerinin nüfusunu çok kısa bir sürede(Yanlış hatırlamıyorsam 10 yıl)inanılmaz katliam ve vahşetle 5 milyona indirdiler.İnsan gücüne duydukları gereksinimle yeni av bölgesi olarak Afrika’yı seçerek köle ticaretine başladılar.İngilizlerin Çin ve Hindistan’da yaptıkları malumunuz.Yine yamyam Avrupalı 1.Dünya Savaşı öncesi,devamı ve sonrasında inanılmaz Türk soykırımını gerçekleştirmiştir.ABD’nin dünyanın hemen her bölgesinde ki işgallerinin gerçekte haçlı seferleri olduğunu başkanları ifade etmiştir.Düşmanı çok iyi tanıyoruz da sömürülen ülkelerdeki kandırılmış halk kitlelerini anlamak mümkün değil.

Yorum yap