421) AMERİKA, “PKK’NIN SON KULLANMA TARİHİNİN BİTTİĞİNİ” İLAN ETTİ

Yayin Tarihi 17 Ekim, 2009 
Kategori KATEGORİLENMEMİŞ

Amerika, «PKK’nın son kullanma tarihinin bittiğini» ilan etti!

Sahne içinde sahne!

Numara içinde numara!

Adada yatmakta olan Abdullah Öcalan, avukatları aracılığıyla «hem Kandil’deki dağlardan hem de Avrupa’daki şehirlerden PKK’lıların 5’er-10’ar kişilik barış elçileri oluşturarak Ankara’ya gelmeleri ve teslim olmaları» emrini verdiği, Türkiye Başbakanı da 9 bakanıyla Irak’a tam entegrasyon (ekonomik, siyasi, kültürel bütünleşme, tasada ve kıvançta birlikte olma hali) gezisine çıktığı gün ABD de numarasını çekti.

Başbakan’ın Irak gezisi!

Apo’nun teslim olun emri!

ABD’nin son numarası!

Aynı güne denk geldi.

Ne müthiş tesadüf!

ABD Hazine Bakanlığı, terör örgütü PKK’nın lider kadrosunda ilk üç sırayı tutan Murat Karayılan, Ali Rıza Altun, Zübeyir Aydar’ı «özel olarak belirlenmiş uyuşturucu kaçakçısı» olarak listeye aldığını açıkladı. Bu kararıyla ABD, bütün dünyaya «PKK’nın son kullanma tarihinin bittiğini» ilan etmiş oldu.

Amerika işte bu!

Böyle numara çeker!

Halkının bağımsızlığı ve özgürlüğü için savaşan diye ilan edip yıllardır desteklediği, beslediği, koruduğu, eğittiği, helikopterlerden malzeme atarak savaşma gücünü canlı tuttuğu PKK’yı bugün «eroin kaçakçısı» ilan eder.

Süreç şimdi hızlanıyor.

Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin yeni başkanı Behram Salih’in gazetecilere söylediği; kulaklara ABD üfürmeli plan uygulamaya konulacak.

PKK bitirilecek.

Üst düzey küçük kadrosu Kuzey Avrupa’da İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkelere «sığınmacı» olarak yollanacak. Büyük bölümü Türkiye’ye paketlenecek ve Başbakan Tayyip Erdoğan’ın da utangaç ifadeyle söylemeye çalıştığı gibi «teröristlik yapmış değil teröre teşvik edilmiş insanlardan sayılıp» hapse konmayacak, annelerinin yanına gönderilecek. Bir kısmı Irak Kürdistanı’na entegre edilecek. Geri kalanı da İran’a, Suriye’ye postalanacak.

Ortadoğu’da petrol bitmez.

ABD’de de numara bitmez.

Bir numara daha çekebilir.

Karayılan’ı yakalar.

Tayyip Erdoğan’a teslim eder.

Öcalan’ı Ecevit’e teslim etmişti.

Tarih yazılmıştı!

Karayılan’ı da Erdoğan’a paketler.

Yine tarih yazılır!

ABD, «bu tarih yazmaların» karşılığında Türkiye’den ne ister!

Seçkin dikkat beklerim!

NECATİ DOĞRU

pkk.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“421) AMERİKA, “PKK’NIN SON KULLANMA TARİHİNİN BİTTİĞİNİ” İLAN ETTİ” yazisina 1 Yorum yapilmis

 1. Barış AYKUL yorum tarihi 17 Ekim, 2009 21:04

  Gözümüzaydın,nihayet PKK bitiyor…

  Bitiyor bitmesinede neden bitiyor?

  Bizim önceden davul zurnayla ilan edip karda kışta icra ettiğimiz 7 günlük Yaşar Büyükanıt icraatı operasyonumu bitirdi PKK yı?

  Yoksa kodesten avukatları aracılığıyla buyuran Abdullah Öcalanımı dinledi PKK?

  PKK kendisine verilen görevi 25 yıldır layıkıyla yerine getirmiş ve şimdide görevini ifa etmenin derin mutluluğu içinde kendisini seve seve lağvetmektedir değerli arkadaşlarım.PKK işlevini bitirmiştir.Ödevi,25 yıllık süreçte mücadelesini kimi zaman alçak kimi zaman orta kimi zamanda yüksek yoğunlukta sürdürerek bölgedeki Amerikan çıkarlarına uygun faaliyetlerde bulunmak ve BOP planının toplumsal ve siyasal altyapısını hazırlamak olan PKK nın bunda başarılı olduğu her açıdan ortadadır.

  Yoksa benmi yanılıyorum?Kırmızı çizgilerimiz hala canlılığını koruyormu???

Yorum yap