105) ERMENİLER’İN HAYALİ SOYKIRIM GÖSTERİLERİ…

Yayin Tarihi 24 Nisan, 2009 
Kategori ERMENİ SORUNU, SİYASİ

ERMENİLER’DEN  SINIR KAPISINA TEŞEKKÜR(!),

VE HAYALİ SOYKIRIM GÖSTERİLERİ…

24 Nisan sözde soykırım gününü anmak üzere Ermenistan’ın başkenti Erivan’da düzenlenen törenler, Ermenilerin Türkiye aleyhindeki gösterilerine sahne oldu. Göstericiler, Türk bayrağını yaktı; binlerce Ermeni “soykırım anıtı”na koştu.

BUGÜN (24 NİSAN 2009)  ERİVAN’DA PROTESTO GÖSTERİLERİ:

image00155.jpg

image00218.jpg

image00312.jpg

image0045.jpg

image0054.jpg

ERİVAN’DA, 24 NİSAN 2008 PROTESTOLARI:

image0062.jpg

image0072.jpg

image0082.jpg

image009.jpg

HABER MERKEZLERİ

Paylaş:

Yorumlar

“105) ERMENİLER’İN HAYALİ SOYKIRIM GÖSTERİLERİ…” yazisina 10 Yorum yapilmis

 1. Fatih Özcan yorum tarihi 24 Nisan, 2009 17:04

  Sayın Karahan,
  “Deveye diken” dedikleri bu olsa gerek…
  Resimlerinizi http://www.fatihozcan.org (KıvılcımHaber)de ve facebook’ta kullanacağım, haberiniz olsun…

 2. aykut turunç yorum tarihi 24 Nisan, 2009 23:48

  aynen öyle bilader millet şanlı bayrağımızı yakıyor biz hala kapı açılsın diye bakıyoruz

 3. GÜL ÖZTÜRK yorum tarihi 25 Nisan, 2009 00:48

  NE GÜZEL ETMİŞLER…BİZ HALA OTURUP DÜŞÜNELİM YA DA KENDİMİZİ BEĞENDİRMEK İÇİN “HEPİMİZ ERMENİYİZ” DİYE SOKAKLARA DÖKÜLELİM…NE BEKLİYORUZ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM…BU BİZİM ASKERE DE BİR HAL OLDU…HAYIRDIR İNŞALLAH…

 4. Alaettin Şirin yorum tarihi 25 Nisan, 2009 18:25

  Bir insanın içine kölelik işlemişse eğer o bütün dünyanın en güçlü adamı da olsa bir karıncadan bile korkar. Hazreti Musa kavmini neden kırk yıl Sina’ da dolaştırdı. Çünkü ilk çıkanlar köleydiler, özgürlüğü bilmezlerdi. O nesil bitti ve ancak ikinci ( yani özgür nesille ) vaadedilmiş topraklara gitti. İşte böyle biz de bir defa köleliği tatmışız. Tattıranlar utansın. Daha çooook bayrağımızı yakarlar. Korkarım ki yakında donlarımızı da yakmasınlar.

 5. Arkun yorum tarihi 27 Nisan, 2009 13:39

  Nelere alıştırıldık,neleri hoş gördük ve halada neleri yutturmaya çalışıyorlar!Böyle bir rezalet görülmemiş.Bir milletin en kutsal değerleri ayaklar altında fakat o kutsal değerlere sahip çıkmak,ülküsünü daha ilerilere taşımak için seçilenlerde çıt ses yok.ses çıkarmamalarıda normal çünki adamların öncelikleri farklı.Sayın şirin,bir milletin Bayrağına bu şeklde müdahale etmek demek zaten yeterince özeline girmiş demektir.malum kişilerin, yediğimiz içtiğimiz ve kanalizasyonlarımızda dahi neler olup bittiğinden haberleri var.biri bizi gözetliyor,biri bizi dinliyor,bu vatanı yoketmeye çalışan herkese herşey şeffaf ama asıl milletine kapalı gizli.

 6. ali vural yorum tarihi 27 Nisan, 2009 21:05

  ” Bir şeyi kırk kere söyleyince olurmuş” diye bir sözü vardır atalarımızın… Ermeniler soykırım-soykırım takıntısı yüzünden gerçekten başlarına bela alacaklar haberleri yok…

 7. cevdet durmaz yorum tarihi 28 Nisan, 2009 02:10

  Bunları görüp te hala uyumamız hayıra alamet değildir.Baştakiler sanki yetmiş milyondan hıncını alıyorlar.Cumhuriyeti ben yıkamadım , al sen yık.böyleleri olmaz olsun.Bunlara bugün birşey yapmaz isek .Yarın başımıza büyük bela olacaklar.Ama geç olacak.Onları şımartanlar düşünsün.

 8. Eyyub Tagiyev yorum tarihi 28 Nisan, 2009 17:40

  Azeri ve turkler Qardash bir dovletdir!!! Ermeniler Rehmetlik Rus shairi Pushkinin Sozlerini Yadlarina Salsin…..Imza Tagiyev Eyuub

 9. Eyyub Tagiyev yorum tarihi 28 Nisan, 2009 17:49

  Korpunu lutfen achmayin Imza Butun Qarabaglilar !!!

 10. Canan çetinkayalar yorum tarihi 7 Mayıs, 2009 02:39

  Dış güçlerin bizlere yaptıkları zorlamaları,dayatmaları kabul etmek demek esareti kabullenmektir.!Köle zihniyetli insanlar kapının açılması için bu boyun eğerler..Biz kölemiyiz ki,başka bir ülkenin emrine uyalım?
  Tam bağımsız Türkiye’de yaşamamız için özgür olamamız gerekir ki ,bu dışa bağımlılıkla asla gerçekleşemez!
  Haa… hepiniz ermeniyseniz özür dileyebilirsiniz..Ama Ben TÜRK’ÜM…Soyumun kanı bu özür dilememe engel yani anlayacağınız..
  İnsan haklarına uymayan, dışgüçler özür dilemeli..Çünkü onların insan haklarına saygılı olmadığı her davranışlarında gözlemleniyor..
  Askerlerimizin başına çuval geçiren kimler?insan haklarını savunanlar..
  Tüm dünyayı birbirine katan kim?yine insan hakları yasasını çıkartan ve insan haklarından bihaber a.b.
  Ruslarla birlik olup,bizi vurdukları için mi?
  Türk kadınlarına tecavüz ettikleri ve ana rahminde ki cenini silahlarına takıp,zafer çığlıkları attıkları için mi özür dileyeceğiz?
  Ben insanım ve bu acıyı anlayabilecek kadar aydınım!Aydın olmak,kendi soydaşlarına ihanet etmek demek değildir,insana da değildir.
  Ama benim soydaşlarıma yapılanlarda benim canımı yakıyor,ahlaken buna dayanabilir mi vicdanı olan,
  benim acımı da anlayabiliyor mu soydaşım olan aydınlarımız? !O kadar çok aydın olduklarını savunuyorlarsa da açıp tarihimizi okusunlar…
  Ermeniler benim acımı da anlayabiliyor mu?Türk’lere yapılan soykırım için, özür dilemesi gerekenler özür dilesinler.. 1914 tarihi, Kurtuluş savaşımızın başlangıç tarihidir,o zaman savaş bahanesi yaratıp,Irak’ta katliam yapanlarda tüm dünyadan özür dilemelidir.şimdi de sıra vatanımızda galiba,başka yol yokmuş gibi, Irak’tan askerlerini çekmek için Türkiye’yi kullanmak istiyorlar.400 a.bd li askerin lojmanları niye İzmir’de?Gözleri doymuyor,toprak doyursun gözlerini..

Yorum yap