450) DTP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ, TERÖRİST MEZARLARINI ZİYARET ETTİ!

Yayin Tarihi 9 Aralık, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

DTP’li vekillerden terörist mezarlarını ziyaret  

 

image00126.jpg

DTP Şırnak Milletvekilleri Hasip Kaplan ve Sevahir Bayındır, çatışmada öldürülen teröristlerin mezarlarını ziyaret etti. Kurban Bayramı nedeniyle Şırnak’ta bulunan DTP Şırnak Milletvekilleri Hasip Kaplan ve Sevahir Bayındır, Şırnak Belediye Başkanı Ahmet Ertak’ı makamında ziyaret etti.

Kısa geçen bayram ziyaretinin ardından DTP’li vekiller ve kalabalık topluluk, çatışmada öldürülen teröristlerin mezarlarını ziyaret etti. Burada ölüler için saygı duruşunda bulunana DTP’li vekiller teröristler için dua okudu. Duaların okunmasının ardından kalabalık DTP’li grup, slogan atmaya başladı. Ardından DTP’li vekiller ile Şırnak Belediye Başkanı Ahmet Ertak, bayramlaşma törenine katılmak için DTP il binasına doğru hareket etti.

İHA

image00211.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“450) DTP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ, TERÖRİST MEZARLARINI ZİYARET ETTİ!” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. fuat köse yorum tarihi 10 Aralık, 2008 02:00

    ederler tabi sayın abilerim hükümet siyonist bilmem ne siyonist türk kanı taşıyan yokki milletimizide magazinle doldurmuşlar ne güzel demi…bunlardan bi kaçını eline alıp parça pinçik edecen bak napıolar şerefsiz kansızlar uyuyun bakalım türk gençliği uykudan uyandığınızda geç olmasa bari ..bilmem anlatabildimmi…iç savaşmı istioz arkadaşım istioz yeter bizim bunlardan çektiğimiz yeter 30 bin şehidimiz içteki işbirlikçiler kelleleri koparılmalı bunların nifak tohumları yakılmalı yok edilmeli

Yorum yap