327) ÇİN, TÜRKLERİ ZEHİRLİYOR!

Yayin Tarihi 6 Aralık, 2008 
Kategori TÜRK DÜNYASI

ÇİN ZEHİRLİ UN GÖNDERDİ!

image0011.gif 

Çin’den Kırgızistan‘a getirilen 116 ton unun zehirli olduğu iddia ediliyor. Kırgızistan’ın muhalif “Yeşil Kırgızistan” partisi Çin’den getirilen ve hala ambarda bekletilen unda zehirli madde olduğunu öne sürdü.

Kırgızistan hükümeti unun kontrol edilmesi Almanya ve Bulgaristan’daki laboratuarlara göndermişti. Hükümet yetkilileri inceleme sonuçlarının resmi olarak açıklanmazken, muhalefet partisi laboratuar sonuçlarını kaynak göstererek, 1 kilo unda 0,1 miligram melamin maddesi bulunduğunu açıkladı. Ayrıca undan melaminden başka zararlı maddelerin de bulunduğu kaydedildi.

Kırgızistan‘a Eylül ayında getirilen unu inceleyen Rus uzmanlar ise Çin ununda 8 farklı zararlı madde bulunduğunu açıklamışlardı. Kırgızistan Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Çin’den getirilen unda zararlı maddelerin olduğunu onaylarken, hükümet bu konuda henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Çin’de geçtiğimiz aylarda bebek gıdaları ve süt ürünlerinde bulunan melamin maddesinden dolayı binlerce çocuk zehirlenerek hastanelik olmuştu. Çin`de büyük skandal olan melamin soruşturması neticesinde gıda firmalarının protein azlığını ortadan kaldırmak için bu maddeyi kullandıkları ortaya çıkmıştı.

TÜRK GÜNDEM HABER MERKEZİ

İlgili Yazı: http://www.yenidenergenekon.com/143-melamin-tehlikesi/

Paylaş:

Yorumlar

“327) ÇİN, TÜRKLERİ ZEHİRLİYOR!” yazisina 1 Yorum yapilmis

 1. sevgi ödlek yorum tarihi 6 Aralık, 2008 13:24

  **EVET..BEKLENİR.ALMIYORUZ..ATIYORUZ..EVDEDE ALINMIS NE VARSA:(
  ***KORKUM, DÜNYANIN;BİZİ SVASA SÜRÜKLEYEREK..PAKİSTAN DAHİL,BİZLER GİBİ ÜLKELERİ YUGOSLAVYA GİBİ YAPARAK;(!!KARSIMIZA CİNLİLERİ CIKARTMASI!!
  OFFFFFF;(
  HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE..ALISTIRARAK;(
  —KESİNLİKLE!YAPILMASI GEREKEN, BU KONULARI BİLEREK,KARSIT FİKİRLİ BİR DEVLET++HÜKÜMETE SAHİP OLABİLMEK!

Yorum yap