305) TÜRK BAYRAĞI’NA, UZANAN ELLER…

Yayin Tarihi 15 Temmuz, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN

TÜRK Bayrağına

Uzanan O Elleri kıracağız!

image00118.jpg

 

PKK terör örgütünün siyasi uzantısı DTP’nin terörist başı bebek katili Öcalan için Diyarbakır’da düzenlediği toplantıda hainlerin kanlı elleri Türk Bayrağı’nı gönderden indirmeye kalkıştı!

Terörist başı, bebek katili Öcalan’ın saçlarının zorla kesildiği iddiasıyla Diyarbakır’da toplanan DTP‘liler sokakları savaş alanına çevirerek polise saldırmakla kalmadı Türk Bayrağı’nı da gönderden indirdi.

Edinilen bilgiye göre, Bayındırlık semtindeki DTP İl Başkanlığından çıkan ve aralarında DTP vekilleri Emine Ayna, Aysel Tuğluk, Ayla Akat Ata ve Bengi Yıldız ile Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir ve Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan’ın da bulunduğu bir grup, Koşuyolu Parkı’na doğru yürüyüşe geçti.

Ellerinde PKK örgütünü simgeleyen paçavralarla terör örgütü lehine sloganlar atan ve bir kısmının yüzü örtülü olan gruptakiler, polis müdahalesiyle karşılaşmadan Koşuyolu Parkı’na geldi.

DTP vekili Ayna’nın, burada terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’la ilgili basın açıklaması yaptığı sırada, toplantıya katılan PKK yandaşları çevrede güvenlik önlemi alan polise taş attı. Grup, iş yerlerine ve park halinde bulunan araçlara saldırarak tahrip etti.

Çevreye ve polise saldıran terör örgütü yandaşı DTP’liler, vekilleri Emine Ayna‘nın yapacağı konuşmayı beklemeden gönderde bulunan Türk Bayrağını indirince polis müdahale etti… Ara sokaklara kaçan PKK‘lıların bazıları yakalanarak gözaltına alındı…

ANKARA, 15 Temmuz 2008 Salı

HEDDAM

Paylaş:

Yorumlar

“305) TÜRK BAYRAĞI’NA, UZANAN ELLER…” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. hasan akgün yorum tarihi 15 Temmuz, 2008 09:00

  o güzelim, şehit kanım, albayrağıma o kartalmıdır nedir o amerikan bakışlı kartal hiç ama hiç olmamış. Hazırlayanları duyarsızlığından dolayı kınıyorum. Türk değerlerine duyarlı ve gizli emperiyal bulaşmaya karşı hassas olandır aynızamanda
  saygılarımla

 2. nazan aksu yorum tarihi 16 Temmuz, 2008 20:23

  ——————————————————————————–

  Kibrista da bir it vardi… bir kursunla gebertildi.

  Bu rezilligi kim seyrediyor,kimin eli ile yapiliyor?
  Bu it(ler)nasil sokakta dolasiyor?
  Bu itler kime güvenipte bu denli azabiliyorlar?

  Adalet nerede,
  Devlet nerede,
  Hükümet neredehani nerde kahraman savcılar ergenekonu ortaya çıkardılarya cesaretleri varsa ordaki vekilleri al sana tutuklasana niye sesiniz çıkmıyor.——————————————————————————–

  kıbrısta bir it.. orda sürüyle gezen karga ve köpek sürüsü dağdakini vuruyorsunda it niyetine ovadakini insan selüliyetine sokuyorsun işte sorunda burda. vursan adam sayarlar insan hakları hatta medya bile günahsız kadın fikrini beyan etmiş der..
  __________________

 3. Kağan Eriş yorum tarihi 9 Nisan, 2011 19:53

  Hasan Akgün arkadaş doğru söylemiş kartal yerine bozkurt koysaymışınız !

Yorum yap