303) PKK ÇOK AYIP ETMİŞ(!)

Yayin Tarihi 19 Haziran, 2012 
Kategori SİYASİ

PKK ÇOK AYIP ETMİŞ(!)

image00123.jpg

Yine alçakça saldırı, yine Şehitler, yine Dağlıca…

Dağlıca, yüreklerimizi dağlıyor!

Türk halkı ağlıyor!

Siyasiler açılımcılık oynuyor!

Milletçe üzüldüğümüz ve yas tuttuğumuz bir zamanda hükümet adına açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözleri ise tam bir felaket;

“Gece saat 03.30 – 04.00 sıralarında Dağlıca’daki askeri üs bölgesine büyük bir saldırı oldu. Hem sayıca fazlaydılar ve silahları vardı…”

Buyurun bakalım bir devlet adamının yapacağı açıklama mı bu?

Ne demek sayıca fazla idiler? Haber mi vereceklerdi, “Biz şu kadar terörist olarak Dağlıca’ya baskın yapacağız, sizde buna göre sayıca hazırlığınızı yapın” diye(!)

Ama PKK en büyük ayıbı, silahlı olarak saldırmakla yapmış! Daha önceleri taş ve sopa ile saldırıyorlardı ya(!)

Lütfen, birileri sayın Arınç’a “PKK’nın silahlı bir terör örgütü olduğunu ve terör olaylarının randevu ile gerçekleşmediğini” söylesin!

Diğer bir ilginç açıklama ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’dan geldi: “Başbakan ne zaman yurt dışı gezilerine çıksa, PKK saldırıyormuş” mealinde bir açıklama yaptı…

Demek ki; Türkiye’de terör olayları olmaması için Başbakan’ın yurt dışı gezilerine çıkmaması gerekiyor… Acaba Başbakan Yurt’ta bulunduğu dönemlerde hiç mi terör olayları gerçekleşmiyordu?

Artık Devlet Büyüklerimizin bu manidar ve önemli açıklamaları üzerine PKK’lı hainler; saldırı yapacağı yeri, zamanı, terörist sayısını, ekipmanlarını ve silah envanterlerini önceden Hükümete bildirir(!)

Ey devletimizi yöneten büyük, küçük yetkili kimler var ise!

“Vatan savunması, halkın can güvenliği, kaynakların korunması, romantizmle olmaz! Terörün kökü rahmetli Dündar Taşer’in ‘Devlet; kadife eldiven içinde, demir yumruktur’ sözlerindeki anlayış ile ancak kurutulur”

Yüce Allah’tan Şehitlerimize rahmetler, Yaralılara acil şifalar, Ailelerine sabırlar dilerim…

YILMAZ KARAHAN

image0022.jpg

 

Paylaş:

Yorumlar

“303) PKK ÇOK AYIP ETMİŞ(!)” yazisina 1 Yorum yapilmis

  1. ZÜHAL ASMA yorum tarihi 20 Haziran, 2012 19:56

    ALLAH SİZLERİ,AFFETMİYECEKTİR!;(–SON NEFESLERİNİZDE 7 SÜLALELERİNİZ COOK CILAR CEKSİN İNSAALLAH—KİMLER?İCİNDEN GÜLÜYORSA?VE ULUSLARARI OLDUGU ARTIK HERKESCE BİLİNEN!–BU OYUN?!LARIN ARDINDAN..2003 DEN BU YANA..TEK TEK DÖKÜM YAPILSA?SÖZLERİ..YAPTIKLARI!VEDE SEHİTLERİMİZ..POLİS+ASKER=DEVLET demek degilmidir?
    —POLİS ARANIYORMUS..400 ADET VS..YANİ YENİ ÖLDÜRÜLECEK COCUKLARIMIZ ARANIYORMUS!=BAKALIM O GÜN*YAKLASINCA YARADANA NASL HESAP VERİCEKSİNİZ SİZLER?BATILI DİN ADAMLARININ SÖZÜNÜ EMİR SAYANLAR:(ALLAH BÜYÜKTÜR.O COOK YÜCE*DİR.

Yorum yap