300) CHP’NİN TEHLİKELİ ÖNERİSİ!

Yayin Tarihi 1 Haziran, 2012 
Kategori SİYASİ

 

 

CHP’NİN TEHLİKELİ ÖNERİSİ!

image001.jpg

“CHP; TBMM bünyesinde bir ‘Toplumsal Mutabakat Komisyonu’ ile sivil alanda, TBMM ile bağlantılı ve koordineli şekilde faaliyet gösterecek bir ‘Akil İnsanlar Grubu’ oluşturulmasını öngörmektedir.” CHP bu öneriyi TBMM Başkanlığı’na sunmuştur!

Bunun anlamı şudur: Türkiye’de birlikte yaşayamayan, savaş halinde olan Türk ve Kürt halkları vardır. Bu halkların birlikte yaşamalarını sağlamak için resmi mutabakat sağlanmalı. Yani siyasi önderler tarafından anlaşma metni hazırlanmalı ve imza edilmeli. Ayrıca sivil halkların kanaat önderleri de bir araya gelmeli birbirlerini kucaklayarak çiçekler vermeli…

Şimdi soruyorum!

1) Ülkemizde iç savaş mı var da halklar arasında barış öneriyorsun? “İç Savaş” kavramını sürekli dünya kamuoyunun dikkatini çekmek için bölücülerin ve teröristlerin kullandığını bilmiyor musunuz?

Şunu bilin ki; Ülkemizde iç savaş yoktur. Milletimizin birliğini, Vatanımızın bütünlüğünü parçalamak isteyen düşman zihniyetlerin uşaklığını yapan hainler ve teröristler vardır. Türk’ün, Kürt’le, Kürt’ün de Türk’le bir sorunu yoktur. Sorun, terörü bitirmekte acizlik gösteren yönetimlerdir.

2) “Milli Mutabakatın” ne olduğunu ve hangi şartlarda geliştiğini bilmiyor musunuz? Biliyorsunuz ki, sözde bölünmüşlüğü kabul ederek barış için “Toplumsal Mutabakat” öneriyorsunuz?

Şunu da unutmayın ki; Ülkemizde 2 önemli “Milli Mutabakat” olmuştur:

1. Misak-ı Milli’nin kabulü

2. İstiklal Marşı’nın kabulüdür.

Bundan sonra 3. önemli Milli Mutabakat, Vatan ve Millet için olsa olsa;

“Ya İstiklal, Ya Ölüm” olur.

Şunu da önemle belirtirim: MHP mensupları ve Ülkücü Gençlik; Devlet’in bağımsızlık, Vatanın ve Milletin bölünmezlik teminatıdır.

Ey CHP Yönetimi, titre ve kendine dön ki Atatürk’ün Milliyetçilik anlayışındaki siyasetine layık ol!

Saygılar

YILMAZ KARAHAN

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap