278) SAVAŞ MEVSİMİ!

Yayin Tarihi 17 Ağustos, 2011 
Kategori SİYASİ

SAVAŞ MEVSİMİ!

image00123.jpg

Her gün şehit ve terör haberleri, ciğerlerimizi parçalıyor…

Asker Mehmet’im ana kucağı baba ocağına ulaşamadan, Polis Ahmet’im evinde çocuğunu sevemeden kahpece vuruluyor! Önemli bir şey mi bu şehit haberleri? Ne münasebet! Her gün trafik kazaları olmuyor mu? Onun gibi bir şey bu(!)

Devlet’in Mülki Amirleri taciz ediliyor, yaralanıyor, kaçırılıyor! Ne olacak yani taciz edenler yakalanır, yaralananlar tedavi olur, kaçırılanlar geri döner suçlularda cezalandırılır(!)

İş adamlarından “özerklik” adına vergi toplanıyor, vermeyenler infaz ediliyor! İş adamı da neden itiraz ediyor ki? Fitre ve zekat niyetine versin canım(!)

Atatürk büstleri kırılıyor, fotoğrafları indiriliyor, üzerlerine PKK bayrağı asılıyor! Zaten her yerde heykellerin ve fotoğrafların bulunması rahatsızlık veriyor(!) O bayrak değil ki, teröristin gömleği takılı kalmış(!)

İstiklal Marşı sessizce söyleniyor! Lütfen çevreyi gürültü ile rahatsız etmeyelim(!)

Camilerde devlet imamlarının arkasında bile namaz kılınmıyor! E yani, herkesin din ve vicdan hürriyetini yaşaması yasal bir haktır(!)

Pekala önemli olan nedir?

En önemlisi “top severliktir” Futbol Federasyonu’nun kararları her şeyden daha önemlidir!

Böyle şey olur mu canım? Terör önemli değil mi? Ne zaman bu beladan kurtulacağız?  

Önemli önemli ama top severlerin ilgisi kadar önemli değildir. Hem biz bu terörü bitireceğiz!

Ne zaman?

Şimdi mübarek Ramazan ayındayız. Olmaz! Ramazan Bayramını da birkaç şehit vererek geçirelim. Şevval ayında terörün kökünü kazıyacağız.

Ya Şevval ayında bu iş bitmezse ne olacak?

Şevval ayından sonra Haram Aylar “zilkade, zilhicce ve muharrem” ayları geliyor. Bu aylarda Müslümanların savaşması günahtır.

Ondan sonraki ay olur mu?

Biliyorsunuz ki; “safer ayı” uğursuz bir aydır. Bu ayda sakin olmakta yarar vardır.

O halde ondan sonraki aylar terörü bitirebilir miyiz?

Evet! Ancak, rebiülevvel ve rebiülahir ayları kışa geliyor. Bu aylarda harekat zor olur. Zaten PKK’da kışın ateşkes ilan ediyor. Bundan dolayı sorun olmaz. En iyisi cemaziyelevvel ve cemaziyelahir aylarıdır. Size söz veriyorum; şevval ayında bu iş bitmezse cemaziyel aylarında köklerini kazıyacağım!

Yalnız unutulan bir şey var!

Bu millet; “Türk Milleti’dir”

Türk; vatanı için savaşmayı en kutsal görev olarak bilir. Bu bilinçle Türk’ün “savaş mevsimi” yoktur. 365 günün her anında savaşır ve düşmanını da yok eder!

“Mevzubahis vatan ise gerisi teferuattır”

YILMAZ KARAHAN

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap