27) AVRUPA KITASI’NIN GECE GÖRÜNÜMÜ

Yayin Tarihi 22 Mart, 2009 
Kategori MİZAH

image00143.jpg

Paylaş:

Yorumlar

“27) AVRUPA KITASI’NIN GECE GÖRÜNÜMÜ” yazisina 7 Yorum yapilmis

 1. Nuriye Özdinçer Karakurt yorum tarihi 22 Mart, 2009 21:26

  Her seçim zamanı yurdumuzu karartan o ampulün kırılacağını umuyoruz..Çok geç kalındı..
  Bu kez başarırız inşallah…

 2. berk can yorum tarihi 26 Mart, 2009 14:06

  sayın nuriye hanım ampul karartmaz aydınlatır..
  bunu bi siyasi görüş olarak söylemiyorum sadece biraz gözünüzü açın ve etrafa bakın 5 senede neler değişti ve neler değişmedi (zam..)..güneşe karşı gözünüzü kapatıp güneşi imkar edemezsiniz..
  önceki dönemleride hatırlıyoruz neler oluyordu hayatımızda..
  bu tür yorumları sadec bir kıskançlık olrak yorumluyorum..sevmeyebilirsiniz zorunda değilsiniz ama lütfen emekleri inkar etmeyelim…
  saygılarımla…

 3. Mehmet Akkocaoglu yorum tarihi 5 Ağustos, 2009 16:06

  Sayin Berk Can,
  evet haklisiniz, sevmeyebiliriz ama emekleri de inkar etmiyelim demissiniz. Peki bu Ampul-Iktidarinin bugün sahiplendigi olumlu sonuclari kim hazirladi? Ekonomik kriz öncesinde ülkenin refah durumu gayet iyiydi, ama bu Ampulun basarisi degil ona bu ortami sunan, altyapisini hazirlayan bir önceki koalisyon hükümetiydi. Ekonomik durumu bir kenara birakacak olursak ve Dissiyaseti bakacak olursak bu Ampulun koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devletinin itibarini hem bölgemizde hem de tüm dünyada sifirladigini göreceksiniz. Ne idügü belirsiz bir Kuzey Irakla bile basa cikamayan, hakli oldugu davada Azerileri küstürmek pahasina Ermenilerle yakinlasan, sirf müslümanlar diye Filistinli teröristlere arka cikarken, sirf Türk olduklari icin Cinlilerce senelerdir en agir sartlarda baski alrinda tutulan Atayurdumuzdaki Dogu Türkistanli soydaslarimiz icin sesini cikarmayan, ABD ve AB ne derse onu yapan bir Ampul Iktidari.
  Eger Dissiyasette güclü olursan Ekonomin kendiliginden düzelir mantigini hice sayan bu Ampul-Iktidari Ülkeme ve Milletime faydadan cok zarar vermistir ve artik gitmelidir.
  Saygilarimla,
  Mehmet Akkocaoglu

 4. zeynep candan yorum tarihi 8 Kasım, 2009 22:25

  filistinli terör örgütü!!!sırf çocuklarının canını, kendi canlarını,malını korumak için eline silah almış kimseler terör örgütü olarak nitelendiriliyorsa bizim askerlerimizde TERÖRİST!!!Var mı bunun başak bir cevabı?? bana diyor ki bundan önceki koalisyon ortam hazırladı;doğrudur her düşüşün sonunda bir yükseliş olduğu için dibe batmış bir ülke yeni gelen hükümetle elbet yükselecektir!!değil mi? ben akp taraftarı mıyım ama tepkimin sebebi bu ülkede futbol takımı tutulur gibi parti tutulması…kendimi bilidim bileli x partiliyim gibi sözler…ve akp karşıtlarının dini hiçe sayması!! akp olmasada emin olun bi başkası geçer onun yerine yani hiç ümitlenmeyin o ampul patlarsa sizin başınıza patlar :)))

 5. Ertuğrul Kapusuzoğlu yorum tarihi 21 Ocak, 2010 13:34

  Kara mizah

 6. Sercan Aydın yorum tarihi 4 Şubat, 2010 00:27

  berk can katılmamak elde değil 😉

 7. johnny sins yorum tarihi 17 Nisan, 2016 18:18

  Gün gelicek turkiye hepsinden cok parlayacak

Yorum yap