245) DİYALOGÇULARA VE “ERMENİYİZ” DİYE BAĞIRANLARA…

Yayin Tarihi 27 Mayıs, 2008 
Kategori BASIN-YAYIN, ERMENİ SORUNU

DİYALOGÇULARA VE “ERMENİYİZ” DİYE

BAĞIRANLARA YİĞİTÇE CEVAP

image00168.jpg

Tenzile Rüstemhanlı ‘Eurovision’da Ermenistan’a verilen oy Türk halkının oyu değildir

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Azeri Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tenzile Rüstemhanlı yaşananlardan üzüntüsünü bildirerek ´Ancak ben kesinlikle biliyorum ki bu Türk halkının kararı değil. Türk halkının kalbi Azerbaycan için çarpar, derdimizi dertleri, sevincimizi sevinçleri bilirler. Onlar hiç bir zaman Ermenistan´na oy vermezler.

Ama Türkiye´nin siyasi hakimiyeti bu yanlışlığa imza atmıştır. Bu sadece siyasi bir karardır Hem de Türk birliğine arkadan vurulmuş bir hançerdir.

Türkiye´de bazı yetkililer hala Ermenistan ile diyalog yolunun olduğunu düşünüyorlar. Ve bu da böyle yanlışlıklara neden olmaktadır.

Ancak unutulmamalı ki Ermeniler doğdukları günden itibaren Türk düşmanı olarak yetişirler.
Ve onların Türkiye ile ilgili düşünceleri hiçbir zaman değişmeyecektir. Tabi ki bugün Ermenistan ile Türkiye ilişkilerinin normalleşmesini isteyen çevreler var.

Ve ermeni lobisinin Türkiye aleyhinde ki faaliyetlerine göz yumarak Erivanla yakınlaşmak istemektedirler. Eminim ki Türk halkı bu hıyaneti unutmayacak ve iki kardeşin arasını açmak isteyenleri layık oldukları şekilde cezalandıracaktır´ dedi.

Paylaş:

Yorumlar

“245) DİYALOGÇULARA VE “ERMENİYİZ” DİYE BAĞIRANLARA…” yazisina 3 Yorum yapilmis

 1. FikirYolu.com » Blog Arşivi » DİYALOGÇULARA VE “ERMENİYİZ” DİYE BAĞIRANLARA YİĞİTÇE CEVAP yorum tarihi 27 Mayıs, 2008 11:44

  […] DİYALOGÇULARA VE “ERMENİYİZ” DİYE BAĞIRANLARA YİĞİTÇE CEVAP     Tenzile Rüstemhanlı ‘Eurovision’da Ermenistan’a verilen oy Türk halkının oyu değildir’ Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Azeri Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tenzile Rüstemhanlı yaşananlardan üzüntüsünü bildirerek ´Ancak ben kesinlikle biliyorum ki bu Türk halkının kararı değil. Türk halkının kalbi Azerbaycan için çarpar, derdimizi dertleri, sevincimizi sevinçleri bilirler. Onlar hiç bir zaman Ermenistan´na oy vermezler. Ama Türkiye´nin siyasi hakimiyeti bu yanlışlığa imza atmıştır. Bu sadece siyasi bir karardır Hem de Türk birliğine arkadan vurulmuş bir hançerdir. Türkiye´de bazı yetkililer hala Ermenistan ile diyalog yolunun olduğunu düşünüyorlar. Ve bu da böyle yanlışlıklara neden olmaktadır. Ancak unutulmamalı ki Ermeniler doğdukları günden itibaren Türk düşmanı olarak yetişirler. Ve onların Türkiye ile ilgili düşünceleri hiçbir zaman değişmeyecektir. Tabi ki bugün Ermenistan ile Türkiye ilişkilerinin normalleşmesini isteyen çevreler var.  Ve ermeni lobisinin Türkiye aleyhinde ki faaliyetlerine göz yumarak Erivanla yakınlaşmak istemektedirler. Eminim ki Türk halkı bu hıyaneti unutmayacak ve iki kardeşin arasını açmak isteyenleri layık oldukları şekilde cezalandıracaktır´ dedi. http://www.yenidenergenekon.com/245-diyalogculara-ve-ermeniyiz-diye-bagiranlara/ […]

 2. hasan akgün yorum tarihi 28 Mayıs, 2008 08:28

  evet hakikaten sıkıntı bir türk olarak utandım ırkıma karşı işlenen bu cinayetten utandım. bu ermeninin yüceltimesi ırkımın alınacak öcünün alçaltılmasıdır. Büyük türkçü sayın elçibeye bir helikopterin azerbaycan semalarında uçurulmasını çok göreenlerin terörö örgütütnü terer örgütü ilan edemeyen azerbaycandaki ermeni destekçilerinin tezgahının devam ettiğinin bir göstergesi değilmi? türk özüne töresine dönmeden
  kurtuluş olmayacak

  ey türk titre ve özüne dön

 3. Ahmet yorum tarihi 8 Temmuz, 2008 01:20

  Ermenistana oyu Turk Halki vermez,dogru bir tesbit.
  Ilimli Islam adi altinda masallarla turk milletini,kandiran yalakalar vermistir.

Yorum yap