24) YETER ARTIK ! SOSYETE Yemeğine “ALTIN” Serpiyor !

Yayin Tarihi 29 Şubat, 2008 
Kategori SOSYAL

YETER ARTIK !

Sosyete Yemeklere, ALTIN Serpiyor !

image001109.jpg

Siz hiç yemeğine tuz ya da biber yerine altın serpen insan hayal edebiliyor musunuz? İşte altın tozlu yemeklerin en gözde müşterileri..

Yenilebilir altın tozlu çikolatalar Avrupa ve Amerika’dan sonra şimdi de Türkiye’de satışa sunuldu. İstes firması tarafından ithal edilen 24 ayar altınla kaplı çikolatalar büyük ilgi görüyor.Bugün gazetesinin haberine göre firmanın sahibi Bülent Kavaklı altın yemenin sağlık açısından bir sakıncası olmadığını söylüyor. Kavaklı,İsviçre Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız sağlık belgesini isteyen müşterilere gösteriyoruz. Altın antioksidan özelliği ile toksinleri atmaya yardımcı oluyor. Japon bilim adamları da altının hücreleri yenilediğini söylüyor” dedi.

ÇORBANA TUZ GİBİ ALTIN SERP

Altın tozlu çikolataların fiyatı da altın gibi ağır. İkili kutuda 85, 8’li kutuda 249 YTL’ye satılan çikolataların ambalajı da altın olursa fiyat artıyor. Altın paralı ambalajda satılan ikili çikolatanın fiyatı 489, 8’linin ise 649 YTL. Firma Müdürü Bülent Kavaklı en fazla rağbet gören ürünlerinin altın lolipop olduğunu söylüyor.
Kalp şeklinde olan ve üzeri yenilebilir altınla kaplanmış olan lolipopun satış fiyatı ise 60 YTL. Üzerinde 24 ayar altın tozu bulunan çilek tadındaki bu lolipoptan 100 tane satın almak isteyen müşteriler ise 5 bin 750 YTL ödüyorlar. Kavaklı “Lüks tutkunları için bir de tuzluk, karabiberlik gibi sofralar için altın tozu ürettik. İsteyen yemeğine ekebiliyor” dedi.

 

BİR TOPLUM NEDEN ÇÖKER ?

image00242.jpg 

http://www.yenidenergenekon.com/cokus/

 

Paylaş:

Yorumlar

“24) YETER ARTIK ! SOSYETE Yemeğine “ALTIN” Serpiyor !” yazisina 3 Yorum yapilmis

  1. Serkan Raşit yorum tarihi 29 Şubat, 2008 18:48

    edep ya hu!

  2. FikirYolu.com » Blog Arşivi » YETER ARTIK ! SOSYETE YEMEĞİNE “ALTIN” SERPİYOR ! yorum tarihi 29 Şubat, 2008 19:28

    […]  http://www.yenidenergenekon.com/24-yeter-artik-sosyete-yemegine-altin-serpiyor/ […]

  3. Hülya Öner yorum tarihi 1 Mart, 2008 02:59

    Birde arkadaşlar o altının çıkartıldığı madenlerin nasıl bir çevre kirliliğine ve o yörenin ekolojik olarak çökmesine, yeraltı sularını aşırı çekilmesine vekirletilmesine neden olduğu, o maden yerinin ve etrafının altın çıkartılıp terk edildikten sonra nasıl ölü yerler, hatta siyanür saçan yerler haline geldikleri de göze alınmalıdır. Siyanür ise hem havaya, hem de yeraltı sularına karışarak etraftaki canlılara adeta kanser ve ölüm yaymaktadır.

Yorum yap