1385) Avustralyalı Anne Beşiz Doğurdu

Yayin Tarihi 12 Mayıs, 2016 
Kategori BASIN-YAYIN

Avustralyalı Anne Beşiz Doğurdu

image001

BEŞİZLERİNİN FOTOĞRAFLARINI İLK KEZ YAYINLADI! DOĞAL YOLDAN BEŞİZLERE

HAMİLE KALMA İHTİMALİ 55 MİLYONDA BİR!

Doğal yoldan döllenen beşizlerin doğumu sezaryenle iki dakika içinde gerçekleşmiş, doğumda 50 doktor ve hemşire görev almıştı. Avustralyalı bir anne Kim Tucci, Ocak ayında doğurduğu beşizlerin fotoğraflarını yayınladı. Avustralya’nın batısındaki Perth şehrinde yaşayan 26 yaşındaki Kim Tucci dört kız ve bir erkek bebek dünyaya getirmişti. Doğal yoldan beşizlere hamile kalma ihtimali 55 milyonda bir. Tucci, Facebook üzerinden oluşturduğu ‘Surprised by Five’ adlı sayfada, hamileliği boyunca gelişmeleri paylaşmış, 250 bine yakın takipçisi olmuştu. Aynı bölgede yaşayan ve Tucci’nin hamileliği sırasında fotoğraflarını çeken Erin Elizabeth beşizlerin de stüdyoda fotoğraflarını çekti.
image002

TOPLAM 8 ÇOCUK Kim Tucci bu fotoğrafları “50 el parmağı, 50 ayak parmağı ve birlikte atan 6 kalp. Beş bebeği sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek için vücudum zorlu bir mücadele verdi” sözleriyle Facebook’ta paylaştı. Nisan ayında Avustralya’daki bir televizyon kanalına konuk olan Tucci, hamilelik sırasında bedeninin neredeyse “iflas ettiğini” söyledi. Beşiz hamileliğin içerdiği riskler nedeniyle doktorların bebeklerin ikisini koruyup diğerlerini kürtaj yoluyla alma teklifi getirdiğini, ama kendisinin kabul etmediğini söyledi.
image003

Tucci, “Kimse bunu başaracağıma inanmıyordu, ama başardım; herkese gösterdim” dedi. Kim ve Vaughn Tucci çiftinin ayrıca dokuz yaşında bir oğlu ile iki ve dört yaşında iki kızı bulunuyor. Çift, tüm ailenin sığacağı bir minibüs almak için para toplamaya çalışıyor. (BBC)
http://www.hurriyetaile.com/bebek/yeni-dogan/besizlerinin-fotograflarini-ilk-kez-yayinladi_22169.html?utm_source=hurriyet&utm_medium=anasayfa&utm_campaign=link3

 

Paylaş:

Yorumlar

Yorum yap