101) ATATÜRK ÖLDÜ BİLİYOR MUSUNUZ?

Yayin Tarihi 7 Aralık, 2008 
Kategori ATATÜRK

Paylaş:

Yorumlar

“101) ATATÜRK ÖLDÜ BİLİYOR MUSUNUZ?” yazisina 16 Yorum yapilmis

 1. Nuriye Özdinçer Karakurt yorum tarihi 7 Aralık, 2008 20:30

  Gavur İzmir işte böyle bir yer…Gurur duyuyorum İzmirli olmaktan…Böyle Atatürkçüler yetiştirdiği
  için..Aileyi kutluyorum..

 2. Aliayberk yorum tarihi 7 Aralık, 2008 21:39

  Canim bebek keske Memleketin yarisi da senin gibi gercekten Atatürk icin samimi göz yaslari dökse,dökebilseydi.Simdi sizin gibi bebeklerin aglamasina hic gerek kalmayacakti.Artik ne kadar aglasanda,aglasakta bos.
  Sevgiyle sevgi dolu kalman dileklerimle.
  Hoscakal.

 3. mete karadas yorum tarihi 7 Aralık, 2008 22:30

  ya valla canım benim nasıl aglıyor ya dayanamam sana canım benim bak annen dogru soyluyor bıze bu guzel vatanı bırakmıs canım aglama sen

 4. Ertuğrul Kapusuzoğlu yorum tarihi 7 Aralık, 2008 23:57

  Kaygımız sizin için çocuğum.
  Sevgili yavrum.
  Allah seni, annene, babana ve milletine bağışlasın.
  Senin, henüz dönmeye başlamış güzel dilin,
  Beyni ve ruhu bir türlü temizlenmek bilmeyenlere
  ibret olsun dilerim.

 5. TARIK KONAL yorum tarihi 8 Aralık, 2008 16:48

  YÜCE ÖNDER ATATÜRK’ÜN BEDENİ ARAMIZDAN
  -ÇOK ERKEN- AYRILDI.
  ANCAK, BU SAYGIN ULUS, BU BÜYÜK ULUSAL KAHRAMANINI UNUTMADI, UNUTMAYACAK…
  BU SEVİMLİ YAVRUMUZUN İÇTEN GÖZYAŞLARI VE İÇTENLİKLİ SÖZLERİ, KİMİLERİNE “ANLAMLI BİR DERS” NİTELİĞİNDEDİR DİYE DÜŞÜNDÜM…
  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL EVLAT…
  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SEVGİLİ ÖĞRETMENİM…
  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL AİLE…
  TARIK KONAL

 6. Bedriye Özkan yorum tarihi 9 Aralık, 2008 15:05

  Yavrum sen ağlama. Bu vatanda sizin gibi evlatlar ve sizleri yetiştiren nice anne babalar olduğu müddetçe yüce insan atamız Mustafa Kemal ATATÜRK bedenen aramızdan ayrılmış olsa da ruhuyla can bulmaya, yüreklerimizdeki çarpıntıyla nefes bulmaya devam edecek. Çocuğum, umudumuza umut oldun. Çok sağol.

 7. burcu tığlı yorum tarihi 12 Aralık, 2008 18:07

  Sen ağlama bebeğim, güzelim göz yaşlarını boşuna akıtma, sen ağlayıpda düşmanlarımızı, insan görünüşünde ama insan olmayan, bir damla suyu ve bir lokma ekmeği haketmeyen kötü niyetli zihinleri, Atatürk’ün kurduğu cumhuriyeti, ATATÜRKÇÜLÜĞÜ yok etmeye çalışan örümcek beyinlileri güldürme… minik yavrum senin gibiler, bizim gibiler olduğu sürece Atatürk ölmez!

 8. Azmi Güran yorum tarihi 22 Aralık, 2008 10:02

  Atatürk’ün öldügü haberi isittigimizde biz 16 milyon Türk, bu kizcagiz gibi, günlerce, haftalarca, aylarca agladik. Bugün bile onu yakindan görmüs, onun zamanini yasamis her Türkün, o gün gibi, gözlerinden yas gelir. Kendimi met etmeyeyim, o Türklerden biride benimdir. Cumhuriyetin 75inci ve Atatürk^ün ölümünün 60inci senesinde yabanci bir mecmuada (Contemporary Review. Oct. 1998. vol. 273. No. 1593) Atatürk’ün ilkmektebi ziyaretini yazmistim. Maalesef benden baska bir Türkün yabanci basinda yayinini bulamadim.

 9. Bora Uysal yorum tarihi 22 Aralık, 2008 16:52

  ATA’nın CEVABI

  Üzülme çocuk!Senin gibiler oldukça bize ölüm yoktur.Sevgi öyle bir güçtür ki zaman ve mekan tanımadan gönülden gönüle akar ve gözyaşlarınla tüm kainatı dolaşıp sahibini bulur.

  “Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir (yeterlidir).”
  M.K.Atatürk

 10. Tülin İrge yorum tarihi 27 Aralık, 2008 17:52

  Güzel yurdumun güzel insanlarına küçük kızımızın
  gözyaşları umut olsun… İnanıyorum ki bizler gibi ATATÜRK sevgisiyle büyüyen ve onun fikirlerine sahip çıkanlar olduğu sürece onu karalamaya çalışanlar amaçlarına asla ulaşamayacaklar…

 11. cevdet durmaz yorum tarihi 2 Nisan, 2009 14:08

  Bu cocuk gibi evlatlar yetiştirebilsek.HaİNLERE SESLENİYORUM. ÇOCUKTAN DERS ALIN .DİNSİZ DİYEN YOBAZLARA ,KARA CAHİLLERE SESLENİYORUM ,KENDİLERİNİ AYDIN SANAN KARANLIKLARA SESLENİYORUM.SİZİN HEPİNİZİ TOPLASALAR BU ÇOCUK KADAR ETMEZSİNİZ.YAZIKLAR OLSUN SİZLER GİBİ BOZGUNCULARA VATAN HAİNLERİNE. ÇOCUKTAN UTANIN EĞER YÜZÜNÜZDE PERDE VAR İSE.

 12. erdal aytaç yorum tarihi 4 Mayıs, 2009 21:54

  Onlar bu ülkede ezan yerine kilise canı duymak istiyenler, söyledikleri ve yaptıkları birbirinden celişkili her neyse üzülmeyin; İslamda en büyük günah kul hakkı, en büyük kul hakkı da iftiradır ve Kur’an ifadesiyle “Bir mumine kafir diyen, kendisi kafir olur”. Allah bu vatan için kursun atandan da yiyenden de razı olsun! amin….

 13. hayati piyi yorum tarihi 10 Kasım, 2009 02:20

  “ALLAHA BAGISLASIN IZMIR AFACANA SAYGILARLA HÜRMETLERLE”NE MUTLU TÜRK”ÜM DIYENE”

 14. DENİZ TUNCER yorum tarihi 31 Aralık, 2009 02:59

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE… İZİNDEYİM MARAŞEL GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK..

 15. Azmi Güran. Ph.D., Prof.EEng. (Uof P) yorum tarihi 3 Haziran, 2020 23:29

  Sagda solda Atatürk ismini unutturmak icin faaliyetlerin arttigi söyleniyor. Osmanli devletinin küllerinden dogan Türkiye’yi kuran insani, nasil olurda Türk milletine unutturulmiya calisilir.
  Üçüncü Reich’i meydana cikartan Adolf Hitler olmustu. Sovyet Rusya’yida Lenin meydana getirdi. Her ne kadar bu iki devletin bugün izleri kalmamas olmasina ragmen, isimleri mevzu bahis oldugunda bu iki sahsin isimlerini unutulmuyorda, Türkiye’yi kuran, dünyanin dört bucaginda Türk milletinin istiklali, hürriyeti için hayatini bile feda eden, bilhassa dünyanin dört birtaarafinda heykellerine raslanan ve TÜRK ismini tasiyan AtaTÜRK bize neden unutturulmaya çalistiriliyor?

 16. Azmi Güran. Ph.D., Prof.EEng. (Uof P) yorum tarihi 3 Haziran, 2020 23:39

  Atatürk’ün 10 kasim 1938 de öldügünü hepimiz biliyoruz. Ama Atatürk kalbimizde, haysatta kaldigimiz kadar, yasayacak. Bundan, kendisini Türk hisseden, kimsenin süphesi olmasin. Unutmayalim, O’nun yattigi Anitkabir, bugün Türk milliyetçiligin merkezi.

Yorum yap